Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Koupe sady naradi ze supermarketu

    No PROFI sada to asi nebude, ale mít to v autě nebo doma pro strejčka příhodu - proč ne?
  2. Medvěd

    Už víte koho budete volit?

    než zakročí nějakej Kocáb a řekne, že město (obec) překročilo své pravomoci ..... Jinak osobně bych byl v rámci EU pro jediný parlament, kterému by byly vlády jednotlivých zemí podřízené. Nevidím jediný rozumný důvod, proč musíme draze za pomoci našich politických \"hlav pomazaných\" vymýšlet už vymyšlené a jinde dobře fungující zákony. Jsem pro jednotné a jednoduché (jednoznačné) zákony v rámci celé EU, kde bychom se nemuseli bát jet do jiného státu a řešit, za co všechno a jakým stylem mě mohou v tom kterém státě postihnout (viz. mediálně hojně propírané kontroly našich řidičů v Bavorsku). [upravil dne 25/4/2010 Medvěd]
  3. Medvěd

    Co proti holubom. Vyriesene.

    Co třeba něco takového? http://www.kentaurzbrane.cz/images/sklady/mod_55s_big.jpg CDčka si na balkoně zkoušela rozvěsit moje máti a žádný zásadní úspěch s nimi neslavila (asi si je holubové neměli na čem přehrávat, každopádně je ale začali velice brzo ignorovat). [upravil dne 25/4/2010 Medvěd]
  4. Medvěd

    Už víte koho budete volit?

    No nevím, jestli rozpad EU je právě to, čeho bych se chtěl dožít. Naštěstí to není moc reálné a tak jsem docela v klidu [upravil dne 25/4/2010 Medvěd]
  5. Medvěd

    Už víte koho budete volit?

    VV možná nebude špatná volba (určitě lepší než oranžáda nebo ruďoši), ale nepřeceňoval bych je. Pro mě je konzistentně jediným favoritem ODS, která ale bude potřebovat VV i TOP 09 k tomu, aby sestavila vládní koalici. Doufám, že tyto tři subjekty budou mít po volbách takovou sílu, aby Pablbek nedostal možnost dalšího zadlužování státu.
  6. Ozzy - nutí Tě někdo, abys otvíral vlákno, které se 100% bude politikou zabývat? Myslím si, že většina lidí nežije s klapkami na očích a politika se nás prostě dotýká ať si to chceme připustit nebo ne. Toto fórum není zdaleka jen o plechovkách se lvem na kapotě, ale debatuje se tu o všem možném - tedy i o politice. Pokud Ti takové vlákno vadí, fakt ho nemusíš číst - nikdo tě k tomu přece nenutí.
    • 8
  7. Myslím si, že nejhorší silnice za posledních xxx let máme každé jaro - to jste si ještě nezvykli, že po zimě je potřeba silnice opravit? P.S. Netvrdím, že mi stávající stav vyhovuje, netvrdím ani, že by se silnice nedali stavět líp a taky nesouhlasím s tím, že je nutné některé úseky opravovat každoročně - JEN MI PŘIJDE ZBYTEČNÉ SE KVŮLI TOMU NERVOVAT. Když je potřeba rozhazovat miliardy na podporu toho nebo jiného, kraje MUSÍ cvakat za chudáčky voliče poplatky u doktorů, tak pak holt na něco už prachy nezbývají. [upravil dne 24/4/2010 Medvěd]
  8. Medvěd

    407 1,6 HDi 2005

    A krom km je auto v jakém stavu? Stočené km bude mít v ČR většina ojetých aut, pokud je stav km jediným problémem pak bych se toho nebál. Rozvody já osobně dělám hned po koupi ojetiny od neznámého člověka, člověk je pak víc v klidu. Jediné mínus bych viděl u té 1,6ky, ale to je spíš pocitové (2,0 mám prostě raději) - o ceně se nebavím, páč vůbec netuším, kolik 407 SW stojí.
  9. Tak nakonec vyhrálo toto http://www.worker.cz/832/odrazedlo-worker
    • 6
  10. Tak zítra sjedeme na Strakonickou vyzkoušet jak bude Pavlíkovi vyhovovat tento stroj http://www.worker.cz/625/ lepší fotka - http://www.zdravi-sport.cz/odrazedlo-spartan-jd-bug/?page=product_image&id=10838 [upravil dne 23/4/2010 Medvěd]
    • 6
  11. Oldo - občas si prostě rozumíme Pokud je v prodeji NEW Beattle (paskvil), NEW Cooper, NEW FIAT 500 a tyto RETRO modely mají i nějaké komerční úspěchy, pak nevidím důvod, proč by FIAT nemohl zariskovat a zkusit pustit něco podobného do výroby. Asi to nebude pro každého, ale takové ambice RETRO modely snad ani nikdy neměly. [upravil dne 23/4/2010 Medvěd]
  12. Medvěd

    Paintball 2.5. 2010 - ZRUŠENO!!

    Na vojáčky jsem si hrál povinně na vojně, tohle mě nebere
  13. Medvěd

    Black list bazaru

    Dakie - jak jsem už psal, vzhledem k tomu, jak je jednoduché na netu někoho poškodit, nevěřím, že by se komukoli ze současného vedení chtělo investovat svůj čas do něčeho tak pochybného, jako nějaký blacklist. K vyjádření spokojenosti může klidně sloužit i diskuze pod inzeráty, i tam se přece můžeš o případné spokojenosti či problémech rozepsat. Pokud budeš mít na fóru s prodejcem špatnou zkušenost (pošle Ti cihlu), pak bys o tom samozřejmě založil vlákno i bez možnosti blacklistu (ostatně by tak jednal každý) a pokud by opravdu k takovému jednání došlo, pak by asi dorazil i BAN dotyčnému od vedení klubu - naštěstí o takovém vykukovi nemám žádné informace (tím netvrdím, že tu nikdo takový nebyl či se v budoucnu nemůže objevit). [upravil dne 23/4/2010 Medvěd]
  14. Myslím, že by na tažné zařízení neměl mít facelift vliv - ale určitě bych montoval TZ z HB na HB, Break na Break apod.
    • 6
  15. Tak Pavlík po operaci začíná znovu chodit a v tom mu velice pomáhá i jeho plastové odrážedlo Enduro. Bohužel ale máme pocit, že nám z něj tak nějak vyrostl a tak přemýšlíme o novém odrážedle, které vypadá jako kolo bez šlapek. pro ilustraci 1) http://www.nakole.cz/clanky/567-detske-odrazedlo-puky-lr1.html pro ilustraci 2) http://www.online-kola.cz/zbozi/870_original.jpg Protože na trhu (internetu) je různých typů odrážedel stovky, mám dva dotazy: 1) neznáte nějakou prodejnu v Praze (nebo blízkém okolí - Brno ani Ostravu fakt nebrat), kde by byl větší výběr odrážedel? 2) máte konkrétní (kladné) zkušenosti s konkrétním typem stroje? Nechce se mi riskovat a koupit odrážedlo jen tak od pohledu bez toho, aby si ho Pavlík vyzkoušel nebo abych aspoň měl nějaké relevantní informace, že tomu nebo tomu vyhovoval konkrétně tento typ.
    • 6
  16. Medvěd

    Black list bazaru

    Asi jsem Dakieho špatně pochopil a tak bych rád věděl, jak byl vlastně dotaz myšlen: a) blacklist inzerentů v bazaru fóra b) blacklist autobazarů Pokud by šlo o variantu a), pak si opravdu myslím, že takový blacklist by nic neřešil a byl by základem mnoha svárů - pohled na obchod může mít každý jiný a podle mě ani nelze chtít po vedení klubu, aby nějak zásadně v inzerci \"dělal pořádek\"(viz. právě nedávný problém Schwara - Kdo, kde se velice rychle seběhl klubový senát a většina i bez znalosti případu neváhala rozhodovat) Varianta b) by šla aplikovat třeba jak uváděl Barenst na konkrétní auta v bazarech (jel jsem se podívat, ale jedná se o auto s takovými a makovými chybami, oproti udávaným údajům nesedí to nebo to ....), ale jak by se řešilo, kdyby se bazarista či prodejce ozval s tím, že se jedná o pomluvu a chce po klubu náhradu škody v desetitisících za poškození dobrého jména? Kde by byla záruka, že si takhle nebudou přes naše fórum řešit problémy dovozci aut a že uvedené chyby auto opravdu má? [upravil dne 23/4/2010 Medvěd]
  17. Medvěd

    Black list bazaru

    Musím Tě zklamat, ale jsem jednoznačně proti. Takový návrh na zápis do blacklistu bude vždycky jednostranný a krom prskání a plivání po sobě nic dobrého přinést nemůže (viz. třeba vlákno Schwara - Kdo).
  18. Medvěd včera chybějící údaje doplnil i \"přeplatek\" osvětlil, doufám, že emil dorazil [upravil dne 22/4/2010 Medvěd]
  19. A pak že je u Vás nuda
  20. Muž bez auta
  21. Medvěd

    Parkovani jako trubka :)

    Czedisonek - hlavně je dobré umět to okecat, důvod se najde vždycky (takovým i...... bych povolil propichovat kola). Je pravda, že někdy jsou lajny dost úzké, ale je fakt, že pokud jsem se do nich vešel i s Ducatem Maxi, tak se MUSÍ vejít i běžný osobák bez problémů. [upravil dne 22/4/2010 Medvěd]
  22. Kdyby to bylo skutečně v prodeji - proč ne?
  23. Každé auto starší 10ti let bude mít mnohem menší pasivní bezpečnost než auta nová. Pokud chcete bourat (Happy90), pak to chce našušnit na auto nové (už jen našetřením celé sumy se člověk stane tak nějak opatrnější) nebo raději nejezdit a nechat se vozit.
  24. Medvěd

    Motory v Partnerech

    Domnívám se, že Parťák má oproti 406ce break nespornou výhodu ve využitelnosti a přístupu do zadních partií auta. 406ka sice nemá malej kufr, ale Parťák je prostě mnohem praktičtější.
  25. Medvěd

    Renault_uz je moj

    Mezi mým přáteli si zadek ve scénicu vozí hned tři rodinky (1x dokonce 4x4, což je prý hodně riskantní volba) a neslyšel jsem žádné zásadní nadávky. Jsou to prostě plechovky stejně jako Piškot, FIAT nebo VW - někdo má víc štěstí a koupí bezproblémový kousek, někdo by ho po půl roce nejraději hodil ze skály .... Z toho, co jsem já o Scénicu měl možnost slyšet, bych se ho nebál a pokud se Ti líbí .......
×
×
  • Vytvořit...