Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Odkazy na fotogalerie vozu umistene na jinem serveru jsou tedy v poradku nebo ne?
  2. uplne stejne... maso ma byt urcene pouze pro potrebu toho kdo zabiji a rodinne prislusniky. Jde zejmena o to, ze maso urcene k prodeji musi projit take prislusnymi testy na zdravotni nezavadnost...
  3. to je pro capy
  4. hekze masinky
  5. Vvitty

    ESHOP 2011-2013

    Jimmy: a co by sis teda koupil? To myslim vazne... To s vietnamskou trznici se budu tvarit ze jsem nevidel Krome bilych tricek to k ni ma pomerne dost daleko... mimo jine je nepochybne cast z toho ze stejnych vyrobnich hal jako znackove hadriky za litr ;-)
  6. Vvitty

    tak už mi stojí

    kolobeh zivota...
    • 97
  7. Vvitty

    Čínština nebo japonština?

    Presne.... proto veskerou nasi firemni dokumentaci nechavame prekladat do \"rozsypaneho caje\", aby tomu bezni Cinane rozumeli... protoze ti, kteri umi dobre anglicky stoji zamestnavatele nasobek oproti tem, co neumi. A nebavim se o lidech co stoji u pasu, ale o tech co maji titul Ing. a delaji odbornou praci ;-) Nehlede na to, ze Cina uz zdaleka neni levnou montovnou americkych a vubec zapadnich firem... s poslednim vyvojem to spis vypada, ze postupne se Cinane z levne pracovni sily stanou jejich majiteli. Takze kombinace anglictina + cinstina bude v brzke dobe velice perspektivni.
    • 21
  8. Vvitty

    vyber temy diplomovky

    Meranie odberu elektrospotrebicov v stanby rezime. Vubec ne... to je naopak tema vysoce aktualni, zejmena pro vyrobce (a potom i pro uzivatele). A zpracovat na tohle tema 60 stranek? Obavam se, ze je to spise malo :-) Pocinaje uvodem - shrnuti ruznych standardu a norem (aktualne zacina nabihat pozadavek na 1W nebo mene Standby spotreby), popisem metodik mereni pres realne srovnani. Jen tak mimochodem, pred cca 2 lety jsme merili asi dvacitku settopboxu v aktivnim a standby rezimu. U vetsiny zustavala i standby spotreba v radu 5-15W (aktivni 10-30W). U nekterych se dokonce spotreba mezi aktivnim a standby rezimem lisila o mene nez chybu mereni... Krome mereni se da udelat i nejaka prakticka ukazka jak vyrobci dosahuji nizke spotreby pri zachovani funkcionality - treba tak, ze se do televize doplni nejaky jednoduchy a usporny obvod, ktery je schopen reagovat na dalkove ovladani a jine vstupy a muze zcela odpojit / pripojit napajeni pro hlavni obvody. Na to se da realizovat i jednoduchy PCB, programek pro jednocip atd.... Nebo treba pridat moznosti bezneho uzivatele jak zmerit spotrebu - ruzne redukce do zasuvky s ukazatelem, jejich presnost a vypovidaci hodnotu... [upravil dne 15.12.11 14:40 od Vvitty]
    • 16
  9. Vvitty

    Reklamace bez učtenky

    Ze zakona mas pravo na reklamaci i bez dokladu, staci prokazat ze jsi zbozi koupil v danem obchode a je jeste v zaruce. To lze ruzne - vypisem z karty, svedectvim atd. Ovsem v pripade svedka je mozne, ze se obchodnik bude branit a pak Ti nezbyde nez jit za pravnikem a nebo ke svadlene - to dle Tve nalady. Zkus to ;-) [upravil dne 15.12.11 10:27 od Vvitty]
    • 11
  10. Stifler: nalez asi ne... spise jeho neodevzdani
  11. Vvitty

    Sháním CNC rytí do kovu

    Co je to za material? Kvuli tomu jak blbe se to obrabi... pokud by to potrebovalo chlazeni ci silne mazani, tak neumim... Jaky je nejmensi radius?
    • 9
  12. Hurvajz: evidentne moc
    • 29
  13. Bylo to rozbity
    • 29
  14. skoro to vypada ze jsi 306 potaji prodal
    • 48
  15. jeste ze si prepravu dreva v 306 nefotim
    • 52
  16. Poslu pohled z Asie
    • 48
  17. Vvitty

    Double kill GTi-6... :(

    skoda ho...
    • 26
  18. Vvitty

    poslání většího balíku-kola

    A proto neposilam takovehle veci na dobirku... kdo chce, tak si prijede, kdo nechce ma smulu...
    • 41
  19. orientacni termin? Jaro? Leto? Podzim? Zima?
  20. Vvitty

    ESHOP 2011-2013

    misacek: hlava lva + na rukavu by mela byt webowka
  21. Vvitty

    ,,Osoba blízká,,

    Pravda. A kdyz to udelali podruhe, potreti, tak si to pribuzni s dotycnym vyjasnili sami a priste uz radeji zaplatil... [upravil dne 6.10.11 08:59 od Vvitty]
    • 25
  22. Vvitty

    ,,Osoba blízká,,

    A pritom jsou obce, kde s timhle prestali mit problem uz pred lety. Stacilo pri pouziti vymluvy spis nezalozit, ale pokracovat v setreni a pozvat si relevantni osoby...
    • 25
  23. neboj, my ti jenom pomahame
  24. Vvitty

    Reklamace Autodíly Hlubina

    koblih: je to v obchodnich podminkach... nicmene reklamaci bych zkusil, a jako dalsi krok neni od veci vhodne formulovany dopis s razitkem pravniho zastupce :-)
    • 22
  25. Tak si to dej i na ostatni, nedavno nas na tohle tema prudila kontrola
×
×
  • Vytvořit...