Je to střídavina, tedy žádné mínus ale fáze L (černá, hnědá, určuje se podle toho pořadí fází u 3f), pracovní nulový N (modrý, v uzlu spojen s ochranným) a ochranný PE (zeleno-žlutý). Ve vypínači (teda normálním, bez nějaké elektroniky) nemá modrý co dělat. Pracuje se pouze s fázovými vodiči. Vyjímečně se odpojují oba pracovní vodiče, tedy fázový i nulový, ale to jen v určitých typech sítí, což v tomto případě nehrozí.
Upravil bych schema asi takto: přívod na jeden pól dvojitého přepínače. Pokračování z klidového kontaktu na čidlo, z pracovního na druhý pól přepínače. Z něj pak z klidového kontaktu na DO zásuvku, pracovní pak za spínací kontakt čidla.
Funkce: 1) Oba vypínače v klidové poloze: aktivní čidlo, druhý vypínač nemá vliv (i to by se dalo ještě upravit).
2) první vypínač v pracovní poloze, druhý vypínač pak v klidové pouští elektriku do DO zásuvky, v pracovní rovnou do světla.
[upravil dne 3.11.2013 23:30 od Edison]