No Agre psal o 4000, ty o 3800 = nevidím propastný rozdíl ...
Je to o prioritách. Taky jsem si onehdá musel přiznat, že na srazy, na kterých bych moc rád byl, prostě nemám. Jestli chce pořadatel nabídnout lidem prostředí, za které ho nebudou následně pomlouvat, musí holt šáhnout po lokacích, které něco stojí. No a protože pořadatel to sám platit nebude, musí finální částku zaplatit srazivec - který buď chce/může/má čas/má chuť nebo nechce/nemůže/nemá čas/nemá chuť. Osobně se na sraz chystám, narušit ho může jen \"dětská voda\", které termín zatím neznám, ale vzhledem k tomu, že jsem jí slíbil prckovi už loni (nebyla kvůli povodním) má prostě nad srazem navrch.