Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    Radary

    Nemyslím, že by radar měřil v křižovatce rychlost. To bude na světla. Ani městský okruh neopravňuje k jiné rychlosti. Jestli se nepletu, tak jinou rychlost stanoví dopravní značka s omezením rychlosti, dálnice, silnice pro motorová vozidla, obytná zóna. A nakonec ani to, kolik a jak jedou ostatní kolem mě nemění platnost předpisů. Doporučuji řídit se spíše předpisy, než chováním ostatních fahrerů. ;-)
    • 40
  2. Edison

    Radary

    Pokud není v obci stanoveno jinak, platí nejvyšší dovolená rychlost KOLIK???? Já myslím, že to je vcelku jasná a neoddiskutovatelná formulace. Za těmi světly je dopravní značkou povolena rychlost 70km/h. Po tuto značku je povolená rychlost 50km/h. [upravil dne 13.12.2011 12:17 od Edison]
    • 40
  3. Ono to ale není o výkonu žárovky. Je to o konstrukci toho světlometu.
    • 44
  4. Dík za zajímavá info, Luky... :-) Jednou se musíme všici sejít a \"vyhulit\" hospodu... :-D
  5. Tak víš co? POLIB SI...!!!! Na to, kolik toho tady máš nakomunikováno se chováš dost voprskle!!!
    • 11
  6. A není to vcelku ****?
    • 11
  7. Ideově to platí pro jakékoli auto. Taky jsem konkrétní numera neříkal. Jen to, že jsem ji dával do svýho a bylo to tipťop, nevejde se dekl. A pak jen to, že baterii by měl taky odpovídat altik. Takže i s kapacitou rozumě.
    • 11
  8. Hlavně bych se na školu nevykašlal... I s VŠ můžeš dělat \"kosmetika podlahových krytin\"... Obráceně to ale nejde...
    • 7
  9. V jiném úseku článku na wiki se odděleně píše \"pojišťovací agent\". Ale více bych důvěřoval onomu slovníku: \"... často zbytečného\" a celý bod 2. :-D
    • 9
  10. To zapoměli maskovat před lakem... :-D
  11. Nejlepší si to změřit... Jinak přesně tuhle mám ve svym. Pro Tvý mi to přijde zbytečně moc. Jaký to má alťák? Pozor právě i na to. Pak počítej s tím, že zřejmě nebude pasovat deklík. Což ale nevidím jako problém...
    • 11
  12. http://cs.wikipedia.org/wiki/Agent Slovník české frazeologie a idiomatiky, část II. - Výrazy neslovesné, s. 27. AGENT S TEPLOU VODOU = 1. člověk, kt. V urč. prostředí doporučuje n. přímo vnucuje něco nežádoucího a často zbytečného. 2. člověk, kt. svou činností podivného rázu působí podezřelým dojmem. POZOR! Anglický ekvivalent téhož: ENCYKLOPEDIA SALESMAN, což snad mohu volně přeložit jako cesťák s encyklopediemi. [upravil dne 12.12.2011 21:23 od Edison]
    • 9
  13. Se koukni na pásku, co se počítá do hrubý... Jinak doporučuju spíš navšívit kanceláře, případně si pozvat \"agenta s teplou vodou\" na schůzku. Rádi přijdou...
    • 9
  14. U většiny pojišťoven to počítaj nějak divně podle kolektivních smluv. Některý to nedělaj vůbec. Myslím, že generali na to má pevnou sazbu. Ještě se to liší jestli to máš jen na republiku, nebo i na širší destinace (EU, Evropa, Svět...). Je dobré zvážit, jak moc to potřebuješ. Já třeba pracuji u zákazníků po Evropě a mám to na celý svět. Prý to ale není nutný, protože se za svý konání zodpovídám svému zaměstnavateli a ten je tady v Česku. Na škody u zákazníků asi má nějakou smlouvu pak on (Ale to nevím, nejsem firemní manager).
    • 9
  15. Poněkud postarší fotka...
  16. Dej link... Jsem ochutnal čoko papír... No tfuj... Doufám, že co nejdřív na e-juice dostanou 50ml vanilkovej dotňas. Zatím není... Jinak mě 1300 vydržej něco přes dva dny... V podstatěš to neodložím... :-D
  17. Edison

    Alarm

    Vyváženou smyčku jsem si dělal sám. K tomu jsem připojil nějakou lacinou ústřednu a hotovo. Jinak jablotron podepisuji. Mám i kolegu, kterej má od nich certifikaci na montáž. [upravil dne 12.12.2011 19:40 od Edison]
    • 28
  18. Edison

    Diagnoza infarkt kosti

    Nezaměňovat ovšem s úbytkem vápníku v kostech. Které známe taky jako řídnutí kostí, které má za následek zvýšenou lámavost. Jedním se spoštěcích mechanizmů může být např těhotenství u žen. Mj. se může projevovat i zvýšenou kazivostí zubů a podobně.
    • 23
  19. Y2K: Nesměj se... Znám fora, kde při se při registraci improvizovaným IQ testem prochází. Ale to bychom pak mohli taky testovat na pravopis... :-D Jinak s tím vláknem \"Co se mi extra povedlo\", nebo \"Co jsem extra zku*vil\" to není až tak špatný nápad... :-DD
  20. Edison

    napadení sousedovým psem

    Tam je krááásně... Že bych tam zase v létě zajel na dovču? Na Veveří... do lesů...
    • 25
  21. No.. a já bych to řešil jakousi pseudoautomatikou. Každej nápad je dobrej, pokud aspoň kapku popostrčí třeba k zamyšlení nad efektivnějším řešením... :-)
    • 44
  22. Ahoj. Ačkoli nejsem srazový typ, rád bych se s vámi taky setkal... Zejména s některými. Leč... bohužel... v tuto dobu budu mimo republiku... Tak si to aspoň všici užijte!! Snad budu aspoň na netu.
  23. Edison

    napadení sousedovým psem

    Čéče, Ty seš nebetyčnej smolař... btw... Nové Hrady v JČ??
    • 25
  24. Není to jednodušší jak říkám? Nikam nemusíš nic tahat, jen vzadu protáhnout dva drůty... A aby to přes den neotravovalo, tak přes relé spínané např. od obrysovek. Takže bys měl kombinaci Orysovky AND Zpátečka. I to by se dalo pozapojovat jen vzadu. Vypínač bys už musel tahat zepředu. Kurnik... asi si to taky nějak udělám... Parkuju na sídlišti do řady... Ale zase mám senzor, je tu osvětlení a navíc se světla docela od aut odrážej. Při brzdě ještě víc... Kašlu na to. :-D
    • 44
  25. Edison

    Diagnoza infarkt kosti

    Gynda je mi taky hooodně blízská... Stále je co objevovat... Konečně někdo se stejným koníčkem... ;-)
    • 23
×
×
  • Vytvořit...