-
Počet příspěvků
1 377 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
8
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Rikic339
-
@radim.1008 předběhl jsi mě, taky jsem to sem chtěl hodit krutá realita elektromobility! @MJSytic powerbanka bude u elektromobilu povinnou výbavou!!!
-
@StibTo Nejen dinosauři, od nedávna už i vrazi! Na to nezapomeň Toto téma už je maximálně pro pobavení...
-
Dostalo mě do kolen :)
Rikic339 odpověděl/a v tématu od Weri 605 v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
Pokud tato videa mají být podle GDPR přípustné, stačí zamazat obličeje - ideálně i SPZ. Hodně lidí to tak dělá V tomto případě jde o problémy se zveřejněním, nikoli nahrávání. Ale to že podepisujete nějaký dodatek jsem vůbec netušil, v takovém případě jsou to docela blázni takhle riskovat zaměstnání.... Každopádně stížnost vyřešena parádně -
Dostalo mě do kolen :)
Rikic339 odpověděl/a v tématu od Weri 605 v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
Vím že se jedná trochu o ale na tyhle situace by ti pomohla kamera.. Na YT je několik takových videí a autobusáci pak díky videu doloží že jsou ty lidi akorát idioti Za mě by měl dopravní podnik dávat kamery do každého autobusu/tramvaje.. Protože to co lidi (chodci, auta, atd.) vyvádí je kolikrát fakt na hlavu.. Vyřešili by se tím pak stížnosti, proč měl řidič autobusu zpoždění a podobně -
Souhlas s @Hafity, problém je že nás (majitele aut jezdící na benzín/naftu) tito elektro***** označují za vrahy To mi opravdu nepřijde v pořádku... Pak se diví že ho tu lidi moc nemusí a celý elektromobilismus díky takovéhle prezentaci a propagaci ostatní akorát znechutí...
-
Jen doplnění k indexu rychlosti - stačí aby byl index vyšší než je v TP nejvyšší rychlost vozidla Mnohdy tam jsou totiž nesmysly, jako třeba já mám v TP nejvyšší rychlost psanou 207km/h, ale pro 17" mám psaný index W (270km/h) a pro 18" dokonce Y (300km/h).. Při koupi auta jsem to při evidenční kontrole řešil s technikem - měl jsem na autě totiž pneu s H (210km/h) a on mi sám říkal že pokud je index aspoň o malinko vyšší než max rychlost vozidla, tak je to v pořádku Spíš mě málem vyhodil kvůli špatnému rozměru - bylo tam 225/50/17 místo zapsaného 215/55/17, stálo mě to dost přemlouvání a slibů že pneu hned po přihlášení vyměním Ale to už je trochu
-
Včera večer v Praze na Spojovací červená Audi R8 a BIT COIN2 Zřejmě někdo dobře investoval
-
Přesně tak, na kartáče mi auto nesmí ale na wapce jsem jednou až dvakrát do měsíce V létě teda jedu čistě ručně na chatě, ale jinak jedině wapky.. Po Praze jich je až až a auto je za 5 až 10 minut krásně umytý.. Mám navíc odzkoušené že stačí na konec použít program "Sušení a leštění" kterým to jen spláchnu a auto je pak krásně čistý aniž bych to musel extra sušit jízdou
-
-
Fotka se mi nezobrazuje, tak jsem nevěděl právě u oplachu mi ten tlak nechybí, ale je pravda že hlavice by otočná být teda mohla.. Že tam skoro nikdo nejezdí je fakt a aktivní pěnu taky nemají všude
-
Nemyslíš Purito? Byl jsem tam o víkendu a zatím jedna z nejlepších co jsem navštívil
-
Moc pěknej kousek a dobrá výbava! Ať dělá jen radost
-
@Moral3z děkuji za perfektní úpravu
-
Dnes navštíven útulek v Libni, darovány dva pytle kvalitních granulí a pomazleno několik pejsků. Pocit jako z reklamy na MasterCard - k nezaplacení Potom vyzkoušena další nová bezkontaktní myčka v ulici Průmyslová. Můžu jen chválit, opravdu dobrá aktivní pěna, dobrej tlak, vosk, no prostě paráda..
-
Sorry, je to trochu ale přesuňte to už do cirkusu, protože tam to fakt patří vždyť je to furt dokola a nikdy se tu na ničem neshodnem, budem sem dávat odkazy jen na věci co se nám hodí do krámu, názory ostatních zásadně vyvracíme a ukazujem si že ten náš názor je ten jediný správný.. Vždyť je to k smíchu Já to tu čtu už jen pro pobavení, hned potom co si přečtu sekci vtipy...
-
Mě už vyhřívaný sedačky přes zimu ve služebním autě strašně chybí, je to opravdu neuvěřitelně návyková věc A do vyhřívanýho volantu jsem se totálně zamiloval, to je teprve pecka! Za měsíc mám na víkend půjčený Hyundai Tuscon a nejvíc se snad těším na ten výhřev volantu ale to už je trochu Každopádně je to tvoje věc, ty víš co využiješ a co ne, co v tom autě chceš mít a co ne
-
Já myslel že nový znaky a písmena mají vždycky už od prodejce lepidlo na sobě? Každopádně já na jaře řešil upadlé jedno písmeno. Vzal jsem oboustranku na lepení podlahových lišt a koberců, vystříhal si to a drží to zatím jak přibitý. Přežilo to normální myčku i mytí wapkou a není to vidět
-
Takže, doufám že toto je poslední příspěvek ohledně tý proklatý gumy Ventilek vyměněn, po sundání pneu proběhla ještě její kontrola a opravdu se nikde nic nenašlo. Původní ventilek ale jaksi nechtěl povolit, takže ho musel nějak odřezat (nebyl jsem u toho takže nevím přesně co a jak), no byl z toho fakt nadšený Každopádně teď už by mělo být po problému - což ale ukáže čas.. Ještě mi kolo vyvážil a dal fungl nové závaží + překontroloval tlak v ostatních pneu. Výsledná cena 300,-
-
Já tě chápu, jen říkám jak to vidím.. Ikdyby to stálo stejně a já se rozhodoval, tak radši vezmu hybrida Třeba co jsem četl o nové 508 plug-in hybrid, tak se mi to vážně zamlouvá a pokud to bude co k čemu (což ukáže až čas) tak určitě do něčeho takového půjdu Jelikož spadám do té skupiny "obyčejných lidí" a bydlím v Praze, tak na parkování dost slyším, stejně tak myšlenka že bych jako majitel hybridu nemusel řešit dálniční známku.. A troufnu si říct, že jistě přijdou ještě s nějakou "úlevou" motivující ke koupi takových aut. A hybridy budou určitě dostupnější než čistě elektrická auta
-
Protože ty jsou státem aspoň trochu zvýhodňovány (nemusíš v podstatě řešit parkovací zóny a parkuješ kde chceš, šušká se o novém zákoně kdy hybridy, elektroauta a vodíkový auta nebudou muset mít dálniční známky) a jsou z pohledu emisí šetrnější. Je to myšleno tak, že když už by se člověk měl vzdát čistě jen spalováku, tak hybrid ještě smysl má a nebude tě to tak omezovat jako elektroauto. Já třeba vím že elektroauto si dovolit fakt nemůžu, hybrid ale ano a ani by mi nevadil protože by mě zdaleka tolik neomezoval jako čistě elektrický auto.
-
Samozřejmě že to video je tam pro pobavení, že není reálný Ale ten text pravdivej je, hodně to podcenily a teď by byli rádi kdyby těch elektromobilů měli co nejmíň... To akorát potvrzuje to co tvrdím celou dobu, my na tohle prostě připravený nejsme a ještě zatraceně dlouho nebudem (myslím ČR a střední Evropu celkově). Jediná věc která má v tuto chvíli aspoň trochu smysl je plug-in hybrid, čistě elektrické auto je pro obyčejné české lidi nedosažitelné a svazující nabíjením... Třeba Tesla je na tom sice s dojezdem dobře, ale koupit si jí může jen pár vyvolených. Pak když se podívám pro příklad třeba na Hyundai Kona, která se nabízí ve spalovací a elektrické verzi, tak jen to počáteční cenové srovnání člověka hodně odradí a koupí si radši "za půlku" spalováka Tohle tu má reálnou budoucnost tak za dvacet let..