Tak pro mě je tahle otázka dost těžká,tak v květnu mám v plánu koupit nové auto,jelikož jsem musel proclít auto do Švýcarska a do května bych musel na CH technickou,což se mi nechce,protože by mi na to dali CH papíry a to do čech zpátky nepřihlásím,protože je auto starý .Pořád nejsem rozhodnutej jaký.307 je už dost starý,308 sw ještě není,takže pokukuju po 207 Outdoor,docela se mi i zamlouvá Kia Ceed sw,taky je v akci Octavia kombi 4x4,ale chci naftu a ty archaický TDI mi nějak neseděj,nějak nechci budit sousedy,Kia má nějaký divný předek,takže zatím vede opět Peugeot,ještě mám chvíli čas,tak uvidím:myslim.