Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    Problem s motorem HDI 2.0

    Jinak český návod je zde.
  2. olda

    15\" kola dřou o podběhy

    Ale 306ka nemá vzadu pružiny,to jsem zvědavej,kam je chceš nacpat.Na 205ce jsem měl udělaný dorazy ze silenbloků na motor ze škodovky,měl jsem dva na sobě a auto už si nekeclo:PJinak já mám v papírech gumy 185/65 R14,185/55 R15,195/50R15 a 195/55 R15.
  3. Po těch kabelech mezi sloupkem a dveřma bych šel nejdřív,může být přelomený drát,který dává impuls hlavnímu motorku a pak to nezamyká.
  4. olda

    Letadlo na běžícím pásu

    Kdyby mohlo vzlétnout,tak už maj amíci na letadlových lodích běžící pásy:superTo by taky mohlo letadlo teoreticky stát ve vzduchu,ale prakticky je to neproveditelný.
  5. Tohle je výbornej program na videa,zadáš název a najde to na víc portálech,přes tenhle program jde i stahovat:super
    • 10
  6. olda

    1.6 HDi FAP 9HZ 80kW-6 kvalt

    Když jste u těch převodovek,nemáte někdo zkušenosti s automatem s 1,6 HDI,jak pružně reaguje,jestli bude vyšší spotřeba atd.Je to taky 6ti kvalt,tak si myslím,že by ta spotřeba nemusel být takový rozdíl.Taky jak je na tom s poruchovostí atd.
    • 14
  7. Já tam mám ty z octavie,rozprašovací,musel jsem je upravit,ořezal jsem je dokulata,protože ochcávka má hranatou díru a Pegina kulatou,nechtělo se mi pilovat do kapoty.Jedna tryska stála 120 Kč,- Funguje to dobře,rozpráší vodu po celém skle,takže stěrače nedřou nasucho.
    • 13
  8. Asi bych si ho i pořádně prohlídnul na předku,hlavně kolem VIN,jestli někdo nepředělával celý auto,protože se normálně štítky nesundavaj.
    • 18
  9. Tady jsou za docela zajímavou cenu.
    • 23
  10. olda

    Zadní náprava

    Dej si vyhledat repase zadní nápravy,je tu o tom moc témat.
  11. olda

    kašlem na korčule

    To udělat na český silnici,tak jim to zpřeráží nohy o díry.
    • 11
  12. Zkus odlakovač na nehty,ženský by ho měli mít ve výbavě,zatim mi s tím pustilo všechno bez vedlejších škod. [upravil dne 22.3.2008 olda]
    • 53
  13. Mohlo by se hodit.
    • 9
  14. olda

    308 SW další krasavec

    Pro ty,co trochu šprechtí je tady pár technických dat.
    • 20
  15. olda

    Meldik 306 - denni sviceni

    Tady u těch světel je to taky nachystaný,ale origo motorky tam asi nepůjdou.
  16. olda

    Zamrzlá Praha- fakt dobrý :)

    tady video.
    • 73
  17. olda

    xenony H1 do 306

    Xenony bych dal jen do světel s čirou optikou a čočkou,aby to mělo lom světla a neoslňovalo.Takhle budou mít protijedoucí řidiči docela radost.
    • 22
  18. olda

    Meldik 306 - denni sviceni

    Já mám ty ledky napojený jako světla pro denní svícení,takže se automaticky rozsvicejí po nastartování,ostatní zapínám páčkou.
  19. Zkoušel jsi proměřit,jestli jde proud z páčky?Řešil jsem podobný problém a zjistil jsem,že jsou přelámané dráty,co jsou v průchodkách do pátých dveří,tak ze zkus podívat,jestli není problém tam.
    • 15
  20. olda

    Zenevsky autosalon - s fotkama

    V Ženevě jsem byl loni,byl jsem z toho dost otrávenej,jestli chceš jet autem,tak se připrav,že po dálnici pojedeš tak na dvojku,protože Švýcaři jsou paka a vytvářejí zcela bezdůvodně na dálnicích stau.Jinak na autosalonu je to hlava na hlavě,nic si pořádně neprohlídneš,letos jsem návštěvu vzdal,protože ta cesta za to nestojí,to to mám do Ženevy jen 200 km,ale nervy na to nemám.Lepší by to bylo letadlem,hned vedle je letiště.
    • 9
  21. olda

    zpětné zrcátko

    U Tesca v Letňanech je krám s autodoplňkama,mají tam dost sklíček do zrcátek,různé druhy,ceny asi od 150 Kč.
  22. Za dva měsíce půjde do světa,bohužel ho musím prodat,už teď pláču:(
  23. Ještě z boku...
  24. Tak se taky přidám...
  25. olda

    Anketa - koupili by jste opět Peugeota?

    Tak pro mě je tahle otázka dost těžká,tak v květnu mám v plánu koupit nové auto,jelikož jsem musel proclít auto do Švýcarska a do května bych musel na CH technickou,což se mi nechce,protože by mi na to dali CH papíry a to do čech zpátky nepřihlásím,protože je auto starý .Pořád nejsem rozhodnutej jaký.307 je už dost starý,308 sw ještě není,takže pokukuju po 207 Outdoor,docela se mi i zamlouvá Kia Ceed sw,taky je v akci Octavia kombi 4x4,ale chci naftu a ty archaický TDI mi nějak neseděj,nějak nechci budit sousedy,Kia má nějaký divný předek,takže zatím vede opět Peugeot,ještě mám chvíli čas,tak uvidím:myslim.
×
×
  • Vytvořit...