Vvitty - je to tak, že jsem poměrně dlouho trávil víc než hodně času za volantem a (samozřejmě očekávám, že se tomu mohou mnozí pousmát) když mi přišla SMSka na dálnici, mohl jsem si 1000x říkat, že to není nic podstatného - stejně mi \"šrotovalo\" v hlavě, co mi kdo chce sdělit, následně jsem někde na odpočívadle zastavil a přečetl si většinou velice důležité sdělení typu: Jak se máš? nebo Objednejte si u operátora službu .... Ze stejného důvodu jsem zrušil ICQ a zařekl jsem se, že mi už žádná podobná konina nesmí do PC (stejně jako hry). ICQ totiž v mém případě fungovalo tak, že v momentu spuštění PC se mi rozblikala \"kytička\" a já jsem místo činnosti, pro kterou jsem PC spustil, jen odpovídal na konverzační dotazy (asi jsem divnej, ale prostě otázku neumím nechat bez odpovědi, kór když do mně tazatel každou půlminutu \"ťuká\", protože vidí, že jsem u PC).
Osobně SMSky nepíšu - když chci s někým hovořit, pak vytočím číslo a hovořím a totéž očekávám od protistrany. Kdybych dokázal zařídit, že by mi nechodily SMS (krom jízdenek MHD) a pisatelům by se v telefonu zobrazilo, že dané číslo SMS nepřijímá - fakt by se mi ulevilo.
[upravil dne 24/1/2010 Medvěd]