Přejít na obsah

Rikic339

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 377
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    8

Vše od uživatele Rikic339

  1. @radim.1008 předběhl jsi mě, taky jsem to sem chtěl hodit krutá realita elektromobility! @MJSytic powerbanka bude u elektromobilu povinnou výbavou!!!
  2. @StibTo Nejen dinosauři, od nedávna už i vrazi! Na to nezapomeň Toto téma už je maximálně pro pobavení...
  3. Pokud tato videa mají být podle GDPR přípustné, stačí zamazat obličeje - ideálně i SPZ. Hodně lidí to tak dělá V tomto případě jde o problémy se zveřejněním, nikoli nahrávání. Ale to že podepisujete nějaký dodatek jsem vůbec netušil, v takovém případě jsou to docela blázni takhle riskovat zaměstnání.... Každopádně stížnost vyřešena parádně
  4. Vím že se jedná trochu o ale na tyhle situace by ti pomohla kamera.. Na YT je několik takových videí a autobusáci pak díky videu doloží že jsou ty lidi akorát idioti Za mě by měl dopravní podnik dávat kamery do každého autobusu/tramvaje.. Protože to co lidi (chodci, auta, atd.) vyvádí je kolikrát fakt na hlavu.. Vyřešili by se tím pak stížnosti, proč měl řidič autobusu zpoždění a podobně
  5. Souhlas s @Hafity, problém je že nás (majitele aut jezdící na benzín/naftu) tito elektro***** označují za vrahy To mi opravdu nepřijde v pořádku... Pak se diví že ho tu lidi moc nemusí a celý elektromobilismus díky takovéhle prezentaci a propagaci ostatní akorát znechutí...
  6. Rikic339

    Zimní nebo letní čas?

    Tady jedna zajímavá tabulka k tomuto tématu :) jen mě to utvrzuje v tom že pouze zimní čas je hovadina... buď to nechat tak jak je nebo pouze letní čas
  7. Rikic339

    Pneumatiky na P407

    Jen doplnění k indexu rychlosti - stačí aby byl index vyšší než je v TP nejvyšší rychlost vozidla Mnohdy tam jsou totiž nesmysly, jako třeba já mám v TP nejvyšší rychlost psanou 207km/h, ale pro 17" mám psaný index W (270km/h) a pro 18" dokonce Y (300km/h).. Při koupi auta jsem to při evidenční kontrole řešil s technikem - měl jsem na autě totiž pneu s H (210km/h) a on mi sám říkal že pokud je index aspoň o malinko vyšší než max rychlost vozidla, tak je to v pořádku Spíš mě málem vyhodil kvůli špatnému rozměru - bylo tam 225/50/17 místo zapsaného 215/55/17, stálo mě to dost přemlouvání a slibů že pneu hned po přihlášení vyměním Ale to už je trochu
    • 9
  8. Rikic339

    Zimní nebo letní čas?

    Jednoznačně letní! K čemu mi bude světlo už ve 4 ráno a večer tma, jen ať je světlo co nejdéle A když už tak hlasujte pro to co vy chcete a ne proto že to chce někdo jiný nebo na "truc" jiným státům proboha
  9. Rikic339

    Registrační značky na přání

    Včera večer v Praze na Spojovací červená Audi R8 a BIT COIN2 Zřejmě někdo dobře investoval
  10. Rikic339

    Citroen C4 1.6VTi

    Přesně tak, na kartáče mi auto nesmí ale na wapce jsem jednou až dvakrát do měsíce V létě teda jedu čistě ručně na chatě, ale jinak jedině wapky.. Po Praze jich je až až a auto je za 5 až 10 minut krásně umytý.. Mám navíc odzkoušené že stačí na konec použít program "Sušení a leštění" kterým to jen spláchnu a auto je pak krásně čistý aniž bych to musel extra sušit jízdou
  11. Rikic339

    Registrační značky na přání

    001 PRIMA co vyhazuje kluka na nejlepším místě Ale musím uznat že se pak aspoň omluvil
  12. Rikic339

    Citroen C4 1.6VTi

    Fotka se mi nezobrazuje, tak jsem nevěděl právě u oplachu mi ten tlak nechybí, ale je pravda že hlavice by otočná být teda mohla.. Že tam skoro nikdo nejezdí je fakt a aktivní pěnu taky nemají všude
  13. Rikic339

    Citroen C4 1.6VTi

    Nemyslíš Purito? Byl jsem tam o víkendu a zatím jedna z nejlepších co jsem navštívil
  14. Rikic339

    Davidakova 508 GT

    Moc pěknej kousek a dobrá výbava! Ať dělá jen radost
    • 89
  15. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    @Moral3z děkuji za perfektní úpravu
  16. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

  17. Rikic339

    Co jste dnes udelali...

    Dnes navštíven útulek v Libni, darovány dva pytle kvalitních granulí a pomazleno několik pejsků. Pocit jako z reklamy na MasterCard - k nezaplacení Potom vyzkoušena další nová bezkontaktní myčka v ulici Průmyslová. Můžu jen chválit, opravdu dobrá aktivní pěna, dobrej tlak, vosk, no prostě paráda..
  18. Sorry, je to trochu ale přesuňte to už do cirkusu, protože tam to fakt patří vždyť je to furt dokola a nikdy se tu na ničem neshodnem, budem sem dávat odkazy jen na věci co se nám hodí do krámu, názory ostatních zásadně vyvracíme a ukazujem si že ten náš názor je ten jediný správný.. Vždyť je to k smíchu Já to tu čtu už jen pro pobavení, hned potom co si přečtu sekci vtipy...
  19. Rikic339

    Dacia Duster

    Mě už vyhřívaný sedačky přes zimu ve služebním autě strašně chybí, je to opravdu neuvěřitelně návyková věc A do vyhřívanýho volantu jsem se totálně zamiloval, to je teprve pecka! Za měsíc mám na víkend půjčený Hyundai Tuscon a nejvíc se snad těším na ten výhřev volantu ale to už je trochu Každopádně je to tvoje věc, ty víš co využiješ a co ne, co v tom autě chceš mít a co ne
  20. Rikic339

    Ferryho 306 cabrio

    Já myslel že nový znaky a písmena mají vždycky už od prodejce lepidlo na sobě? Každopádně já na jaře řešil upadlé jedno písmeno. Vzal jsem oboustranku na lepení podlahových lišt a koberců, vystříhal si to a drží to zatím jak přibitý. Přežilo to normální myčku i mytí wapkou a není to vidět
  21. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Takže, doufám že toto je poslední příspěvek ohledně tý proklatý gumy Ventilek vyměněn, po sundání pneu proběhla ještě její kontrola a opravdu se nikde nic nenašlo. Původní ventilek ale jaksi nechtěl povolit, takže ho musel nějak odřezat (nebyl jsem u toho takže nevím přesně co a jak), no byl z toho fakt nadšený Každopádně teď už by mělo být po problému - což ale ukáže čas.. Ještě mi kolo vyvážil a dal fungl nové závaží + překontroloval tlak v ostatních pneu. Výsledná cena 300,-
  22. Já tě chápu, jen říkám jak to vidím.. Ikdyby to stálo stejně a já se rozhodoval, tak radši vezmu hybrida Třeba co jsem četl o nové 508 plug-in hybrid, tak se mi to vážně zamlouvá a pokud to bude co k čemu (což ukáže až čas) tak určitě do něčeho takového půjdu Jelikož spadám do té skupiny "obyčejných lidí" a bydlím v Praze, tak na parkování dost slyším, stejně tak myšlenka že bych jako majitel hybridu nemusel řešit dálniční známku.. A troufnu si říct, že jistě přijdou ještě s nějakou "úlevou" motivující ke koupi takových aut. A hybridy budou určitě dostupnější než čistě elektrická auta
  23. Protože ty jsou státem aspoň trochu zvýhodňovány (nemusíš v podstatě řešit parkovací zóny a parkuješ kde chceš, šušká se o novém zákoně kdy hybridy, elektroauta a vodíkový auta nebudou muset mít dálniční známky) a jsou z pohledu emisí šetrnější. Je to myšleno tak, že když už by se člověk měl vzdát čistě jen spalováku, tak hybrid ještě smysl má a nebude tě to tak omezovat jako elektroauto. Já třeba vím že elektroauto si dovolit fakt nemůžu, hybrid ale ano a ani by mi nevadil protože by mě zdaleka tolik neomezoval jako čistě elektrický auto.
  24. Samozřejmě že to video je tam pro pobavení, že není reálný Ale ten text pravdivej je, hodně to podcenily a teď by byli rádi kdyby těch elektromobilů měli co nejmíň... To akorát potvrzuje to co tvrdím celou dobu, my na tohle prostě připravený nejsme a ještě zatraceně dlouho nebudem (myslím ČR a střední Evropu celkově). Jediná věc která má v tuto chvíli aspoň trochu smysl je plug-in hybrid, čistě elektrické auto je pro obyčejné české lidi nedosažitelné a svazující nabíjením... Třeba Tesla je na tom sice s dojezdem dobře, ale koupit si jí může jen pár vyvolených. Pak když se podívám pro příklad třeba na Hyundai Kona, která se nabízí ve spalovací a elektrické verzi, tak jen to počáteční cenové srovnání člověka hodně odradí a koupí si radši "za půlku" spalováka Tohle tu má reálnou budoucnost tak za dvacet let..
  25. Rikic339

    Tommyho GT

    Hezky jsi to vymyslel a zpracoval A s kamerou dobrá volba, mám tu stejnou a nemohu si ji vynachválit
×
×
  • Vytvořit...