Přejít na obsah

Plavčík

Uživatel
 • Počet příspěvků

  40
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli Plavčík

 • ID člena 48322
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 23.7.1974

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2014

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Záběhlice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

480 zobrazení profilu
 1. Plavčík

  Objem nádrže

  Velikost nádrže řeším pouze při delší cestě, kdy vím, že pojedu z plna do prázdna, ale je fakt, že jsem nikdy 60l nenatankoval, a to ani při úplně prvním tankování. Spíš mi vadí, že když se už dostanu do stavu hladového oka, tak mi palubní počítač v té nejkritičtější situaci, kdy potřebuji znát každý km dojezdu, ukáže "---"
 2. Plavčík

  Fólie do zpětných zrcátek

  Nemyslím, že by to na STK vadilo, pokud to bude něco jako u foťáků sky light filtr, nebo světlejší UV filtr. Navíc některá auta to mají již z fabriky a za příplatek.
 3. Neví někdo o nějaké fólii do zpětných zrcátek, aby se utlumilo oslnění od světel auta jedoucího ve vedlejším pruhu, nebo za vámi? Díky.
 4. zavřít ANO, otevřít NE i u Active
 5. Pokud nemáš rezervu a 7mi místnou verzi, tak se dá lékárna s trojúhelníkem a lepící sadou hodit za zadní sedačky (dost praktické i normálně) vyndáš polystyren a máš pod podlážkou v kufru na cestování další nezanedbatelné litříky navíc. boxíky v podlaze 2. řady sedadel jsem ještě nepoužil, neb v létě je na nich koberec a v zimě guma a zvedat to je docela vopruz.
 6. Plavčík

  panoramatická střecha

  Jdi do toho !!! Je to jiná dymenze cestování, já jsem zatím max spokojen No abych nebyl úplně kladný, to když děti usnou a svítí sluníčko, to se musí zatáhnout.
 7. Plavčík

  Klíčky od vozu

  Když si sklopím zrcátka před vystoupením z auta, tak pak zůstanou sklopená a můžu otvírat či zavírat auto kolikrát chci. Pak je zase po nastartování musím odklopit. Jediné, co je potřeba, je na to myslet, než vystoupím, a o mě se nedaří. takže při balení na lyže lítají uši sem a tam.
 8. Plavčík

  Klíčky od vozu

  velikost klíčku, nebo jak vypadá a kolik má tlačítek mě fakt nenapadlo řešit. Jediné, co měli do FL ještě přidat, třeba i za příplatek, aby drželi krok, je bezklíčkové otvírání dveří a startování tlačítkem. Ale nijak mi to nechybí a já jsem s dálkou docela spokojen.
 9. Plavčík

  Klíčky od vozu

  Jasně chápu, já taky po naložení nákupu na 95% odjíždím, ale spíš jsem to myslel tak, že když vykládám nákup z vozíku do kufru, tak mám otevřen jen kufr a bylo by dobré mít ostatní dveře zamknuté a po zavření kufru by se i automaticky zamknul i kufr a já mohu v klidu vrátit vozík. Nebo, když nakládám a vykládám věci pouze z/do kufru (třeba stěhování rodiny na víkend), nepotřebuji odemykat celé auto.
 10. Plavčík

  Klíčky od vozu

  Asi v době vývoje 5008 na to frantíci nemysleli a ani FL to nevyřešil. Podle manuálu jde samostatně odemykat a zamykat pouze dveře řidiče, ale zase je to jen v příplatkové verzi. Taky bych uvítal samostatné otvírání kufru na parkovišti před supermarketem
 11. Plavčík

  topení ve voze

  Diesel se roztápí pomaleji. Manuální klima fouká jen studené. Zkus vypnout klimu, zahřát motor na provozní teplotu a pokud to ani pak nebude topit, je to průšvih.
 12. Plavčík

  model 5008 na poličku

  Taky jsem ho chtěl pro kluka a mám. 1:43 a není to sice FL, ten se nedělá, ale je. Bohužel u nás jde sehnat pouze přes prodejce a je pěkně drahej, nebo to můžeš zkusit v zahraničí, ale připrav si tak 35€ bez poštovného. Modely pro Peugeot dělá snad jen NOREV, tak mrkni na jejich stránky.
 13. Plavčík

  5008 - zkušenosti

  Hm, tak je to stejný, letče. A ta průměrná rychlost na D1
 14. Plavčík

  5008 - zkušenosti

  Jakou máte spotřebu s tempomatem? Jel jsem totiž Praha - Kopřivnice a docela jsem pospíchal, tak jsem ani tempomat nepoužíval a měl jsem spotřebi místy i 5,9l/100. Cespou zpět jsem nepospíchal a jel jsem podle předpisů a hojně na tempomat, no a nedostal jsem se míň, než 6,2l/100 Máte někdo podobnou zkušenost? Jinak já na špatné silnici z důvodu ochrany podvozku tempomat nepoužívám a tam kde frézují je většinou omezení a musí se přibrzdit, takže se to automaticky vypne.
 15. Plavčík

  Fungl nová 5008 - horšia navi

  Reklamovat! mě se GPS chytá dobře a MP3 z USB rádio přehrává skvěle, CD taky hraje dobře. nezkoušel jsem přehrávat doma vypálené CD, s tím může mít některá technika problém. dokonce i přes BT to hraje dobře z telefonu.
×