Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. U nás je tma, jen lampy svítí.
  2. Medvěd

    Mam koupit 207 nebo 206+?

    Volil bych taky raději 207u a) je to pohledově úplně jiné auto b) při případném prodeji za něj dostaneš určitě víc
  3. Tak televize je od dnešního dne DOMA (nakonec zakoupena u MALL.cz), v pondělí přijde technik na montáž antény, natažení rozvodu od antény k TV, montáž TV na zeď a naladění programů - pak sem šoupnu fotky jak se pěkně na určeném místě bude vyjímat.
  4. Medvěd

    Kdo použiva jaký mobil?

    Vvitty - je to tak, že jsem poměrně dlouho trávil víc než hodně času za volantem a (samozřejmě očekávám, že se tomu mohou mnozí pousmát) když mi přišla SMSka na dálnici, mohl jsem si 1000x říkat, že to není nic podstatného - stejně mi \"šrotovalo\" v hlavě, co mi kdo chce sdělit, následně jsem někde na odpočívadle zastavil a přečetl si většinou velice důležité sdělení typu: Jak se máš? nebo Objednejte si u operátora službu .... Ze stejného důvodu jsem zrušil ICQ a zařekl jsem se, že mi už žádná podobná konina nesmí do PC (stejně jako hry). ICQ totiž v mém případě fungovalo tak, že v momentu spuštění PC se mi rozblikala \"kytička\" a já jsem místo činnosti, pro kterou jsem PC spustil, jen odpovídal na konverzační dotazy (asi jsem divnej, ale prostě otázku neumím nechat bez odpovědi, kór když do mně tazatel každou půlminutu \"ťuká\", protože vidí, že jsem u PC). Osobně SMSky nepíšu - když chci s někým hovořit, pak vytočím číslo a hovořím a totéž očekávám od protistrany. Kdybych dokázal zařídit, že by mi nechodily SMS (krom jízdenek MHD) a pisatelům by se v telefonu zobrazilo, že dané číslo SMS nepřijímá - fakt by se mi ulevilo. [upravil dne 24/1/2010 Medvěd]
  5. Medvěd

    Kdo použiva jaký mobil?

    Vlastnil jsem Ericsson GA 628 (http://csdmt.cz/Ericsson/GA-628/ ), pak Ericsson A1018 s (http://csdmt.cz/Ericsson/A1018s/), následovala Nokia 6021 (http://www.nokia.cz/produkty/telefony/nokia-6021 ) a momentálně mám Nokii 6230i (http://www.nokia.cz/produkty/telefony/nokia-6230i ), kterou jsem kupoval po té, kdy mi 6021čku šlohl nějaký feťák z auta. Bohužel její součástí už je foťák, který nevyužívám a tak mi prudí, že jsem už telefon vyhovující přesně mým parametrům nesehnal (že jsem vlastně za ten foťák musel připlatit, ač jsem ho nikdy v telefonu mít nechtěl). Vše co od tydlifonu potřebuju se dá definovat třema požadavky - spolehlivost, velká kapacita paměti kontaktů a dlouhá výdrž baterky. Nejvíc by mně u mobilu potěšila funkce \"zablokování SMS, MMS a podobných hovadinek\", bohužel ale to je a navdy zůstane mým pouhým přáním. Nejvíce mi vyhovovaly staré \"brikety\" GA 628 a A 1018, které se opravdu daly spolehlivě používat jako pracovní telefon (přežily XXX pádů a nikdy nebyl problém) - bohužel ale výdrž baterie ani paměť na kontakty nebyla s dnešními telefony srovnatelná.
  6. A co Ti brání? http://www.mapy.cz/printMap?mm=ZP&sa=s&st=s&ssq=restaurace%20radnice,%20Praha&sss=1&ssp=124673132_127610572_145906796_145780428&x=133252160&y=136031600&z=16&mapType=base-n,firmpoi,basepoi&pW=648&pH=461 - na mapě je místo srazu označeno 3kou
  7. U7závěrka kandidátek je 31. 1. - pak se dozvíme, zda a kde jarní sraz bude. Jinak časově nejblíž je http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=405 , možná by ses ještě mohl přihlásit.
  8. Tak to je trefa do černého :potlesk:super:potlesk:potlesk
  9. Jestli tomu dobře rozumím, seděli v nějakém mikrobusu v druhé řadě sedaček - bohužel spousta lidí poutání vzadu bere jako omezování osobní pohody a bude trvat ještě hodně let, než bude poutání všude samozřejmostí (ani na předních sedačkách to nešlo na povel, ale nějakou dobu to trvalo).
  10. Abych si zbytečně netahal triko, kolik nás na Radnici přijde, zkuste mi v anketě zodpovědět jasně položenou otázku (v případě kladné odpovědi prosím dotyčného, aby ještě do vlákna připsal, že ON hlasoval ANO a že tedy dorazí). Děkuji P.S. Začátek bych viděl standartně kolem 18 hodiny, pro míň než 10 lidí rezervaci dělat NEHODLÁM. P. P. S. První hlas ANO jsem já [upravil dne 23/1/2010 Medvěd]
  11. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Tak moje funkce v ČSLA byl kotelník, Žerykem jsem si vozil do kotelny dřevo a uhlí z plochy za kasínem. Byl to úžasný stroj - naftový jednoválec, který se startoval pomocí koženého pásku namotaného na hlavní řemenici - pak rychlý ŠKUB a motor běžel. Mojemu mladýmu se povedlo řemen namotat obráceně a já koukal jak jójo, proč mám 4 kvalty vzad a jeden dopředu.
  12. peugeot09: už po několikáté Ti nerozumím a fakt jsem rád, že tu takových exponátů není víc.
  13. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Vendi - takže specialista \"holkař\"?
  14. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Marko - nikoli (oštípané neznám, ale ošetřovatelka jsem fakt nebyl).
  15. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Když jsme u té vojny - můj \"vojenský speciál\" byl toto http://www.bazos.cz/obr/1/854/4932854.jpg uhodne někdo mou vojenskou funkci??
  16. Kdyby chtěli policajti zkontrolovat mně, úplně normálně bych zastavil a dokonce bych i s klidem dýchal. Pokud ten cápek poldům ujížděl a následně se díky nezvládnutí auta zabil, je to čistě jeho problém a podle mně má co chtěl (kdyby byl čistej jak slovo boží asi by neměl důvod ujíždět - nebo jo?)
  17. Tak dnes další vývoj: z DATARTu mi volali s tím, že objednávku budou moci vykrýt v rozmezí 2 - 4 týdnů, ale přesný datum mi nejsou schopni sdělit. Pochopí ale pokud objednávku zruším a TV objednám jinde. Tak jsem vznesl dotaz u www.elektrospecialista.cz - v pondělí by mi měli sdělit, kdy mi TV budou moci zaslat oni (skladem jí též nemají). Asi je to dobře vybraná TV (poměr cena/kvalita), když jí nikde nemají skladem.
  18. Pověšení má na svědomí Helča (manželka) ve spojení s p. truhlářem, který nám dělá nábytek do bytu (já pouze do předvrtaných dírek šroubuju skobičky a věším TZky pěkně podle čísel. S tím souvisí jejich věčné přesouvání, když koupím další do sbírky). Momentálně bude muset vyrobit minimálně ještě jednu velkou tabuli, protože i nyní máme ještě část známek v tašce pod stolem (a při tom, kolik výletů bych rád realizoval tento rok se tabule na 300 ks zaplní jedna dvě).
  19. Oddie - všechna ne, ale víc než půlka určitě. Máš snad nějaké výhrady k autoturistice? Jsou místa, kam se nedá dostat jinak než pěšky (typicky třeba horské chaty nebo některé rozhledny), tam si klidně vyšlápnu (byť nyní jsem poněkud limitován tím, co zvládne tříletý kluk). Pokud ale TZ má hrad, zámek, město, ZOO apod., nevidím důvod, proč bych k návštěvě nepoužil auto - to bych ho totiž jinak mohl úplně klidně prodat (koukat na auto před barákem a jezdit jiným druhem dopravy není můj šálek čaje). [upravil dne 22/1/2010 Medvěd]
  20. Momentálně 585 (x cca 25,- Kč, což nerada slyší manželka). Jinak je v ČR momentálně obsazeno cca 1720 pozic + cca 800 výročních TZ, na Slovensku je to cca 500 TZ + 100 VTZ, v Polsku, Německu, Rakousku a na Ukrajině po 100 TZ, v Anglii 50 TZ, USA a Maďarsko po 10 TZ a v Rumunsku 5 TZ. Systém se neustále rozvíjí a je fakt velice příjemné, když se takhle večer kouknu na zeď a zavzpomínám, co jsem dělal tam nebo tam.
  21. Takhle vypadá momentálně naše sbírka \"Turistických známek\" (suvenýry, které si vozíme z našich výletů). Je tu také nějaký sběratel? [upravil dne 11/12/2011 10:05 od Medvěd]
  22. Tak televize dnes objednána v DATARTu za cenu 20388,- Kč - těch pár stokorun rozdílu oproti GSMtelefony (19890,- Kč) mi fakt za případné problémy nestojí a DATART je tak silná firma, že se jejího zániku či přejmenování fakt neobávám.
  23. Medvěd

    rychlokvašky v Praze

    .myc TD - představ si, že ono to tak opravdu fungovalo a celý systém měl svá jednoznačná pozitiva. Kluk po vojně kde jezdil povětšinou s V3Skou nebo TATROU, ale vždy \"kolem komína\" (90% Cček se dělala pro armádu), pak nastoupil K ČeSADům, dostal starou Avču a jezdil rok až dva krátký šoustky. Až auto dostal do ruky (pár tisíc km), tak teprve mohl sednout do Lízy (opět vnitro) a teprve, když už za volantem něco odřídil, mohl dostat nový auto - právě tím, že na nový auto nějakej ten pátek čekal, se docílilo toho, že si novýho kočáru dotyčný i secsakra považoval (a když v rámci učení rozštípal starej pekáč, tak to zas pro firmu nebyl až tak strašnej problém - kdyby rozsekal nové auto, které bylo na příděl, byl by prů*er mnohem větší). Dneska 18ti letýmu cápkovi s mokrým štemplem klidně svěří 40ti tunovej kolos a alou do Maroka - že se s tím dotyčný nedokáže ani otočit, to nikoho nezajímá (hlavně když nechce tolik jako člověk s 20ti letou praxí - typicky HANZALÍK). [upravil dne 16/1/2010 Medvěd]
  24. Já určitě NE (překvapil jsem někoho?)
  25. Medvěd

    Lambo doors ano či nie

    Souhlas s Fusionem či Jendou 309 - Lambo dveře se mi nelíbí a vzhledem k tomu, že nejsou ani praktické, já bych za ně určitě prachy nevyhodil. P.S. Domnívám se, že třeba v případě nehody mohou takové dveře zapříčinit to, že se k posádce auta záchranáři dostanou o několik drahocenných sekund později a tak může posádka díky jim i přijít o život.
×
×
  • Vytvořit...