Dane - osobně bych na Tvém místě začal úvahou, proč jsou ceny ojetých Alf tak nízké, když nová Alfa určitě nepatří mezi levná auta. Následně bych pátráním po netu zjistil, že Alfy jsou obecně auta vyžadující od majitele trvalou údržbu a neodpustí mu žádné šetření a obcházení investic, za což se odmění suprovými jízdními vlastnostmi. Bohužel ojetou Alfu v cenové hladině po které koukáš většinou nekoupíš od prvního majitele, ale už bude mít několik vlastníků, z kterých minimálně ten poslední řešil jen opravdu nejnutnější údržbu - na Tebe tedy čekají pro peněženku docela podstatné investice a stejně už z neudržované Alfy zpátky spolehlivé auto neuděláš.
Doporučuju koukat se po poněkud civilnějších a rozšířenějších autech, třeba tebou zmiňovaná 406ka, Focus nebo Octávia jsou poměrně spolehlivé a je jich na trhu tolik, že si můžeš opravdu vybírat.
[upravil dne 13/11/2011 07:55 od Medvěd]