To řešej selektivní relé. V podstatě jde o proudová relé, která odepnou vybranou zátěž. Kamarád to měl na baráku tak, žše třeba když se začlo vařit, tak se odepnul bojler. Nebo když zaklíčoval vysílač (cca 2,5 kW), tak taky a ještě něco k tomu. Barákovej jistič měl dokupy asi 20A. Je to takový drbání se přes hlavu a taky to není zadarmo. Ale on to tak měl nastálo, tedy žádné provizorium. Takže... pokukd do toho půjdeš, chystal bych to fakt rovnou. Já to tak udělal v bytě. Taky jsem měj 1f. Natáhl jsem 3f přívod a bylo to připravený. Pak, když mi přišli dát 3f jistič, tak on mi to zapojil u hodin a já si přehodil dráty v bytě včetně rozhození okruhů na fáze. Co je za jističema zase revizáka v podstatě nezajímá.