Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 076
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Kterýmu ale musíš 100% věřit. Neumím si představit z mých přátel nikoho, komu bych se bez ostychu vydal všanc a věřil mu, kdybych měl třeba začít předjíždět nějaký kamion (ANI MANŽELCE NE)
  2. Pe.Tře - dle jednoho mého známého (kde mu dnes konec je netuším) je důležitý vzít si takovej úvěr, abys v případě jeho problematického splácení neměl problém Ty, ale poskytovatel. Dnes už to bude asi složitější, ale v 90tých letech tak zbohatla spousta lidí a protože jim nedokázali úmysl, jsou dnes bohatí a čistí jak lilie. Každopádně dům na fotce bych nechtěl ani omylem - kolik služek si představuješ, že tam bude fungovat?
  3. LEDY SE HNULY A HELČA PROJEVILA TOUHU JET NA KLOUZÁNÍ TÉŽ !!!!!! Prosím tedy o přeložení Medvědí rodinky na třílůžko na hotelu. Děkuji P.S. Vzhledem k loňské příhodě vrcholící naším poněkud předčasným odjezdem je od organizátorů požadováno místopřísežné prohlášení, že 100% nevyhoříme [upravil dne 7/1/2012 21:31 od Medvěd]
  4. Každopádně jízda po silnicích a ulicích s pravostranným provozem musí být s takovým autem zážitek, na který je třeba ztratit pěknou část pudu sebezáchovy. Vím, že se tu za totáče objevilo několik Š 110 R, které v Anglii neodebrali a ta auta též nějak české SPZ získala. Provoz tehdy byl podstatně slabší a už tehdy mi vrtalo hlavou, jakpak asi řidič s takovým autem může předjíždět? No a v dnešním hustém provozu si s řízením napravo vůbec neumím představit jinou jízdu než po dálnici. Mé názory mohou být zkeslené tím, že jsem nikdy třeba v Anglii nebyl, ale fakt bych se docela bál s takovým autem jet.
  5. Medvěd

    Tak jsem si udělal radost

    Tohle vlákno opravdu NENÍ věnováno mému monitoru - až odejde do věčných lovišť, budu ho řešit, dřív to fakt neplánuju
  6. Medvěd

    Tak jsem si udělal radost

    Monitor je zatím funkční, Windows taky - tak proč vyhazovat peníze z okna? Až počítadlo řekne , pak to budu řešit, jinak bych mohl vlastně pořád kupovat něco nového a ani na jídlo by mi pak nezbylo. Ale tohle vlákno přece není o tom, jestli jdu s módou a mám poslední Windy (čím novější, tím horší - věřím, že na mém PC by se možná ani spustit nedaly) nebo placatej monitor. Já počítadlo používám jako náhražku psacího stroje a nebýt netu, klidně by mi stačila 386ka s T 602kou [upravil dne 7/1/2012 00:32 od Medvěd]
  7. a vydražil jsem si opožděného ježíška http://aukro.cz/retro-auta-4ks-nove-levne-i2014626503.html?source=oo věřím, že to bude s modely z Benziny krásně ladit http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1289113&aid=84886 [upravil dne 7/1/2012 00:19 od Medvěd]
  8. Medvěd

    Kupa 605-ky ???

    Souhlas - poslední hezkou 605ku jsem viděl u Vertexe, ale mám pocit, že už jíb taky prodal (a byl to 100% 3,0 benzín)
  9. Medvěd

    Prasklina na pístu

    Shánět samostatnej píst je - podle mně - pikačovina, oprava bude drahá a motor nikdy nebude O.K. Spíš bych se podíval po jiném motoru nebo s tím stávajícím jezdil dokud nepadne a jiný motor sháněl průběžně. Když na to nebudeš chvátat, můžeš ho najít za pár kaček
  10. Narcotic (hYena) - můžu se zeptat, jaký smysl má vlastně tohle vlákno? Žádný jiný než to, že nám tu budeš dokazovat jaký jsi de*il v něm nějak neumím najít a to jsi přeci dokázal už několikrát. Když je Ti tedy P-club tak odporný, prosím, vytěsni nás ze své mozkové databáze, oběma stranám se určitě uleví. Děkuji [upravil dne 6/1/2012 22:54 od Medvěd]
  11. PPLka v Praze má pro mne nereálné požadavky: nástup do práce na okraji Prahy v 5.30 (jinak než vlastním autem neřešitelné) a když jsem tam poslal životopis, ani nezareagovali (kámoš se tam byl ptát a z šéfíka nakonec vypadlo, že bere kluky do 30ti, starší chlapi že by nestíhali. Vzhledem k mé nespokojenosti s mou současnou prací jsem si prostě řek´, že se u FF zkusím zeptat o co jde a jaké nabízí podmínky. Po pohovoru jsem měl určité pochybnosti, ale zase některé věci se mi i líbily (2 - 3 dny společně s nějakým OZ, abych viděl, jak to vlastně chodí, první měsíc slušný základ - při mapování rajonu se toho moc neprodá, první týden samostatných cest po zákaznících pod dozorem manažera ...). Ale je fakt, že mínusy převažovaly a i zde, krom jednoho pozitivního názoru poslaného U2U, se žádné nadšení nekonalo. Takže z mé strany je jasno - pátrám dál, něco se možná rýsuje u Kubíka nebo zpátky u knížek v jedné veliké distribučce. Prostě uvidím, jak se věci vyvinou .... [upravil dne 6/1/2012 00:32 od Medvěd]
  12. Nepsal jsem kolik je provize, ani to sám nevím
  13. Tak to vypadá, že přestanu váhat a budu hledat dál. Přeci jen i já vidím hodně negativ, ani od Vás jsem nic jiného neslyšel ......
  14. No paní mluvila něco o tom, že OZ běžně vydělá po odečtení nákladů cca 30 - 40 tKč (samozřejmě OSVČ, tedy - sociální, zdravotní a daně). Jo a požadují, abych byl plátcem DPH, což jsem s velkou slávou před dvěma roky být přestal. [upravil dne 5/1/2012 21:34 od Medvěd]
  15. Radku - dnes jsem byl na pohovoru a jsem z toho volaaký zmatený. Dostal bych určitý rajon, tam bych si musel sehnat zákazníky (prý bych nějaké dostal, ale věř tomu), po měsíci bych dostal auto, za které bych měl platit nájem, pojištění, PHM, každý večer parkovat ve firmě a namražovat (auto NEMÁ vlastní agregát, jakpak to asi funguje v létě) no a placen bych byl provizí z obratu, z které se na konci měsíce odečítají veškeré moje náklady (auto, pojištění), phm si platím rovnou. Denně bych měl navštívit cca 60 zákazníků - to mi přijde jako celkem soda, přece nebudu u každého 5 minut, ale minimálně 20 [upravil dne 5/1/2012 21:30 od Medvěd]
  16. Melodie? To je právě to, co zmizelo. FF nyní netroubí po návsích, ale chodí přímo k lidem domů
  17. Takže s Medvědem a Pavlíkem
  18. Prosím, doplňte ještě o pár slov o tom, proč ano (např. kvalitní zboží přijede přímo až pod nos) nebo proč ne (drahé, raději čerstvé apod.). Postřehli jste v poslední době nějakou změnu prodeje FF ? [upravil dne 5/1/2012 21:15 od Medvěd]
  19. Pavlík na 90% jede (pokud dostanem opušťák)
  20. Medvěd

    Co to cvaká?

    Všechno jde, když se chce (a třeba se tomu trošku pomůže).
  21. nevím, poslední zkratky, které jsem byl schopen pochopit, vyjmenoval kdysi v jedné písničce Ivan Mládek. Čímž tedy vlastně přiznávám, že můžeš mít pravdu.
  22. Dělá mi to taky hlavně v létě a dle mechanika je to častá závada, jejíž příčina je v nějakým ventilu na čerpadle (snad EGR?)
  23. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Tipuju Haryka
  24. Medvěd

    Malé SUV

    Fuj - nelíbí
  25. Moby - jak bys chtěl v lednu mít fotky z akce, která BUDE v červnu?
×
×
  • Vytvořit...