Pavlík od svých 4 let chodí do skautského oddílu. Naštěstí kousek od našeho bydliště právě otvírali oddíl, který byl přímo zaměřený na předškoláky (vedoucí si děti přímo vyzvedávala ve školce). Letos začal ještě chodit do vodáckého oddílu s tím, že předpokládám, že během roku vykrystalizuje kam bude chodit dál.
Co se týče jeho rozvoje - každý tu ví, že se snažíme neustále jezdit po výletech, kde se snažím vybírat takovou náplň, aby mu to něco dávalo. Bohužel ale vzhledem k mé tělesné konstrukci Pavlík taky nemá zrovna příklad v tom, jak lézt po stromech nebo skákat po kládách - to jsem ani jako dítě nikdy nedělal a nemyslím si, že bych tím byl o něco zásadního ochuzen.
Na Silvestra se chystáme na hory (ač já i Helča jsme totální nelyžníci, přesto máme hory rádi) a tak nějak počítáme s tím, že bude-li tam nějaká školička lyžování A PAVLÍK BUDE CHTÍT, tak mu lyže a výbavu půjčíme, ať si to vyzkouší.
[upravil dne 3/12/2013 13:19 od Medvěd]