Kamarádka dostala od p.starosty mail:
Dobrý den paní xxxx,
přečetl jsem si Vaše sdělení. Plně jej chápu a máte naprostou pravdu. Včera jsme instalovali betonové prvky jako zátarasy u mostu. Byly tam asi 2 hodiny a volali z Aqua servisu, že se nemohou dostat k čerpací stanici, která je u řeky mezi mostem a Vámi). Museli jsme zátarasy v tomto místě zrušit. Dnes jsem byl osobně přítomen na kontrolním dnu rekonstrukce silnice a v rámci toho jsem navštívil místo Vašeho bydliště (proto píši, že máte naprostou pravdu) s tím, že tyto betonové zátarasy dnes společnost MADOS nainstaluje těsně za čerpací stanici, aby neukáznění řidiči, kteří za mostem zahnou doprava a budou se chtít dostat po regulaci a kolem Vás na Skálu, včas zaregistrovali, že se, bohužel, tudy nedostanou a mohli vycouvat zpět k mostu. Když pojedou od hasičárny dolů kolem Vás uvidí zátarasy v okamžiku, kdy zajedou k řece za Vaší garáž. Buďte 1-2 dny k tomuto shovívaví, jelikož to je doba, kdy na to řidiči přijdou a už se do žádné dobrodružné cesty kolem Vás pouštět nebudou, protože se po regulaci k mostu prostě nedostanou. Užijte si dna volna bez problematických situací. S pozdravem
Ing. xxxx
starosta města
Konečně! Aby jezdily desítky a stovky aut denně v obou směrech naší jednoproudou uličkou bez chodníků, kde v nepřehledné zatáčce jsou od plotu k plotu jen 3 metry (včera jsem to schválně měřila), prostě není možné. Zvlášť, když tady rapidně stoupl s objížďkou provoz pěších, cyklistů a kočárků.
Tož asi tak ....
boj přinesl ovoce, ale bylo potřeba i fyzického napadení?
[upravil dne 30/4/2014 17:24 od Medvěd]