Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Už zase ten holD??? Lidi.. to je bějem deseti minut potřetí, co se s tímhle setkávám!!! Tfuuuj!!! Ano, lidi jsou nepoučitelní... [upravil dne 2.5.2013 17:55 od Edison]
    • 10
  2. Edison

    Po přečtení ,prosím, nezvracet!!!

    To by se vymáhalo po magistrátu. Dyk přeci oni vydali ŘP a evidovali a schválili auto k provozu, ne? :-DDDD
    • 18
  3. Edison

    Po přečtení ,prosím, nezvracet!!!

    Když něco postavit na hlavu, tak pořádně. Už to tu máme: Škody nezpůsobují lidé, ale auta. Přestupky nedělaj lidé, ale auta. Nezabíjejí lidé, ale zbraně. Kam až tohle doroste???? Nakonec nikdo nebude vůbec odpovědný za své činy, jen za své věci. To je hnůj!!!
    • 18
  4. Edison

    Automatická pokuta za rychlost 2013

    No.. zase tam není cesty ke korupci... U nás je lepší, když ty automaty zachytěj takovou rychlost, kde by hrozilo \"zadržení ŘP\". V takovém případě nelze majitele postihnout pokutou a samozřejmě ani zadržením ŘP, protože takto lze postihnout jen viníka, tedy řidiče, nikoli majitele. A po majiteli nelze ani vymáhat nějaký \"náhradní trest\" ve formě pokuty. Právo na neuvedení osoby, která vozidlo řídila pochopitelně dotčeno NENÍ. A to dokonce ani v případě, že vozidlo řídil sám majitel, protože není poviven sám sebe \"naprášit\" a uvést tak sám sebe v možnost stíhání.
    • 49
  5. Edison

    Kabelaz na zadne repro

    K samotným repro: Origo se mi vůbec nelíběj. 7x9 jsou velký - nevejdou se do těch origo prolisů v platě. Jsou k mání i menší. Ale nějak blbě se sháněj s nějakou inteligentní mřížkou.
    • 13
  6. S přítulkou jsme taky konstatovali, že to je nebetyčná kravina... Ale musel jsem jí to pustit snad 4x :-D
  7. Edison

    Automatická pokuta za rychlost 2013

    Je to jinak: Pro majitele auta je to bez bodu, pro řidiče s bodama. Neslučovat hrušky s jabkama. Pokud majitel řidiče \"práskne\", body bych rozhodně nevyloučil. Body pro řidiče. Auto (potažmo majitele) totiž bodovat nelze, to lze jen řidiče. Ale i tak je to střelený na kebuli. Řidič je svéprávný a znalý. Nechápu, jak za jeho skutky má nést odpovědnost majitel. A teď si místo auta představte jakýkoli jiný předmět/věc.
  8. Edison

    Automatická pokuta za rychlost 2013

    Body nebudou, bo majitele nelze bodovat. To lze jen řidiče, tedy pachatele, což implicitně majitel být nemusí.
  9. Edison

    Kabelaz na zadne repro

    Já ty konektory na zadní R mám smotané pod bočními zadními tapecy.
  10. Na J6/15 mám napsaný 195/65, na J6,5/15 mám napsaný 205/60. Mám nasazený 205/60/15 na J6. Na STK v poho a pro J6 jsou schválený výrobcem pneu. 195/65 a 205/60 jsou si obvodem blíže, než 205/65. I když se jedná řádově o procenta.
  11. Naprostý souhlas s Medvědem... Ještě je druhá výmluva na zprzněnou češtinu: \"Dyk je to přece jedno\".
  12. To je HOVADO!!! :-DDD
  13. Zkus pohledat na autodíly krč. Takovehle kravinek tam maj mraky... Ale nevím, jestli na netu... Spíš osobně jsem tam dycky našel co jsem potřeboval, zejména takovýhle \"smetí\".
  14. Edison

    Autoantenny zosilovač

    Jestli neudrží signál, hledal bych problém v připojení ANT...
    • 7
  15. Edison

    Autoantenny zosilovač

    ANT control by mělo být OK. Slouží právě pro napájení těchto zesilovačů, vysouvacích ANT a pod. Je pod napětím pouze při zapnutém rádiu. Na 15 bych to nedával kvůli jištění. Na rádiu to má pojistku od rádia a hotovo.
    • 7
  16. Dejte jeho telefon do googlu... Fakt zajímavý výsledky. ;-)
  17. Přijde mi to jako docela nebezpečnej koníček... ;-)
    • 7
  18. Edison

    elektrikář

    Dyk to píšu, že N se od PEN odděluje až v bytě. Od hodin se přivádí PEN. Jestli si to ještě dobře pamatuju.
  19. Edison

    elektrikář

    Přívo do bytu jen 4x10... 5x je potřeba až za chráničem ;-) N se tedy vytváří až v bytový rozvodnici.
  20. Edison

    elektrikář

    To řešej selektivní relé. V podstatě jde o proudová relé, která odepnou vybranou zátěž. Kamarád to měl na baráku tak, žše třeba když se začlo vařit, tak se odepnul bojler. Nebo když zaklíčoval vysílač (cca 2,5 kW), tak taky a ještě něco k tomu. Barákovej jistič měl dokupy asi 20A. Je to takový drbání se přes hlavu a taky to není zadarmo. Ale on to tak měl nastálo, tedy žádné provizorium. Takže... pokukd do toho půjdeš, chystal bych to fakt rovnou. Já to tak udělal v bytě. Taky jsem měj 1f. Natáhl jsem 3f přívod a bylo to připravený. Pak, když mi přišli dát 3f jistič, tak on mi to zapojil u hodin a já si přehodil dráty v bytě včetně rozhození okruhů na fáze. Co je za jističema zase revizáka v podstatě nezajímá.
  21. Když si to myslíš...
  22. No.. ale to se z fotky prostě NEPOZNÁ... A i kdyby, tak by bylo nesmysl je předjíždět. Překročit nejvyšší dovolenou rychlost není dovoleno ani při předjíždění. I kdyby to bylo v zájmu bezpečnosti a plynulosti dopravy. Zkrátka... když vtip, tak by to mělo mít nějakou pointu bez vysvětlování... To tahle fotka fakt nemá.
  23. Jestli to jelo celý 120, tak bych se taky bál.. Ale to se z obrázku moc nepozná. proto mi to přijde jako docela nesmyslná fotka, s ještě nemyslnějším komentářem...
  24. Hee? A co na tomhle máme jako vidět?
  25. Edison

    je to přestupek?

    o by tam pak ta oranžová být nemusela vůbec. A ona tam je a má svůj význam se svými specifiky a aspekty.
×
×
  • Vytvořit...