Asi jsem Dakieho špatně pochopil a tak bych rád věděl, jak byl vlastně dotaz myšlen:
a) blacklist inzerentů v bazaru fóra
b) blacklist autobazarů
Pokud by šlo o variantu a), pak si opravdu myslím, že takový blacklist by nic neřešil a byl by základem mnoha svárů - pohled na obchod může mít každý jiný a podle mě ani nelze chtít po vedení klubu, aby nějak zásadně v inzerci \"dělal pořádek\"(viz. právě nedávný problém Schwara - Kdo, kde se velice rychle seběhl klubový senát a většina i bez znalosti případu neváhala rozhodovat)
Varianta b) by šla aplikovat třeba jak uváděl Barenst na konkrétní auta v bazarech (jel jsem se podívat, ale jedná se o auto s takovými a makovými chybami, oproti udávaným údajům nesedí to nebo to ....), ale jak by se řešilo, kdyby se bazarista či prodejce ozval s tím, že se jedná o pomluvu a chce po klubu náhradu škody v desetitisících za poškození dobrého jména? Kde by byla záruka, že si takhle nebudou přes naše fórum řešit problémy dovozci aut a že uvedené chyby auto opravdu má?
[upravil dne 23/4/2010 Medvěd]