Nechci šplhat, ale souhlasím s Oldou. Jezdím 30 roků, jsem skoro milionář a defektů jsem moc neměl. Ale když mi volala žena v 9 večer, že najela na obrubník a že má prázdné kolo, docela jsem si gratuloval, že jednou ročně roztočím naviják a zkusím tu rezervu sundat. A opravdu - "díky" za kartonovou podlahu, vše z kufru ven na déšť - hypermarketová turistika, takže docela dost.... (když se daří, tak se daří) a potupně lehnout a s chutí do toho....