Já bych v tom žádný ojeb s výběrkem nehledal - chcou prostě univerzální bezdrátové zařízení, které si připojíš na notebooku do DSUB VGA konektoru a zobrazuješ. Varianty s USB/wifi jsou sice fajn, ale nejsou univerzální, bude potřeba instalovat ovladače/prezentační soft atd., což může mít člověk na notebooku zakázané a je problém. Na druhou stranu klasický převodník do DSUB konektoru bude potřebovat napájení + zvuk. Ale i kdybys něco takového našel, pochybuju, že se vlezeš do 2500,- :-D Co asi moc nechápu, je to lpění na DSUB VGA, vždyť za chvílu to nikdo v notebocích nebude mět.