Přejít na obsah

vector

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    2 533
  • Registrace

Vše od uživatele vector

  1. vector

    Teraz uz viem co je to HDi :-)))

    Ono to neznamená Hrozně Drahá imitace? Imotace přibližně čeho Kurtíku ? a važ slova
    • 41
  2. vector

    chip na 106

    Jo pomůže, tak maximálně k rekordní spotřebě.
    • 14
  3. vector

    Ako dat prec foliu na prednom skle?

    No ono se to dá normálně koupit, já tím sundavám staré dálniční známky, ale musí se opatrně Není nad to, když se smekne a někam jí hezky zarazíte.
    • 9
  4. vector

    Jak jezdit????

    Ale to nebyl vtip hlupáčku.
    • 25
  5. No vida, regulátor přímo na altíku, to sem netušil jak je 205 moderní vůz.
    • 11
  6. vector

    chip HDi

    Hledej a nalezneš. Ptej se a budeš za blba. téma co se tu řešilo mnohokrát a dost detailně.
  7. vector

    206 2.0 16V, volnoběh a start

    JJ to by mohlo bejt. Hledej v diskusi, existují různé typy sání, jsou tu nějaké zkušenosti s optravami a výměnou za jiný rok, který víc vydrží.
    • 8
  8. vector

    406 HDi žárovky

    No, tak až ti ho přivezou, tak se podívej, protože kdo ví, co je tam za světla. Co by tam mělo být ti asi moc nepomůže až budeš mít jiný.
  9. vector

    Jak jezdit????

    Co na to bereš? Já sem teda z toho vyrost asi ve dvanásti letech, ale když se pořádně zmastim, mám taky takový nápady, tak mě to zajímalo.
    • 25
  10. Proč myslíš ? ZAtim sem nenašel jedinou věc, která by byla jinak. Že si někdo vezme rádio a dá tam original a utrhne hlavici na řadičce... Myslíš, že to někdo nechá přesně, jak bylo ? Zkus dát zdroj těch fotek. To auto sem sice nikdy v reále neviděl a hribe bude znat urcite vic detailu, ale takhle nemuzu rict, ze by to nebylo ono.
    • 86
  11. Najviac sa mi pacia popisky obratene hore hlavou na tom kvaziaudio paneli pod radiom :aut No navíc, uplacená technická teď proti 5ti bodům a pokutě jako kráva nepomůže.
    • 40
  12. vector

    dvoudverovy sedan 306

    je to mozny, to predni kolo je tak zakrytovane ze s nim snad ani nejde otocit... í tak se mi to ale vubec nelibi. Taky je možný, že je to na planetě, kde jsou dvě slunce, že jdou stíny ze dvou stran. No alespoň se ta hrůza nevyskytuje na zemi.
    • 26
  13. No buď je tam někde odběr, nebo se ti speklo relé dobíjení. Najdi relátko na dobíjení a zkus ho proměřit. TAky by v něm mělo cvaknout, když vypneš klíček. Třeba na Shade šel urazit vršek, očistit a přihnout kontakty, ale tady bude asi lépe provedené
    • 11
  14. vector

    dvoudverovy sedan 306

    Neni to něco německýho od té tuzingové firmy Der Photoshop, nebo jak se to jmenuje ?
    • 26
  15. vector

    Inzerát...

    Opravdu tu nikdo nebude používat hledání? S16 se řešily několikrát. Bylo tu několik odkazů na přehled modelů, výbav, motorisací ....všeho.
  16. vector

    Souboj!!! 205 Gti vs 206 Gti

    Já jen, že používáš slova jako celkem svižné, a měkký podvozek a podobně To mi fakt příde jako humor, ještě řekni slušné brzdy.
    • 45
  17. vector

    Rolničky pozpátku

    No fakt ftipný.
    • 13
  18. vector

    mestska policie nas vzor!

    Ne, jeden bod je to, když ho zapneš.
    • 17
  19. vector

    Souboj!!! 205 Gti vs 206 Gti

    Však on to jako rodinné auto nikdo nepresentuje, to je přece Fabia Combi 1.2 HTP RS je sporťák teda podle mě je to jediná Fabie, která brzdí a zatáčí a to ostatní jsou jan funkční makety, ale někdo na to může mít jiný názor. No moj otec má Fabiu Sedan 1.2 12V a musím povedať že do mesta je to dobré autíčko.Mäkký podvozok po našich cestách velmi ocení.A je aj celkom \"svižné\" + obrovský batožinový priestor. Pravda nemôžte od neja čakať zázraky ale pre 50 ročného pána je to super volba ;)Páči sa mi hlavne lahkosť volantu ked sa dá bez problémov parkovať doslova ukazovákom.Len ten výhlad z auta je ako z T 34.... Ty, že jezdíš 306tkou ???
    • 45
  20. vector

    Z nuly na sto! :D

    Raději si ssebou ber indulonu.!!!!
    • 10
  21. vector

    tak uz mate prvni bodiky ?

    Tak to gratuluji to si buď famozní herec nebo to byl nějakej vpoho fízl..U nás jsou baby policajky a stěma neukécám nic (pojebané kariéristky). No to víš, na chudý lidi musí bejt přísnost. Když to nělá někdo z přesvědčení, je to peklo.
    • 13
  22. vector

    A je to tady, bodovej systém

    sorry, ale soudit dopad zakona podle jednoho dne a to jeste prvniho je _blbost_. najednou se velice zprisnily tresty a vsichni co vyjeli pocitali s masivni pritomnosti hlidek, navic dost lidi radsi ani nevyjelo. jsem rad, ze bylo na silnicich tento vikend mene mrtvych, ale opravdu to bylo jen diky novemu zakonu? rozdil cini 7 lidi, to muzou byt treba dve nehody, kdyz bude v tech autech sedet plna osadka cestou na dovolenou... navic v den, kdy byli vsichni plni ocekavani reakci policie, uz to samo o sobe je dost velky zasah do podminek, kdy se porovnavaly vysledky. pockejme si na dlouhodobe vysledky a uvidime. osobne mi na nove uprave vadi tyhle veci - velka moc do rukou MP bez odpovidajiciho vzdelani a kontroly - nepomer postihu za ruzne prestupky - napr. zneuziti majaku je za 1 bod, pritom tohle ohrozuje ostatni mnohem vic, protoze jizda nasich velkomoznych panu je agresivni. - nekteri si jsou opet rovnejsi - poslanci a dalsi ustavni cinitele nemusi tento zakon dodrzovat, jsou kryti imunitou a jejich ridici vymluvou ze spechali na jednani. to nema obdobu nikde v civilizovanem svete, spis naopak. - neprimerene tresty i za malo nebezpecne prestupky (napr. lehke prekroceni rychlosti, rozhodne nemluvim o lidech co jezdi kilo na padesatce a 70 ve dne pred skolou, tam si myslim ze je uprava v poradku) Jo, tak je mi jasný, že ten první den to bylo největší mírou zaviněné právě tím, že lidé očekávali Policii všude atd. Ale i přesto si myslím, že lidi, kterým nevadí pokuty bude vadit fakt, že nebudou mít řidičák a tedy když si nějaký bod nasbírají, už si dají pozor. Určitě souhlasím s těmi body, co si vypsal, co ti vadí. Ale pořád věřim tomu, že se i v naší zemi bodový systém osvědčí. . . Nevím jak ty, ale až mi padne červená, raději budu ryskovat nehodu, než 5bodů. Jestli se stihnu podívat, kdo za mnou v tom autě sedí a jestli neveze děti, nepřivázaného psa, nebo já nevím co, na ot bych nesázel. A takových věcí je spoustu. Tohle není bodový systém a o tom, jak v jiných zemích funguje nevíš vůbec nic, jinak by si nemohl něco takového napsat.
  23. vector

    A je to tady, bodovej systém

    to Peta: Je to měření jako kterékoli jiné, pokud bych ho chtěl s dostatečnou přesností, musel bych měřit několikrát Jo fotku potřebují jako důkaz, jinak je to JPP. Takže užnáváte přestupek..? Nejsem si jistý, budu rád, když mi ukážete fotografii. VYbírají si místa, kde naměří , nikoli místa, tak aby měřili kvalitně. Další kritérium je, aby nebyli vidět a ostatní je nezajímá. Včetně toho, že někde něco blokují, že se tam nesmí stát, že vytvářejí nebezpečné situace atd...
  24. vector

    A je to tady, bodovej systém

    Já si právě myslim, že pomalejš jízda znamená větší bezpečnost. Většina nehod je díky nepřiměřené rychlosti nebo že někdo prostě něco nezvládne či nestačí - a pomalejší rychlost toto vše odbourává. Samozřejmě, že to není vše ale je to hodně... Zde, to mluví za vše: http://www.novinky.cz/krimi/bodovy-system-prinesl-rekordne-malo-obeti_89690_3gtg4.html Ne to jsou kecy. Protože teď někteří raději nevyjednou a jiná dávají konečně pozor. S rychlostí to nemá co do činění. Ale vymytejm mozkům se to dá po pár dnech úspěšně namluvit. Svlášť, když za každym keřem číhá hlídka.
  25. vector

    Souboj!!! 205 Gti vs 206 Gti

    Však on to jako rodinné auto nikdo nepresentuje, to je přece Fabia Combi 1.2 HTP RS je sporťák teda podle mě je to jediná Fabie, která brzdí a zatáčí a to ostatní jsou jan funkční makety, ale někdo na to může mít jiný názor.
    • 45
×
×
  • Vytvořit...