Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 076
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Kloním se ke Kaprově názoru - kuk pod sedačky a zkontrolovat spojení konektorů, mělo by to pomoci.
    • 27
  2. Mně na 405ce BK při pokovování skel zadní sklo vyřízli, pak zpátky vlepili a až do prodeje (několik zim) sklo neprasklo = tedy teoreticky to jde. Bude ale oříšek najít takový servis, který Ti takovou výměnu udělá (se zárukou bych se asi rozloučil rovnou). Nejjednodušší cesta je připojištění čelního skla - stojí to několik stovek Kč (v € to tedy budou desítky) na rok a v podobných případech je pak člověk vysmátej.
    • 14
  3. Medvěd

    Nejrychlejší Golf MK2 na světě

    By mně zajímalo z čeho musí být vyrobený podvozek, aby dokázal takový výkon spolehlivě přenášet.
    • 13
  4. Budu zdobit až 24. 12.
    • 33
  5. Přesně tohle mi udělal Transporter u ONA v tý díře u Plzně. Tehdy mě to stálo 1000,- Kč (příjezd nějakýho zámečníka, kterej mi přes střešní okno smetákem auto chcípnul a já pak mohl dálkou z kapsy normálně odemknout) a spoustu vražedných pohledů řidičů, kterým jsem blokoval stojan. Na pumpě jsem byl déle než hodinu.
    • 17
  6. Medvěd

    Problém po repasi zadní nápravy

    To je holt \"škola\" pro příště. Když už nelze najít servis, který umí opravit danou závadu, v místě bydliště, je třeba auto přebírat v době, kdy se ještě můžu v případě závady rozumně vrátit do servisu a opravu v pohodě reklamovat. Co budeš dělat, až Ti někdo v Jablonci pod auto vleze, něco rozebere a řekne, že oprava bude v tisících Kč? Budeš se s Humpolcem soudit a dokazovat, že to je zaviněno jejich \"opravou\"?
    • 24
  7. Medvěd

    Problém po repasi zadní nápravy

    Po pravdě - kdybych po takhle velké opravě už na cestě zjistil něco podobného, otočil bych se a vrátil bych se do servisu. Z Humpolce do Jablonce to není za rohem a řešit někde na cestě, že Ti něco upadlo a dík tomu stojíš v polích, to bych asi neriskl.
    • 24
  8. Medvěd

    Tipy na Vánoce

    Kdyby ten balón chtěl odletět bez pilota jako v jednom českém filmu, bylo by o zábavu postaráno
    • 6
  9. platěj´ tě za reklamu? Je fakt, že tam určitě co dva týdny nelezu (nemám důvod), ale když tam náhodou musím (1x čtvrtletně max), je to minimálně půlhodinovej opruz (a ten \"výkvět\" plný ochoty za přepážkami, to je kapitola sama o sobě).
    • 70
  10. Medvěd

    Tipy na Vánoce

    Nápadů je ......... jen ten plnej měšec se jaksi nenašel. Pokud chceš nějak radit, tak by to chtělo blíž specifikovat (nevěřím, že by Tvé přítulkyni nebo babičce udělalo radost to, co naježí ježura mému synovi ).
    • 6
  11. Není to úplně jedno? - třeba Ježíšek 5ti letý kluk může být třeba vlastníkem auta (dokonce doporučeno úřednicí na MÚ Praha 7) nebo nemovitosti nebo čehokoli a problémy s tím související až do jeho plnoletosti řeší jeho zákonní zástupci. No a ti budou pro kontakt s poštou potřebovat buď nějaké zplnomocnění nebo - jak píše výše Pe.Tr ..... [upravil dne 13/12/2012 13:46 od Medvěd]
    • 70
  12. Vvitty - to, co je nazýváno jednou stranou slovem \"dobré\" může být pro druhou stranu prostě nepřijatelné, holt je to o těch prioritách. Mně prostě se*e už jen to, že na naší poště neexistuje lístečkový systém a že jsem téměř kdykoli v otvírací době nucen čekat dlouhé desítky minut v nevětrané hale plné ostatních klientů a pátrat která že fronta stojí k mému okýnku. Sorry, ale podle mně se konkrétně na této pobočce za posledních 30 let nezměnilo vůbec nic - snad jen těch okýnek bývá jaksi zavřeno stále víc (za chvíli už přepážky v patře zruší, páč tam nebude nikdo sedět).
    • 70
  13. Dělat bych to nemohl, přišlo by mi těch aut líto
    • 11
  14. Poštu taky jako instituci principielně nemám rád, ale BOHUŽEL díky monopolnímu postavení její služby užívat musím. Má-li Tvůj mladej pas - je vystaráno a rodný list s sebou tahat nemusíš. Já včera musel klukovi udělat průkazku potvrzující jeho věk pro bezplatnou přepravu pražskou MHD. Naštěstí stojí 20,- Kč + fotku (platí 4 roky) a tak vzhledem k ceně přemýšlíme, že nechám udělat ještě 2 duplikáty (jeden bude mít mezi doklady Helča, jeden babička, jeden já) páč už vidím v barvách, jak Pavlík tu svou průkazku 1000x denně někde hledá a ztrácí a my dík tomu přijdeme o nervy. [upravil dne 12/12/2012 20:50 od Medvěd]
    • 70
  15. Tak stromek je doma. Výběr vcelku v klidu = mám 2m kousek, i když převažovaly spíš stromky menší. U baličky jsem nestál frontu žádnou, u pokladny jsem byl pátej. Suma sumárum hodina i s oškrabáním auta a cestou tam a zpět.
    • 47
  16. Rozumím, ale už teď vím, že si tam Helča v lednu za těch vrácených 250 něco vybere. včera jsem se byl podívat na stromky, co prodávají u nás a vybraný by mě stál: stromek - 1000,- Kč ohoblování do stojánku - 100,- Kč balení do síťky - 100,- Kč takže i kdyby IKEA nic nevracela, vychází cenově velice slušně (pokud jsou to tedy jedličky)
    • 47
  17. Jen doufám, že budou mít dost velké (chtěl bych tak 180 cm) - ale za 250 velikost moc řešit nebudu.
    • 47
  18. O.K. - ač IKEU fakt nemám rád, v 10 sedám do auta a jedu tam.
    • 47
  19. Pokud by měli jedličky - tak by bylo vyřešeno.
    • 47
  20. Mají jen smrčky nebo i borovice nebo jedle?
    • 47
  21. Tak tos mně překvapil
    • 47
  22. Po té, co jsem loni za stromek zaplatil cca 1000 Kč bych letos rád utratil o nějakou tu stokorunu míň. Má někdo typa kam v Praze (či nejbližším okolí) zajet pro živý a voňavý vánoční stromek?
    • 47
  23. Já dávám nové stěrače vždycky po zimě. Ne, že by \"staré\" ještě nemohly chvíli jezdit, ale už to nějak nebývá ono = sem tam šmouha a pod.
    • 51
  24. Medvěd

    Robotický vysavač

    Z toho, co jsem tu četl, mi vychází, že robotický vysavač je pro nás zatím drahá sranda. Sice máme krom klukova pokojíčku po celém bytě parkety, takže by úspěšnost úklidu mohla být poměrně vysoká, ale víc než dejme tomu 2000,- Kč bych za něj asi nedal. Vzhledem k tomu, jak rychle jde veškerá technika cenově dolů, věřím, že za pár let za podobnou cenu koupím takový kousek, který dnes výrobce nabízí za 10 tKč (nový nebo minimálně používaný - nevhodný dárek) - pak si ho možná pořídíme. Do té doby ale necítím potřebu. [upravil dne 12/12/2012 08:23 od Medvěd]
    • 38
×
×
  • Vytvořit...