To, co se momentálně stalo s přílohama na fóru je určitě pro mnoho čtenářů věc velice nepříjemná, ale:
a) je potřeba si uvědomit, že ač má klub několik tisícovek členů, tak nemá žádného specialistu, který by se o chod stránek staral na plný úvazek
b) vedení se k problému postavilo čelem a snaží se ho nějak řešit
Dejme proto tedy klukům čas na to, aby mohli co možná nejvíc v klidu dávat škodu dopořádku - to, co se stalo určitě nebyl ničí úmysl a jak je znám, maj´ teď \"hlavy v pejru\".