PPLka v Praze má pro mne nereálné požadavky: nástup do práce na okraji Prahy v 5.30 (jinak než vlastním autem neřešitelné) a když jsem tam poslal životopis, ani nezareagovali (kámoš se tam byl ptát a z šéfíka nakonec vypadlo, že bere kluky do 30ti, starší chlapi že by nestíhali.
Vzhledem k mé nespokojenosti s mou současnou prací jsem si prostě řek´, že se u FF zkusím zeptat o co jde a jaké nabízí podmínky. Po pohovoru jsem měl určité pochybnosti, ale zase některé věci se mi i líbily (2 - 3 dny společně s nějakým OZ, abych viděl, jak to vlastně chodí, první měsíc slušný základ - při mapování rajonu se toho moc neprodá, první týden samostatných cest po zákaznících pod dozorem manažera ...). Ale je fakt, že mínusy převažovaly a i zde, krom jednoho pozitivního názoru poslaného U2U, se žádné nadšení nekonalo. Takže z mé strany je jasno - pátrám dál, něco se možná rýsuje u Kubíka nebo zpátky u knížek v jedné veliké distribučce. Prostě uvidím, jak se věci vyvinou ....
[upravil dne 6/1/2012 00:32 od Medvěd]