Oddie - rok 95? Hmmm
Firemní dodávka (funglovka, kterou jsem přebíral v 7/94 přímo v autosalonu) parkující před domem a šéfem stanovená \"povolená\" suma 5000 km/rok, které jsem mohl (každý dealer - zaměstnanec) najet \"pro vlastní potřebu\", ale nesměly se objevit v knize jízd = musely se rozepsat, což při nájezdu cca 2000 km/týdně fakt nebyl problém, abych s autem jezdil jako se svým na víkendy i dovolenou. Moje auto tedy tehdy nebylo žádné.
Odcházel jsem každý měsíc s 20 000,- Kč v ruce + na vánoce cca 1,5 násobek (tzn. cca 50 000,- Kč) + benefity typu volno od 20.12. do cca 10. 1., nákup knih za cenu nákupu firemního (tzn. o cca 40% levněji) ..... suma sumárum NEMĚL JSEM SE VŮBEC ZLE Vím, že to byl těžký nadstandart a taky vím, že mi táta měl snahu dobře radit, ale bohužel jsem byl mladé a blbé hovádko boží a penízky se kutálely a kutálely ..... až jsem v roce 2008 děsně otrávený zjistil, že můj tehdejší příjem (na dnešní dobu stále velice slušný) už mi neumožňuje to, na co jsem byl zvyklý a já od knih odešel dělat různé práce za čím dál míň.
Momentálně se blýská na lepší časy - sice to nebude žádná finanční hitparáda, ale tváří se to jako práce rozumná, kterou bych mohl klidně i mnoho let dělat (řidič + správce vozového parku VŠCHT).
[upravil dne 19/11/2013 21:27 od Medvěd]