Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Přestal táhnout a hulí

    Takovou zkušenost mám za sebou, ale mně teda motor i \"klepal\" jako by byl vylágrovanej
    • 34
  2. Medvěd

    Taky máte nešikovné dítě?

    Jako kluk jsem dostal tehdejší sen mé generace, stavebnici MERKUR. Byla krásná, ale byť tam byly návody, nějak mně montování titěrných matiček neoslovilo. Ale tátu hraní si s MERKURem i třeba slepování veteránů IGRA docela bavilo
    • 56
  3. Medvěd

    Taky máte nešikovné dítě?

    Nikdy jsem jako dítě dotykovou obrazovku neměl (to nebylo ani ve sci-fi filmech) a přesto se mi \"manuální zručnost\" vyhla velikým obloukem.
    • 56
  4. Medvěd

    Taky máte nešikovné dítě?

    Smysl běžkování jsem schopen aspoň pochopit, sjezdové lyžování jde úplně mimo veškerou mnou akceptovatelnou logiku. Nicméně několik laškovných pokusů jak Medvěda na prkýnka postavit proběhlo a o další pokusy nějak nemám zájem.
    • 56
  5. Medvěd

    Taky máte nešikovné dítě?

    Oddie - ty jsi nelyžník???? Tak tos´ mně teda překvapil
    • 56
  6. Medvěd

    Taky máte nešikovné dítě?

    Pavlík od svých 4 let chodí do skautského oddílu. Naštěstí kousek od našeho bydliště právě otvírali oddíl, který byl přímo zaměřený na předškoláky (vedoucí si děti přímo vyzvedávala ve školce). Letos začal ještě chodit do vodáckého oddílu s tím, že předpokládám, že během roku vykrystalizuje kam bude chodit dál. Co se týče jeho rozvoje - každý tu ví, že se snažíme neustále jezdit po výletech, kde se snažím vybírat takovou náplň, aby mu to něco dávalo. Bohužel ale vzhledem k mé tělesné konstrukci Pavlík taky nemá zrovna příklad v tom, jak lézt po stromech nebo skákat po kládách - to jsem ani jako dítě nikdy nedělal a nemyslím si, že bych tím byl o něco zásadního ochuzen. Na Silvestra se chystáme na hory (ač já i Helča jsme totální nelyžníci, přesto máme hory rádi) a tak nějak počítáme s tím, že bude-li tam nějaká školička lyžování A PAVLÍK BUDE CHTÍT, tak mu lyže a výbavu půjčíme, ať si to vyzkouší. [upravil dne 3/12/2013 13:19 od Medvěd]
    • 56
  7. Medvěd

    Byli byste z toho moudří?

    Šaldo - že dodávky lítají i 10 tkm měsíčně, v tom problém nevidím. Ale jestliže malý benzínový pidižvík najede od září 2009 do prosince 2010 14200 km a pak za měsíc 13500 km, člověka to zarazí.
    • 9
  8. Dat. opravy Prodejní místo opravce Č. Zakázky Kód příčiny Název Započtení Proběh KM Země 13/01/2011 CZ0103T01 1CP9EDT01 00000816H9 ˝EMEN ROZVODU 000 27708 CZ 10/12/2010 CZ0103T01 1CP8YV301 00001618HC LAMBDA SONDA 7W-LONG 565 000 14211 CZ To vypadá, že to auto od prosince 2010 do ledna 2011 (tedy za 1 měsíc!!!) najelo 13500 km? [upravil dne 3/12/2013 08:29 od Medvěd]
    • 9
  9. Tam zřejmě nebudu [upravil dne 2/12/2013 22:39 od Medvěd]
    • 47
  10. Honzo - Kujon zjevně reagoval na začátek vlákna, kde píšu o tom, jak jsem v roce 2011 pořídil jedličku za 1000,- Kč. Loni jsem právě na dopobručení z fóra jel do IKEY a to byla první věc, která se mi nákupem tam jednoznačně vyplatila (ale rád je pořád nemám, šizunky švédský)
    • 47
  11. Medvěd

    pravnik

    Bluesmanne - Tady nejde o 800€ bavíme o sumě v Kč a kvůli tomu bych fakt žádný ofuky nepodnikal.
    • 12
  12. Netuší někdo zda i letos budou v Ikey vánoční stromky? Přece jen začal prosinec ....
    • 47
  13. Medvěd

    pravnik

    800,- asi není částka, která stojí za problémy spojené s obstavením účtu a podobnými hitovkami
    • 12
  14. Kouďák - Méďa bude ve středu kolem 10 v Krpoli, ale vůbec netuším jak dlouho tam budu stát (možná půl hďky, možná hoďky 2 ...) Misacek - když máš stejný tel. jako já, dají se odstranit znaky (nějaká zTebekoule, nákupní taška, foťák, telefon a Fackabuk + řádek moje hudba a rádio) které mám na spodku displaye a nebetyčně mi se*ou? [upravil dne 1/12/2013 22:22 od Medvěd]
    • 47
  15. Medvěd

    Provoz auta v německu

    Takhle striktně bych to neviděl. Podívej se na inzerci u nás - je několik firem, které hledají zaměstnance plynně hovořící třeba maďarsky nebo vientamsky, právě proto, aby měly v obchodování s komunitami hovořícími těmito jazyky lepší pozici. Vím, že se němci z pozice svého pocitu nadřazenosti nechtějí nějakou češtinou zabývat, ale když by Gronholmm byl schopen znalost češtiny správně \"prodat\", mohlo by to být jakési +. Je ale určitě fakt, že je třeba být na tamním pracovním trhu žádaný (tzn. umět něco, být v něčem odborník) a ta čeština je jen bonus - určitě ne jediný důvod proč by ho firma měla zaměstnat. [upravil dne 1/12/2013 08:05 od Medvěd]
    • 44
  16. Obyč tužka funguje nejlíp. Vím, že to jsi slyšet nechtěl - ale je to realita
    • 30
  17. Objednáno, schváleno, jedu si pro něj
    • 47
  18. Medvěd

    Dotaz na rychlost

    Neon tam nasbíral 8 bodíků - nebyl rád
    • 33
  19. Medvěd

    Provoz auta v německu

    Povinný ručení je na západ od ČR poměrně soda, myslím, že trochu přehled v tom míval Oddie.
    • 44
  20. Medvěd

    Rady od dopraváka

    Pro mně je podstatný, že a) postih přiměřený b) bodíky zůstávají přestupek na 90% sedí (prostě je reálné, že byl) a mohlo být i hůř
    • 47
  21. Medvěd

    Rady od dopraváka

    Dobře - magistrát, odbor dopravně správní (nebo tak nějak )
    • 47
  22. Medvěd

    Rady od dopraváka

    Teď mi přišel pozdrav od PČR, kde mě vyřešili rovnou pokutou 600,- Kč (žádné zjišťování kdo řídil, žádný snížení bodového konta ...). Už je zaplaceno - a žádnýho právníka netřeba.
    • 47
  23. Medvěd

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Kdysi jsem přespával u kamarádky v Budějicích a tam se parkovalo tak, že v zálivu kolmo k chodníku stálo cca 20 aut a před nimi napříč parkovalo cca 8 aut, která si řidiči různě podle potřeby růčo posouvali (cifry nejsou podstatné). Každopádně došlo k tomu, že jsem už nenašel díru na kolmé stání a tak jsem svou dodávku plnou knih postavil mezi ostatní auta do té druhé řady (a podvědomě jsem nechal zařazenou jedničku + zataženou ručku). Ráno jsem klem 8mé hodiny přišel k autu a za stěračem byla cedulka : \"Pokud, vole, š*káš tak jako parkuješ, tak se nediv, že Tě nikdo nemá rád\". Při příští návštěvě se mě kamarádka několikrát za večer ptala, jestli mám auto odbržděné - prý jí vysvětlování mého \"prohřešku proti místním zvykům\" vůbec nebavilo
  24. Ano, Béďo, přihlášený jsem, ale finančně to prostě nedávám, takže se tímto omlouvám.
    • 82
  25. Medvěd

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Tyhle auta se prostě do chlívku na Š 120 nevlezou - kdyby se postavil \"mezi čáry\", tak by do toho rencka vedle nikdo nevlezl. [upravil dne 28/11/2013 13:41 od Medvěd]
×
×
  • Vytvořit...