Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Vzhledem k tomu, že už mnoho let na Letné bydlím, dá se předpokládat, že ANO.
  2. Sorry, ale nedá mi to. Když už jsi paní tak krásně tituloval, tak já si přesně totéž myslím o Tobě, jen bych pozměnil rod - tedy pičus (a čtu tu, že nejsem sám).
  3. V podstatě zabodneš-li prst do mapy v Tebou vymezeném prostoru, tak nelze udělat chybu. Tip - vyjeď do Strážného a projdi se po červené přes Výrovku na Luční boudu, zpátky můžeš spadnout do Špindlu ...
    • 7
  4. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    V Plzni jsem dneska byl, ale: a) bílým Transitem b) v Táborské ulici c) od 8 do 12 hodin Takže jsem to být nemohl
  5. Medvěd

    Spaní v autě Itálie

    Osobně jsem před lety projel ve třech dodávkou velkou část jižní Evropy a spali jsme v autě kdekoli bez problémů (vlastně jeden problém byl v Itálii, vyhnali nás v 10 večer z pláže - jinak fakt pohoda). Je ale fakt, že dodávka měla plechové bočnice a sklo jen v zadních dveřích - jestli by to někdo řešil třeba při spaní ve 406ce, to neumím posoudit.
  6. Medvěd

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Lubk0 - kuk sem Paní Dostálová je faktická odbornice z VŠCHT a o Tebou zmiňovaném kokosovém oleji v reportátáži tedy zrovna ódy nepěje.
  7. Medvěd

    Olej v autorizovaném servisu

    Vůbec se podobnému přístupu nedivím - ten malý servis \"vedle\" podle mně olej použil na topení a taky se na recyklaci vykakal.
  8. No Agre psal o 4000, ty o 3800 = nevidím propastný rozdíl ... Je to o prioritách. Taky jsem si onehdá musel přiznat, že na srazy, na kterých bych moc rád byl, prostě nemám. Jestli chce pořadatel nabídnout lidem prostředí, za které ho nebudou následně pomlouvat, musí holt šáhnout po lokacích, které něco stojí. No a protože pořadatel to sám platit nebude, musí finální částku zaplatit srazivec - který buď chce/může/má čas/má chuť nebo nechce/nemůže/nemá čas/nemá chuť. Osobně se na sraz chystám, narušit ho může jen \"dětská voda\", které termín zatím neznám, ale vzhledem k tomu, že jsem jí slíbil prckovi už loni (nebyla kvůli povodním) má prostě nad srazem navrch.
  9. Medvěd

    O auto-člena méně

    Rád bych ti posloužil, ale bohužel to tam neni.. Na fotce krytku hagusu vidím .... (jedná se o ten díl kterej překrývá šrouby, kterými je uchycen ke střeše )
  10. Medvěd

    O auto-člena méně

    Škoda auta, ale zdraví je důležitější Kdybyses rozhodl rozprodávat z toho nějaký díly, potřeboval bych pár \"blbostí\", který na vrakáčích nemaj´(nebo maj a chtěj prodat jen komplet - konkrétně kryt hagusu nebo překlopnou krytku zadního stěrače) [upravil dne 8/4/2014 20:27 od Medvěd]
  11. Medvěd

    Zadní sklo (strana řidiče)

    Pane nejchytřejší z chytrých (p. Havlíček, kdyby se nepoznal) - fakt pasuje sklo ze Saxa !!! do 306??? Nepasuje spíš do 106???
  12. Souhlas Na nás pak je jestli si takové triko objednáme nebo ne - nikdy se nelze zavděčit všem.
  13. Medvěd

    Může to Pe.Tr zvládnout

    To Neon: Ale kolo pro lidi našich \"kvalit\" musí být údajně osazeno komponenty z vyšších cenových polí než běžně prodávaný standart, tam prý pak pod naší váhou úpí vše a cyklisty se stává zručný cyklomechanik - výměňář ... [upravil dne 7/4/2014 07:44 od Medvěd]
  14. Modrá je dobrá .... Mně se třeba zase VŮBEC nelíbí navrhovaná barva, ale co nadělám .... (chci/nechci - jinou volbu bych vůbec neřešil nebo se z toho kluci zblázněj´....) [upravil dne 7/4/2014 07:37 od Medvěd]
  15. Zítra se přesně juknu co teď stojí ve sklepě ....
  16. Auto zajímavé - jen ta střecha mi nějak připomíná GAZ 69
  17. Oddie - budu se opakovat, ale Pavel jezdil na 16´´ ce Author Vital a byl velice spokojený. Kupoval jsem starší, sloužila mu asi 2 roky a ještě určitě slouží dál. Pak měl nějakou 19´´ ku s přehazovačkou a teď má 24´´ ku (ta je TROCHU větší, ale věřím tomu, že do prázdnin už bude úplně O.K.). Nechat si kolo postavit = rozumnět komponentům a být v problematice celkem \"honěnej\" - já radši koupím slušné kolo jako kus (prckovi je stejně SKORO jedno na čem jezdí, hlavně že to jede, přehazuje a brzdí - ostatně ani já nejsem stran kola nijak přehnaně náročný). [upravil dne 6/4/2014 22:38 od Medvěd]
  18. Kola se kupujou stejně jako letní gumy - tedy v zimě. Na jaře je chcou všichni a je o ně zbytečný boj a ceny tudíž i o desítky % vyšší.
  19. Medvěd

    Sobol vs Pe.Tr

    Pepito - předsudek. AAA = totéž jako jakýkoli jiný bazar = buď žádné auto z bazaru nebo je to v podstatě jedno (všude je třeba auto pořádně prolézt a pokud nejsi od fochu, tak si dovézt i někoho, kdo tomu hoví).
  20. Prosím lock
    • 7
  21. Medvěd

    Sobol vs Pe.Tr

    Péťo - promaž si Včko na klávesnici, nějak hapruje.
  22. Milane - povlečení dle mých zkušeností řeší ceníkovou položkou spousta campů (liší se tím třeba od hotelů, kde je opravdu povlečená postel standart). Je hodně klientů, kteří jedou např. se stanem (tedy mají spacák), ale třeba dík náhlé změně počasí vezmou zavděk chajdou - no a za možnost nepovlečené postele jsou rádi. Taky provozovatel campu nemusí mít v zásobě tolik sad povlečení .... - prostě tu ceníkovou položku chápu
  23. Já zase nechápu co je na pár kačkách za povlečení za problém. Povlečení = minimálně po akci ho vyprat a vyžehlit, což zadarmo nikdo neudělá.
×
×
  • Vytvořit...