Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Nesouhlasim s odmenou, resp. s tim nazyvat to odmena. Ty se pokud vim nedavaly ani u vyrazne plusovych srazu. Podle me to je v teto vysi stezi dorovnani nakladu na benzin apod pri organizaci a ty jsou obvyklou a logickou soucasti vyuctovani Odmenou organizatorum byl vzdy dobry pocit, kdyz se sraz povedl
    • 53
  2. Vvitty

    Slováci kde jste? :-)

    Dobry navod jak uspesne umrtvit forum.
    • 68
  3. Vvitty

    koupě zavedeného e-shopu

    Zalezi hodne na tom, co eshop nabizi, resp. nakolik si dokaze najit specificky sortiment, ktery neni na kazdem rohu (a jsou pro nej kupci) .... je spousta segmentu kde uz nema cenu do rozjezdu eshopu investovat ani myslenku, a naopak spousta takovych, kde je pole neorane.
    • 28
  4. zavolej, maximalne budu pryc... v praci budu az do pozde.
    • 42
  5. jsou prazdniny... kratky tyden... v Praze nikdo neni A jestli pojedes nejak \"rozumne\", stav se na Florenci pro podlozku. Nasel jsem ji Jinak ja jel pres letnou pred dvema tydny na celnici, asi v deset dopoledne... a bylo to super, tak rychle jsem ji neprojel leta ani o vikendu Ted jsem kouknul na tu trasu, ja bych to vzal z dalnice smer Cerny Most a pak Kolbenova a po nabrezi na magistralu... [upravil dne 2.7.12 21:39 od Vvitty]
    • 42
  6. Vvitty

    Co děláte se starými foťáky ?

    Holt nemaji konkurenci, tak se podle toho chovaji... ale kdyby tohle byla ta nejvetsi neprijemnost na Aukru, tak by to byl uzasnej system
    • 30
  7. Vvitty

    Co děláte se starými foťáky ?

    Postup je jednoduchy :-) 1/ foceni na akcich kde mohou prijit k uhone (treba paintball ) 2/ Aukro 3/ Cerveny kontejner na elektrosrot... ale tak daleko zatim nedoslo. Naopak me prekvapilo, kdyz jsem nefunkcni fotak Minolta A1 bez akumulatoru prodal minule prazdniny za 700.-. A to jsem ho chtel rovnou vyhodit... Nebo dva roky zpatky jsem prodal na Aukru PDAcko z roku 2001 za 1000.- :-) Medved: PayU nema cenu resit... tech lidi, co tak plati je par, tak obcas tech par drobnych dostanes pozdeji, no. Spis je otazka, jestli ma cenu na Aukro davat nejake knihy, pri mnozstvi prace s tim stravene a cenach, ktere tam jsou...
    • 30
  8. Vvitty

    Vyúčtování srazu v Kokoříně 2012

    mimochodem, ty zalohy jsou ve vyuctovani nekde videt, nebo se tam vubec nepsaly?
    • 53
  9. Vvitty

    Vyúčtování srazu v Kokoříně 2012

    Ja to chapu, a prave proto jsem se ptal proc to tak neni zahrnuto. Podle me je to vydaj na sraz a mel by byt ve vyuctovani vydaju srazu, kompenzovan prispevkem. Kdyz se jeste kupovaly ceny, byly tez soucasti vyuctovani srazu a klub na ne prispival. Prijde mi to nelogicke, zejmena pokud je to nazvano \" Sraz z klubových peněz stál 43423 Kč\". Ale kvuli tomu kam se napise par drobnych navic se nema cenu dohadovat.
    • 53
  10. Vvitty

    Vyúčtování srazu v Kokoříně 2012

    O prispevek predtim pises, ze to nechces mit jako soucast vyuctovani srazu, protoze by si priste nikdo na sraz nezaplatil predvadecku. Tak se ptam, proc to nemuze byt papirove zauctovano jako vydaj srazu a dorovnano prispevkem klubu? A napriste udelano zcela stejne?
    • 53
  11. Vvitty

    Vyúčtování srazu v Kokoříně 2012

    V roce 2009 za to chteli uplne stejne a zaregistroval jsem pomerne silne hlasy proti tomu zaplatit 8000 + veci kolem za prezentaci touto formou: http://www.dobryden.cz/ceska-databanka-rekordu/2007-2/ Pe.Tr.: V cem je problem aby i napriste benzin sponzoroval klub jako mimoradny prispevek na sraz? Pro me je to soucast vydaju klubu na sraz a jak sam rikas, uplne stejne to bude vyuctovano v zaverce. A chvalim mnozstvi casu a penez, ktere jste tomu venovali ze sveho, alespon soude dle toho ze ve vyuctovani nevidim tyto naklady
    • 53
  12. Vvitty

    Vyúčtování srazu v Kokoříně 2012

    Myti predvadecek se neresilo, protoze jsem ho obvykle vysaval a myl ja, kdyz uz jsem s nim jel a vracelo se s (polo)prazdnou nadrzi. Pokud se ted vracela s plnou, je to jiste v poradku, ale je to vydaj na sraz a mel by byt jako vydaj na sraz zapocitan. Platilo by se umyti a benzin, kdyby nebyl sraz? Stejne to tak bude zauctovano v uzaverce, nebo ne?
    • 53
  13. Super kseft, a kdyz firmu nekdo nespokojeny napraska a prijde jim tam inspekce, tak to ma jeste za kilo pokuty... fakt lakava nabidka
  14. Vvitty

    Vyúčtování srazu v Kokoříně 2012

    Ja ano... kdyz teda vezmes prijem na sraze, odectes eshop a prictes prijem na ucet, prihodis Alcar a dostanes se na castku \"na sraz bylo vybrano\". Jenze to je spatne... protoze by se melo odecist clenstvi a vratky tem co neprijeli. Fakt by bylo lepsi tam nechavat i ty vypocty... [upravil dne 28.6.12 12:57 od Vvitty]
    • 53
  15. Vvitty

    Vyúčtování srazu v Kokoříně 2012

    Pro prehlednost by docela pomohlo tam, kde se neco pocita nechat rovnou vzorecek, kdyz uz je to teda v excelu... a clovek pak nemusi zkoumat z ceho se co vypocitalo. Preci to nepocitas s kalkulackou v ruce? :-) Z ceho se treba spocital prijem na sraz? Pri zbeznem secteni moznych cisel to nedava shodny vysledek. Ve vysledku, resp. castce zaplacene klubem by se melo objevit i myti a dotankovani. Jinak to nevyslo tak strasne, cekal jsem horsi vysledek, ale porad se mi nelibi probehla zmena z pri vyhlaseni srazu prezentovaneho \"sraz doplati sponzori srazu a ne klub\" na \"ztratu doplati klub\".
    • 53
  16. Jestli je opravdu problem jen v tom, co je videt na fotce, tak bych teda vzal penize a sel radeji na pivo, nez je cpat v servisu zpatky do pixly za lak, kterej stejne za chvili odre na parkovisti nekdo jinej Mozna vyklepat RZ...
    • 25
  17. Pomer idiotu na kole, v aute a v/na jinych dopravnich prostredcich je vicemene konstantni
    • 60
  18. Jeste ze na dovolenou jedu do civilizovane zeme, kde jsou cyklisti brani jako bezna soucast provozu a ridici s nimi nemaji jediny problem, naopak si uvedomuji, ze kdyby kazdy z nich vzal misto kola plechovku, tak budou travit kazdy den o hodinu vic v zacpe... Mimochodem, vsimli jste si treba, ze pomerne dost dalkovych cyklotras je Prahou vedeno PO SILNICI?
    • 60
  19. Melo by tam byt dochlazovani a sahary bezi i po vypnuti motoru.
    • 82
  20. Zkontroluj si stav chladici kapaliny (hladinu), pokud jsi to jeste neudelal. Jinak pokud bezi sahary, tak by to nemel byt problem.
    • 82
  21. Vvitty

    Demaskujte ho

    Oni jsou cigarety zdravotne nezavadne? Tak proc tam pisou ta varovani?
    • 22
  22. Tak at ji neomotas kolem stromu uz pri prvni jizde
    • 82
  23. Vvitty

    Chcete tisknout za 3 haléře?

    On uz to dneska nikdo neoceni... resp. skoro nikdo, malokdo totiz vi co se do toho da lejt
    • 27
  24. Vvitty

    Chcete tisknout za 3 haléře?

    Koupi si na ebay BJ-210? :-) Jinak osobne uz jsem pred delsi dobou inkoust zahodil a presel na laser... ale to sem asi nepatri.
    • 27
  25. Vvitty

    Chcete tisknout za 3 haléře?

    Marcel00: ja to vim A proto jsem taky zakazal tu tiskarnu menit \"za lepsi, novejsi\"
    • 27
×
×
  • Vytvořit...