Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Baťa vynechal Prahu

    Punkáči - Péťa NENÍ z Moravy (pokud tedy Jiráskovo rodiště nějak záhadně nezměnilo polohu).
  2. Jako že by přeskočenej rozvoďák mohl mít souvislost s EGR?
  3. Motor je od Oddieho z auta, které až do nehody normálně jezdilo. Samozřejmě i ten může být v kelu, přiznám se ale, že to už by mě složilo a auto by šlo na díly.
  4. Takže momentálně to vypadá, že se bude měnit motor - holt když se daří, tak se daří
  5. Medvěd

    foto na fore

    To, co se momentálně stalo s přílohama na fóru je určitě pro mnoho čtenářů věc velice nepříjemná, ale: a) je potřeba si uvědomit, že ač má klub několik tisícovek členů, tak nemá žádného specialistu, který by se o chod stránek staral na plný úvazek b) vedení se k problému postavilo čelem a snaží se ho nějak řešit Dejme proto tedy klukům čas na to, aby mohli co možná nejvíc v klidu dávat škodu dopořádku - to, co se stalo určitě nebyl ničí úmysl a jak je znám, maj´ teď \"hlavy v pejru\".
  6. Momentálně je to rozdělaný u PPčka a měl by to dát do večera dokupy - měl ještě na dnešek jinou práci, nicméně budu rád, pokud auto bude zase jezdit s původními vstřiky.
  7. Tak jsem hloubal a pátral a nakonec v tomto vláknu objevil, že jsem auto kupoval se stavem tacho 87 000 km - rozvody tedy ještě neměly ani 100 tkm, nicméně prý přeskočily (takže doporučované výměně po 160 tkm se už jen zlehka usmívám). [upravil dne 27/8/2010 Medvěd]
  8. Rozvody jsem nechal dělat kolem 80 000 km, když jsem auto koupil (včetně všech kladek, vodní pumpy i řemenice na klice - přesný stav km už si z hlavy nevycucám). V létě jsem se ptal několika lidí včetně servisu, zda mohu rozvody dojet do tachometrových 200 tkm (tedy na řemenu ujet 120 000 km) a byl jsem ujištěn, že bez problému - momentální stav tacho je cca 182 000. Repasi vstřiků mi bohužel servis navrhl jako řešení po kontrole na stolici - je zvláštní, že po první kontrole byly podle servisu všechny čtyři vstřiky v pytli a druhý den po kontrole PP 205 jsou v podstatě v cajku [upravil dne 27/8/2010 Medvěd]
  9. Dolů z takových kopců jedině přes kvalt a nenechat auto rozjet, jinak jde fakt o kejhák. Kdysi mi někdo říkal, že by mělo platit pravidlo \"Jakým kvaltem nahoru, takovým i dolů\", což se snažím dodržovat a už jsem si na to i zvykl. Sice nejsem vítěz s nejnižší spotřebou, ale pustit jakékoli auto z jakéhokoli kopce bez zařazené pádivky bych si prostě netroufl.
  10. Kontrola rozvodů - tak, jak jsem se o ní bavil před týdnem v servisu - měla spočívat v kontrole, zda náhodou řemen nepřeskočil (Oddieho první nápad). V pátek mi bylo řečeno, že rozvody jsou O.K. a navrhují demontáž vstřiků + jejich přemístění do specializované dílny, kde je na stolici proměří a vysloví nějaký verdikt, od kterého se budou odvíjet další kroky. Kontrola rozvodů asi tedy moc neproběhla, když je faktický stav takový, jako popsal PP 205 - kdybych nechal udělat za 20 tKč repasi vstřiků a následně jsem musel zacvakat dalších x tisíc za rozvody (přeskočený motor by asi repasované vstřiky nerozjezdily), byl bych zralý na mašli. [upravil dne 27/8/2010 Medvěd]
  11. Znám a taky doporučuju tuto alpskou silnici projet, byť je placená. Kdysi jsem jí jel s kamarádem (nadšeným cyklistou) a ten blázen jí od té doby každoročně dává na kole. Podobný zážitek jsem měl, když jsem projížděl Švýcarskem přes Oberalppass a Furkapass nebo ve Francii z Val´d´Isere na Iseran a Col ´d ´Galibier [upravil dne 27/8/2010 Medvěd]
  12. Medvěd

    Dotaz pro cyklisty

    70 km denně na kole??? No potěš p*del, ta bude hóóódně bolet
  13. Medvěd

    504 break familial

    Fňuk - i za Marcela
  14. Kuk na smajlík - samozřejmě jsem to nemyslel vážně, ale paní si to myslet mohla ......
  15. Paní měla evidentně přednost zprava;)
  16. Teď mi volal PP 205, že by si auto odvezl a zkontroloval co je v řiti - uvidíme, co bude dál (každopádně se mu prý nezdá, že by všechny vstřiky byly totál).
  17. Včera večer jsem auto ze servisu odtáhl - údajně všechny čtyři vstřiky jsou špatné, repase jednoho vstřiku (pokud by se daly repasovat, což mi nebylo garantováno) by stála 3900,- Kč bez DPH. Momentálně je oprava za 20 tKč bez jistoty, že je problém opravdu jen ve vstřicích, mimo moje finanční možnosti.
  18. Prázdniny končí a tak bychom se opět mohli sejít a trošku poklábosit. Dnes jsem se náhodou ocitl v tomto podniku http://www.klidpopraci.cz/ a protože na mně udělal dobrý dojem, rezervoval jsem tam 10 - 15 míst na čtvrtek 2. 9. 2010 od 18 hodin. Věřím, že se Vám v této restauraci bude líbit stejně jako mně. [upravil dne 25/8/2010 Medvěd]
  19. Medvěd

    407 - rupnutí v plném rejdu

    Už to mám to bude nějaký \"kurvítko\" (http://neviditelnypes.lidovky.cz/chtip-kurvitko-0g2-/p_zabava.asp?c=A051125_183922_p_zabava_wag)
  20. Potvrzuju, že se mnou Radka taky komunikuje (potvrzení na tabulku přišlo + několik reakcí na maily také).
  21. Medvěd

    nejde sundat olejavá vana

    Zkontroluj, zda jsi povolil opravdu všechny šrouby - jeden zapomenutej dokáže hóóódně potrápit.
  22. Medvěd

    Hups okno je fuč

    Pokud máš se senzorem, jsou mazáci, kteří umí senzor přelepit a tak poměrně dost korunek ušetřit.
    • 9
  23. Děkuju za nabídku, ale momentálně je náš rozpočet poměrně napnutý a vítr v peněžence spojený s opravou auta nám účast na srazu nedovolí. [upravil dne 21/8/2010 Medvěd]
  24. Medvěd

    LDV? Zkušenosti, názory...

    Myslím si, že to nebyla špatná auta. Konstrukčně to byly jednoduché stroje, co se komfortu týče to ale žádný zázrak nebyl
  25. Medvěd

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Pe.Tře - nediv se, že se divíme. Je to prostě pro některé z nás překvapení, když si člověk ne zrovna malých rozměrů, který vždy disponoval většími auty (pamatujeme 406 a C8) pořídí auto podstatně menší. Kdyby si 207u koupil třeba Kujon, určitě by to nikoho nepřekvapilo - v Tvém případě to prostě překvápko je (byť tvrdíš, že je 207a prostorově větší než 406ka). Každopádně jak už tu zaznělo několikrát - je to hezký kousek k jehož koupi Ti gratuluju a současně přeju, aby sloužila co nejdýl bez velkých investic.
×
×
  • Vytvořit...