Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    VOLBY 2013-2015....

    Volba = i třeba 1 človíček z těch, kteří kandidují. A netvrď mi, že se ani jeden vybrat nedá
  2. Medvěd

    VOLBY 2013-2015....

    Motomoto - bohužel jsem tu zažil několikeré volby a model je stále stejný. Končící vedení má hlavu v pejru jak sehnat aspoň tolik kandidátů, aby volby měly nějaký smysl a pak je dokonce většina řádných členů líná jen si přečíst kandidátky a odkliknout JEDEN mail. Samozřejmě, že chod klubu víc ovlivní takový člen, který kandiduje a dostane se do vedení, ale podle mého názoru je rovnice zcela jednoduchá: Nevolíš, neplatíš si řádné členství = vezeš se na vlně a máš tedy maximálně právo mlčet a šoupat nohama. Pár \"vyjímek\" bych sice našel (třeba Oddie, který toho pro klub fakt udělal a dělá tuny), ale prostě si myslím přesně to, co jsem napsal (i když se to určitě mnohým líbit nebude). [upravil dne 24/6/2013 08:55 od Medvěd]
  3. Medvěd

    VOLBY 2013-2015....

    Lukaro - vím, nicméně ten seznam těch, co odvolili, by mě fakt - stejně jako StibTa - zajímal (aby člověk věděl na koho se vys*at a kdo si naopak zaslouží aspoň základní úctu k jeho, třeba odlišnému, názoru).
  4. Medvěd

    Retro Peugeot

    V Egyptě jsem jich viděl tuny, mnohé v na pohled nádherném stavu, ale i podstatně větší vraky. Na fotce je celkem běžný průměr.
    • 8
  5. U nosiče na kouli mi krom relativně vysoké ceny poněkud vadí zhoršení výhledu za auto a taky ztížené parkování. To vše u nosiče na střechu odpadá, ale zase s tím mohou mít problém naše nižší něžnější polovičky (o dětech nemluvě), samozřejmě se i zvedá spotřeba a zhoršují jízdní vlastnosti [upravil dne 24/6/2013 08:06 od Medvěd]
    • 16
  6. Četl jem začátek tématu, byl jsem dokonce u Goldinky když ten paopírek našla v kaslíku, ale.... musím dát za pravdu těm, kteří píší, že chovat psa v malém bytě lze jen tehdy, pokud nikoho neobtěžuje. Umím pochopit člověka, který nějaký byt v domě také obývá, že chce mít klid a pohodu a celodenní vytí či štěkání frustrovaného ratlíka, který se 10 hodin v bytě nudí a odevzdaně čeká na paničku, až přijde z rachoty a na 10ti minutové procházce ho vyvenčí, dotyčné může opravdu lézt na nervy. Bydlím ve čtvrti, kde máme na Prahu až extrémní množství parků a to některé partaje vyloženě nutí k pořízení si štěkajícího čtvernožce do bytu. Zhusta to ale končí tak, že s hafanem vypěhne páníček nebo panička ráno těsně před vchod, počkají 3 minuty než se zvíře vyčurá (občas i udělá něco hmotnějšího), zmizí se s ním do bytu a večer stejná operace - do Stromovky nebo na Letnou se jde hlavně o víkendu a to mám občas chuť počítat, jestli je tam víc štěkajících čtyřnožců nebo batolících se dvounožců - řekl bych, že dětí bude míň. Možná je to tím, že mám psy a zvířata obecně hodně rád - ALE PRÁVĚ PROTO BYCH SI ŽÁDNÉHO PSA DO BYTU NIKDY NEPOŘÍDIL. Pavlík občas zmíní, že by chtěl zvířátko (spíš jako reakci třeba když se o tom vede debata ve školce), ale cítím to tak, že zatím je příliš malý na zodpovědnost za živého tvora a až bude starší, tak to vyřeší třeba akvárko nebo nějaký morče, pes ani kočka u nás prostě nebude.
  7. Medvěd

    VOLBY 2013-2015....

    125 hlasů? Není to moc, ale já - starý skeptik - čekal, že se hlasující nedostanou ani na trojcifernou pozici, takže jsem mile překvapen. Bohužel předpokládat, že aspoň plolovina \"řádů\" využije svého práva a odvolí, se jak jasně vidno nedá - doufám ale, že Ti nevolící (ať už \"řádi\" nebo úplní \"neřádi\" z principu) budou stejným způsobem držet hubu i po celé další období - kecalů, kteří vypisujou co by se ... a jak by se ... , a když přijde na lámání chleba tak ztáhnou ocas, páč oni přece nemají čas, jsem nějak v poslední době přežranej.
  8. Medvěd

    VOLBY 2013-2015....

    StibTo - s Judesem plný souhlas a Tvou myšlenku podporuju
  9. Medvěd

    Peugeot 406

    2,0 turbobéňo? Není to ten motor, co o něm kdysi na Šebretově jeden klubák prohodil, že žere i trávu u silnice?
    • 7
  10. Medvěd

    VOLBY 2013-2015....

    Taky odvoleno a jinak vše za mně řekl Veveřák
  11. Domnívám se, že Slnečná jazera jsou srovnatelná s Rozkoší, kterou máš o něco blíž. Abych taky něco sdělil krom pokusu o humor - kousek za Sencem směrem na Šalu je nějaká včelí farma, docela se nám tam asi hodinová zastávka líbila - http://www.tourismbratislava.com/sk/vylety/muzea/muzeum-vcelarstva-na-slovensku-kralova-pri-senci
    • 20
  12. Snad bych dodal, že ten podmiňovací způsob je zbytečný - mnoho členů se totiž osobně přesvědčilo, že tento klub je prostě narvaný lidmi ochotnými pomoci - A JE TO NÁDHERNÝ
    • 36
  13. Nebylo to tak strašný = rádo se stalo.
    • 36
  14. U nás to funguje tak, že většina chlapů chodí do práce i hodinu před ofiko začátkem prac. doby, aby si stačili srovnat papíry, naložit auto a ještě před totál zaprásklou Prahou dojet na první firmu v oblasti, kterou mají zavézt - na 7ou chodí v podstatě jen Ti, kteří zaváží Prahu 1, tam stačí být až na 9ou, páč dřív v kanclech nikdo není (a z Letňan tedy stačí vyrazit i chvilku po 8mé). Denně máš 20 - 30 firem, závozy končí max. do 16 hodin, pokud si firma neurčí \"časovku\", tedy třeba závoz do 12ti apod. Prac. doba ofiko končí v 15.30 - nestihneš-li to a máš-li přesčas, to nikoho nezajímá, ale rozvézt musíš všechno. Pokud vyloženě nestíháš, můžeš zavolat na dispečink a požádat o pomoc - čím častěji ale voláš, tím víc jsi ostratními milován (pomoc = skončí-li někdo dřív, nahlásí se dispečerům a Ti ho za Tebou pošlou třeba přes půl Prahy). Přesčasy se neplatí, jezdíme za cca 15 čistýho (a taháme i metrákový rudly s vodou do druhýho patra bez výtahu).
    • 83
  15. tak v 15.30 dáme řeč.
    • 36
  16. To jako se ti dítě, co jde za chvilku do školy motá pod nohama tak, že nemůžeš ani nic odnést??? Je to spíš tak, že je Pavel momentálně ve fázi: \"Já Ti pomůžu, já Ti pomůžu\" .... a buch, víc škody než užitku. No a přiznám se, že se mi fakt nechce při tahání neforemných beden ještě dávat bacha na to, kde se právě cvrček nachází a hlídat, abych hio náhodou nepřimáčkl.
    • 36
  17. Gold: nechybí Ti tam \"K\"?
    • 36
  18. Goldinko - cinkni mi kolem 15.30 na tydlifoun 608161902. To už budu vědět v kolik přibližně bude Helča z Chomoutova v Praze a jestli Ti tedy budu moct být nápomocný. Pokud nebude, pak sorry - ale tahat skříň s pod nohama se motajícím Pavlíkem by nebyl ten plně správnej nápad. P.S. Stejně si myslím, že když správně mrkneš a rozvlníš tělo, tak PPLák změkne.
    • 36
  19. Medvěd

    Změna zdravotní pojišťovny

    To máš asi pravdu, ale ... zkušenosti z obchodu mi říkají, že když má někdo na trhu silnou pozici, může mít dluhy téměř astronomické a pokud od něj subjektům jdou dostatečné kačky, tak si ho prostě položit nikdo nedovolí.
    • 9
  20. Medvěd

    Změna zdravotní pojišťovny

    Jsem konzerva - celá rodina u VZP a nějak nevidím důvod to měnit. Hlavní a velký + vidím v tom, že s VZP spolupracuje 99% lékařů, u menších pojišťoven se může snadno stát, že buď v okolí bydliště nenajdeš doktora, kterej by s tou tvou spolupracoval nebo se může stát, že letos jo a příští rok budeš hledat. Ale možná to tak být nemusí [upravil dne 18/6/2013 09:50 od Medvěd]
    • 9
  21. Medvěd

    Pavlík zpíval v Rudolfinu

    Jarouši, zase to Rudolfinum nechci přeceňovat. Cítím to spíš tak, že Pavlík měl díky Kuhňátkům veřejné vystoupení - že to bylo v tomhle krásném sále chápu spíš jako bonus navíc (jako by jiné dítě zpívalo v divadle nebo koncertním sále ve svém městě). I když z vystoupení mám velkou radost, zatím to chápeme jako zábavu, která má Pavlíkovi dát základy vztahu k hudbě - že by byl nějaký koncertní virtuos si nemyslím (i když - když bude sám chtít, tak proč ne?).
    • 11
  22. http://www.profesia.cz/prace/ceska-republika/O1507778?utm_campaign=user_agent_10007&utm_medium=mail&utm_source=user_agent_10007&utm_term=other
  23. Medvěd

    neměl by někdo zájem o 405?

    Je otázka, kolik za to budeš chtít, ale spíš předpokládej, že stav auta Ti nikdo nezaplatí, tzn. že jí dáš za půl darma náctiletýmu raubířovi, aby jí moh´za pár dnů pustit ze skály. Zní to tvrdě, ale je to velice reálné.
    • 20
  24. Medvěd

    neměl by někdo zájem o 405?

    Na jaře by po ní brácha skočil s rozeběhem, teď už auto má. [upravil dne 17/6/2013 20:25 od Medvěd]
    • 20
  25. Já ho mám u Péti
×
×
  • Vytvořit...