Z toho, co jsem tu četl, mi vychází, že robotický vysavač je pro nás zatím drahá sranda. Sice máme krom klukova pokojíčku po celém bytě parkety, takže by úspěšnost úklidu mohla být poměrně vysoká, ale víc než dejme tomu 2000,- Kč bych za něj asi nedal. Vzhledem k tomu, jak rychle jde veškerá technika cenově dolů, věřím, že za pár let za podobnou cenu koupím takový kousek, který dnes výrobce nabízí za 10 tKč (nový nebo minimálně používaný - nevhodný dárek) - pak si ho možná pořídíme. Do té doby ale necítím potřebu.
[upravil dne 12/12/2012 08:23 od Medvěd]