-
Počet příspěvků
24 071 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
142
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Medvěd
-
Kdyby se někdo chystal o prázdninách do okolí Ústí nad Labem, pak doporučuju nevynechat návštěvu zámku v Trmicích (otevřeno ale POUZE ve středu nebo v neděli) - http://www.masinky.tk/ Dneska jsme s Pavlíkem byli a z hodinové prohlídky jsme byli nadšeni
-
Omluva za organizaci 40. srazu
Medvěd odpověděl/a v tématu od ChouLu v sekci 40. sraz Peugeot Clubu - Vlčice u Jindřichova Hradce - 13.-15. 6. 2014
ChouLu - omluvu beru a děkuju i za to, žes v průběhu srazu běhal s diagnostikou nejen klem mého piškota. Chyby byly jsou a budou na každém srazu, je třeba si je uvědomit a příště neopakovat -
Kdysi se uvažovalo o společném srazu P-clubu & Renault- clubu s možným připojením ještě Citroen-klubu, ale nakonec jsme se nedohodli. Ono někdy méně bývá víc a spousta srazových \"nováčků\" to pod dojmem vyděšení z množství vzdá. Starý pasty klábosí spolem a ty nový snad ani nepotřebují, páč nemají čas ani dostatečně pokecat mezi sebou - noví se pak buď zapojí a připadají si jako \"špiclové\" u stolu starších s možností občas přihodit nějaké moudro nebo si vytvoří vlastní skupinku \"nových\" nebo se projdou kolem aut, zjistí, že nikoho neznají a příště už jenikdo neuvidí. V počtu kolem 100 lidí je ještě jakás takás možnost, aby se lidi mezi sebou poznali, u 800 lidí se s tím ale fakt počítat nedá.
-
Znovuoživení srazů "na Broďáku" v Červeném Kostelci
Medvěd odpověděl/a v tématu od Medvěd v sekci Již uskutečněné srazy
Příští rok by určitě stálo za to Broďák oživit. Jen je škoda, že se člověk o pořádání srazu (o tom, že někdo něco chystá a tak se nemá cenu angažovat) dozvídá až kuloárovou šuškandou. Na srazu Vlčice Džáňa konkrétním termínem vyhrožoval (kolem poloviny srpna), ale protože tou dobou budu na cestě k moři, tak se srazu u Trutnova bohužel neúčastním. Včera jsem objevil nádhernou lokalitu pro krásný sraz (možná by to šlo už 2015), pokud to vyjde, garantuju Vám, že budete zírat. Malá návnada - http://www.amu.cz/cs/amu/organizacni-struktura/uvs-ponesice/fotogalerie-1 (max. kapacita je 64 osob, tedy by sraz byl \"výběrový\" nebo zbytek pod stany) [upravil dne 20/6/2014 13:41 od Medvěd] -
Připomínky a náměty ke srazu...
Medvěd odpověděl/a v tématu od ChouLu v sekci 40. sraz Peugeot Clubu - Vlčice u Jindřichova Hradce - 13.-15. 6. 2014
K Choulově akci RCZ se taky vyjadřovat nebudu - můj názor ví. Co se vyhlášení výsledků týče - nepamatuju si snad jediný sraz, kde by se spočítání výsledků stihlo v daném čase (pokud ano, tak se omlouvám, ale nějak si to nevybavuju ). Krom oněch problémů s jídlem jsem já nic, co by mi sraz otrávilo, neviděl. Sraz možná nebyl organizačně 100% zvládnutý - nepořádala nám ho ale profesionální agentura, pořádalo ho několik nadšenců ve svém volném čase a tak by to chtělo i nějakou tu chybku umět přehlídnout. Ad sobotní oběd - podle mně kdyby nebyla spanilka (podle mně těžce o ničem, ale někomu se to poskakování v koloně prostě líbí ), nemuselo by se po zabrání parkoviště v jednom okamžiku v jednom městě ocitnout 100 hladových krků toužících po okamžitém ukojení svých potřeb. Když byla doporučena jedna restaurace, tak jsme tam tedy vyrazili. Z mého pohledu holky dělaly co mohly (já minutku dostal opravdu celkem rychle), ale zjevně s takovým množstvím strávníků nepočítaly (bodejť by jo, když měli hlášku o 40ti duších - jak píše Milan). Prohlášení organizátora, že ON nic lidem říkat nebude, že si holt počkají je ale věc, která tolerovat nejde (ať jsem naladěn co nejpozitivněji, tak TOHLE NE !!!). Ono kdyby se řeklo - oběd zajištěn není, bylo by to ve výsledku snad i lepší (v JH je hospod fůra, stačí si vybrat). Takže za mně - sraz je především o setkání s lidma, na které se těším. Program - někdy méně je víc a když něco nemám připravené, tak to neinzeruju nebo aspoň řeknu, že to a to proto a proto není. Všichni by to jistě pochopili (krom odjezdu hlavního organizátora na 2 hodiny v době, kdy zbytek jeho teamu finišoval). [upravil dne 20/6/2014 08:15 od Medvěd] -
Tivat - Černá Hora, Grossgklockner, možná Benátky, Banát ... [upravil dne 18/6/2014 22:35 od Medvěd]
-
Překvápko!!! První registrace mé 306 je 22.1.2002, tudíž asi toto pojištění budu na srpen aktivovat Vixi - odtah 60 km do nejbližšího autorizáku je v případě zásadního problému o ničem. Odtah do ČR do ceny 75 000,- Kč je za 300,- Kč/měsíc podstatně zajímavější. [upravil dne 18/6/2014 22:33 od Medvěd]
-
Minimaxo - kamarád do nedávna dělal na poměrně významné pozici v Kooperativě a když jsem se ho ráno ptal na to, zda někdy slyšel o pojišťovně, která by proplatila odtah do ČR bez nutnosti řešení opravy v autorizáku v dané zemi, řekl mi, že o takové pojišťovně nabízející takto rizikový (pro pojišťovnu ) produkt ještě neslyšel. Lubk0 - na přímé dotazy jsem na call centru euro-assistance dostal odpověď cca ve smyslu: Oprava do 12ti hodin = od poruchy vozu se nepodaří najít autorizovaný servis, který by auto do limitu opravil (= týká se drobnějších oprav typu odešlé AKU baterie apod.). Je ale fakt, že za těch 12 hodin se dá vyměnit půl motoru a třeba výměna hlavy není zrovna levnou záležitostí. Domnívám se, že na těch 12 hodin se nebude hrát pokud se závada projeví pozdě odpoledne, autorizáky většinou non-stop nemakají.
-
Teď jsem tam volal - europ-assistance je omezena na auta do 14 let stáří, tak jsem z toho asi se svou 306kou venku. Citace z podmínek: vozidlo: osobní automobil případně lehký užitkový automobil s max. počtem 9 sedadel včetně sedadla řidiče a max. celkovou hmotností 3 500 kg, které bylo uvedeno do provozu poprvé před max. 14 lety (vč.) ode dne sjednání pojištění; Na žádost pojištěného popř. oprávněné osoby v případech, kdy během 12 hodin od momentu pojistné události nebude možné vozidlo uvést zpět do provozu, zajistí asistenční centrála přepravu pojištěného vozidla do autorizovaného servisu popř. jiného vhodného zařízení nejbližšího místu bydliště pojištěného. V případě využití této služby ztrácí oprávněná osoba nárok na využití jakýchkoli dalších služeb bezplatné asistence [upravil dne 18/6/2014 12:19 od Medvěd]
-
Asi myslíš tohle - http://www.europ-assistance.cz/cz/automobily Fakt to funguje tak, že NEMUSÍM jet do nejbližšího autorizáku, ale v rámci 75 000,- Kč mi odtáhnou auto do ČR? [upravil dne 18/6/2014 12:06 od Medvěd]
-
Prodávající neodhlásil auto a dělá mrtvého brouka
Medvěd odpověděl/a v tématu od Roman Bazi v sekci Pokec
Verysek - opět jsi dokázala, že členství v tomhle klubu prostě MÁ SMYSL. I kdyby se Ti nepovedlo nic zjistit tak i nabídka pomoci se cení. -
Taky Milanům přeju vše nej ....
-
Multivan - některý 2 t, některý 1800 kg
-
Máme AEG 86850 a zatím (ťuk, ťuk, ťuk) spokojenost - jede od roku 2007 skoro každý den bez větší závady (ale asi nebyla za 10 tKč) Nemají horní plnění spíš menší pračky? [upravil dne 16/6/2014 20:58 od Medvěd]
-
Co dodat?
Medvěd odpověděl/a v tématu od Medvěd v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
Nekecej, Eltone. Vždyť přece od Tebe mi ta fotka dneska v poledne přišla mailem se slovy: \"Hele, jak mi strejda skoro zaparkoval v krámě\". -
Připomínky a náměty ke srazu...
Medvěd odpověděl/a v tématu od ChouLu v sekci 40. sraz Peugeot Clubu - Vlčice u Jindřichova Hradce - 13.-15. 6. 2014
Jelikož toto vlákno zřejmě vzniklo jako reakce na mou U2U komunikaci s ChouLuem, měl bych asi i sem napsat v čem jsem já osobně viděl problém. ANO - bylo to jídlo, resp. nějak jsem nepobral v čem by byl tak zásadní problém, aby se třeba týden před srazem napsalo - v pátek bude to, to a to, v sobotu to, to a to, k snídaním to, to nebo to - ZAKLIKEJTE SI CO KDO CHCETE. Pak by se předešlo tomu, že v pátek vepřo-knedlo zahučí a zbydou těstoviny a v sobotu zmizí řízky a zbydou ovocné knedlíky. Já i Helča taky stláskáme všelicos (i zbylá jídla byla jedlá), bohužel ne tak náš rozmazlený potomek (pravda, naše chyba měkké výchovy), který se na řízek s kaší těšil půl dne. To byla má jediná výtka k celému srazu, který byl organizačně opět solidně zvládnutý (přijel jsem pozdě, proto si žádné čekání na zahájení nevybavuju), camp na slušné úrovni - klidně bychom si sraz zopakovali (ale bez spanilky - prcek mně ukecal, jeli jsme a na dlouho mám zase co se poskakování a blokování silnic týče jasno). [upravil dne 16/6/2014 18:10 od Medvěd] -
Student matfyz si jde do fotolabu nechat vyvolat film. Prodavač: 9x13 ? Student: 117, ale proč se mně na to ptáte? [upravil dne 16/6/2014 14:00 od Medvěd]
-
poděkování organizátorům 40. srazu P-C
Medvěd odpověděl/a v tématu od OK406 v sekci 40. sraz Peugeot Clubu - Vlčice u Jindřichova Hradce - 13.-15. 6. 2014
Taky se nám líbilo -
Máme jeden účet, tedy jedny finance - někdy se daří víc jednomu, někdy druhému, to je holt život.
-
I za těch 5000 bys do toho fakt byl ochotný jít?:o:o:myslim
-
Vzhledem k tomu, že jsem si teď půjčoval minibus v plný palbě (7mi stupňový automat, klima na každý sedadlo zvlášť, 2 roky staý) za 1500/den (bez omezení km) mi teda půjčení auta s řidičem za 5 tKč přijde poněkud nadhodnocené. Je fakt, že svatba bývá 1x v roce (v ideálním případě) a že svatebčané jsou skupinou k podojení extra ochotnou, ale .....
-
Servisman - máme to asi stejně. Taky jsem jako Oddie bordelář, taky si uvědomuju že částku za servis + gumy + spousta dalších plateb zvyšují reálnou cenu za autokm, ale vzhledem k tomu, že se nám to v rámci rodinného rozpočtu zatím daří sanovat se raději o hodnotu autokm převedenou do reálných čísel nezajímám. Auto je žrout financí ať se na to podívám z jakéhokoli úhlu pohledu, ale to je i cestování a v podstatě většina koníčků, které si jedinec dopřává. Moji rodiče nikdy auto neměli a taky jsem byl každý víkend někde (ať už s nimi nebo s turistickým oddílem) - jen to chtělo víc plánovat a víc ctít časový rozvrh - mám-li někde zaparkované auto, tak mi je šumák, jestli se tam nebo onde zdržím- auto tam na 95% bude stát i dlouho po mnou předpokládaném času návratu. Ujede-li mi ale jeden ze tří autobusů stavících ve vísce na konci světa, nezbývá než přenocovat tam, kde jsem s tím (ani v rozpočztu) ještě ráno nepočítal.
-
Jako místo houby? Nebude těžká??? A málo savá??? [upravil dne 11/6/2014 13:54 od Medvěd]
-
Já myslím, že Elton je pro každou špatnost = dobrá volba, pokud chceš mít na svatbě nějakou tu legraci a třeba i unesenou nevěstu ...