Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    z combi na hatchback

    Legální přepis TD/HDI nepůjde. Jestli má stejné uchycení netuším, ale pokud nemáš kamarády na STK tak bych o záměně vůbec neuvažoval.
    • 9
  2. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Rejty - k čemu patří Tvá reakce?
  3. Medvěd

    jezdi nekdo Praha-Brno ?

    Měl bych jet do Brna 22.5., maličkost bych vzít mohl ....
    • 15
  4. Medvěd

    z combi na hatchback

    No asi máš s těma prahama pravdu - možná je to spíš mé zbožné přání aby kombajn byl aspoň o kousek mezi sedačkama delší (přeci jen je ten přechod ze 406ky znát...)
    • 9
  5. Medvěd

    z combi na hatchback

    Náprava prohodit půjde, zbytek ať Ti napíše někdo povolanější (já bych řekl, že dveře přední určitě, se zadníma si jistej nejsem a plastový prahy budou na kombi asi delší než na HB).
    • 9
  6. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Béďo - Ty jsi z Chotěboře přesídlil do Perníkova? Tuhle jsem tam byl celej víkend, taky jsme mohli zajít na pivko ...
  7. Stifler má bebí - honem, honem pofoukat nebo nám tu všem vokáže že nenosí trenky jen tak. Stife, Stife - máš tohle zapotřebí??? Já od Drakena chtěl maličkost, po dohodě koupil hagusy celé a vůbec žádný problém jsem v obchodu neshledal (mám tu začít brečet, že mi místo plastové krytky vnutil hagusy celé, když jediný vrakáč, který mi byl ochotný onu krytku sólo prodat by mi jí nechal za dvojnásobek ceny Drakenových hagusů?). Nebudu, nikdy bych se pak totiž nemohl podívat do zrcadla Přijít za mnou někdo dva měsíce po akci s tím, že jsou stará kola křivá, poslal bych ho k brdíčkům takovým fofrem, že by se ani nestihl rozloučit. Něco jiného je jak píšou jiní třeba do týdne, ale po čtvrt roce?
    • 58
  8. Dneska jsme s Pavlem vyjeli na cestu parním vlakem z Jaroměře do Náchoda. Cestou jsme kousek před nádražím ve Starkoči viděli nově opravený dům s krásně namalovanou fasádou (mašinky ze seriálu Mašinka Tomáš, na čelní stěně pod střechou letí krteček v balonu, vstupní bránu hlídá Maxipes Fík s Ájou .... Oprostím-li se od autorských práv (snad ani nechci vědět, zda je majitel objektu má) tak by mně zajímalo co to vlastně jednou bude - zatím to vypadá nedodělaně ... Tak co, Náchoďáci, co mi k tomu zjistíte? http://www.turistika.cz/mista/starkocske-masinky [upravil dne 3/5/2014 22:50 od Medvěd]
  9. Vzhledem k prodlouženému víkendu bych účast viděl hůř než tristní.
  10. Medvěd

    Všechno nejlepší Hurvajzi!

    tak teda taky všechno nejhepčí
    • 21
  11. Medvěd

    Velkoprostorový kabriolet

    http://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto-O/Saab/900/900-2.0-16V-KA-Kabriolet-Roadster-13757661107621131.html nebo http://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto-O/Chrysler/Sebring/Sebring-2.7-Kabriol-Kabriolet-Roadster-13602362083211397.html
    • 51
  12. Medvěd

    Velkoprostorový kabriolet

    Tak to jsem rád, taky co bys se mnou jako měl dělat ... [upravil dne 1/5/2014 20:58 od Medvěd]
    • 51
  13. Charlie - určitě jak kde. Pokud zamíříš do turisticky profláklých oblastí (Krumlov, Budějovice, Šumava, Lipensko, Táborsko, Třeboňsko, Hlubocko), turistům se nevyhneš. Zamíříš-li ale třeba k Novým Hradům nebo k Týnu nad Vltavou, mohl bys být relativně v klidu (netvrdím, že nebudou, ale v míře relativně přijatelné)
    • 48
  14. Neone - potěšil jsi mně, že i červená lze řešit tímto bodůprostým způsobem. Ne, že bych na červenou jezdil, ale občas se může stát, že je zastavení nebezpečnější než než projetí na lámající se oranžovo-červenou. Na Tvém místě bych vzal 1500,- Kč a odeslal je bez mrknutí oka. Teď si sice nejsi jistý kdo a proč přestupek spáchal, ale zítra Ti tohle řešení může zatraceně hodit.
  15. Kamarádka dostala od p.starosty mail: Dobrý den paní xxxx, přečetl jsem si Vaše sdělení. Plně jej chápu a máte naprostou pravdu. Včera jsme instalovali betonové prvky jako zátarasy u mostu. Byly tam asi 2 hodiny a volali z Aqua servisu, že se nemohou dostat k čerpací stanici, která je u řeky mezi mostem a Vámi). Museli jsme zátarasy v tomto místě zrušit. Dnes jsem byl osobně přítomen na kontrolním dnu rekonstrukce silnice a v rámci toho jsem navštívil místo Vašeho bydliště (proto píši, že máte naprostou pravdu) s tím, že tyto betonové zátarasy dnes společnost MADOS nainstaluje těsně za čerpací stanici, aby neukáznění řidiči, kteří za mostem zahnou doprava a budou se chtít dostat po regulaci a kolem Vás na Skálu, včas zaregistrovali, že se, bohužel, tudy nedostanou a mohli vycouvat zpět k mostu. Když pojedou od hasičárny dolů kolem Vás uvidí zátarasy v okamžiku, kdy zajedou k řece za Vaší garáž. Buďte 1-2 dny k tomuto shovívaví, jelikož to je doba, kdy na to řidiči přijdou a už se do žádné dobrodružné cesty kolem Vás pouštět nebudou, protože se po regulaci k mostu prostě nedostanou. Užijte si dna volna bez problematických situací. S pozdravem Ing. xxxx starosta města Konečně! Aby jezdily desítky a stovky aut denně v obou směrech naší jednoproudou uličkou bez chodníků, kde v nepřehledné zatáčce jsou od plotu k plotu jen 3 metry (včera jsem to schválně měřila), prostě není možné. Zvlášť, když tady rapidně stoupl s objížďkou provoz pěších, cyklistů a kočárků. Tož asi tak .... boj přinesl ovoce, ale bylo potřeba i fyzického napadení? [upravil dne 30/4/2014 17:24 od Medvěd]
  16. Domnívám se, že důvod blokace spočíval v zabránění tomu, aby slepou ulicí jezdilo XY aut za hodinu - prosté zachování klidného stavu v oblasti. Je to ale jen má domněnka, na místě jsem u toho nebyl .... Ono o něčem svědčí i to, že obec na místo dovezla betonové bloky a po nespecifikovaném čase tyto bloky byly zřejmě nějakým větším autem odsunuty
  17. Medvěd

    Styl jízdy ve městě

    Za 1200 ot/min na 4ku bych Tě na místě motoru asi propleskl, vždyť to přece musíš slyšet, jak se klepe blahem. Osobně se držím v rozmezí 1500 - 2500 ot/min - motor krásně táhne, ale spotřeba tomu holt odpovídá. Je třeba se položit na otázku - je lepší jezdit z 4 l/100 km a po 100 000 km motor repasovat nebo jezdit za 6l/100 km a najet 500 000 km na jedněch vstřikách?
  18. Kamarádka byla na zahradě, kdyby jela sanitka k tonoucímu určitě by uhla. Onen blb ale sanitka nebyl, pouze se dožadoval projetí a když mu bylo sděleno, že je ve slepé ulici, tak to dopadlo jak psáno výš. [upravil dne 30/4/2014 08:17 od Medvěd]
  19. Jo, jo - to proběhlo, PČR po řidiči pátrá páč ujel [upravil dne 30/4/2014 08:16 od Medvěd]
  20. Straki - ve slepé ulici si běžně hrají malé děti, jejihž rodiče jsou zvyklí, že jsou v zóně klidu. Kámoška auto postavila na konec legální komunikace - osobně chování onoho blba fakt nechápu.
  21. Kola Peugeot se venku běžně prodávala a nepatřila k nijak drahým strojům - prostě ne hyper super ****, ale ani žádný rolls. Nevidím důvod proč by to někdo olepoval nálepkama Peugeot, už jen proto, že sehnat je by bylo asi mnohem složitější než nějaký Author (a prodejní cenu to nezvýší ani náhodou).
  22. Po té navigaci se projet technicky vzato dá, ale je to např. jako bys jel u Vás po cyklostezce u Bělovsi
  23. Tam NENÍ kam projet .... ani sanita přece nejezdí po říční navigaci Dnes tam prý obec dala 3 velké betonové zábrany a do hodiny je řidiči zase odsunuli - holt Kocourkovo [upravil dne 29/4/2014 21:48 od Medvěd]
  24. Prostě zaparkovala auto tak jako vždycky ve slepé ulici, která u jejího domu legálně končí
×
×
  • Vytvořit...