Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Vvitty

    pribeh

    kdyz tu nekteri nespavci jeste porad nevi co roupama, tak tady pro ne neco mam takova straaaasne stara ptakovina.... zacnu tu pribeh... a ostatni navazuji... ale muzou najednou pridat prave a jen tri slova. ani vic, ani min. spojky a citoslovce se nepocitaji Bylo, nebylo, kdesi .... [upravil dne 7.1.08 Vvitty]
  2. Vvitty

    Znáte význam slova š****?

    sim sim ja to sice nevim, ale neni zas tak tezke odhadnout....
  3. stiffe ty tam budes davat "hlinikovy" vicko nadrze? a vis, ze musis kdyztak aspon predelat obe dve? a stejne... nech to jak to je
  4. kdesi jsem slysel, ze se delaly i ve zlate, ale nevim co je na tom pravdy a jakou barvu mam ja? docela by me to zajimalo, az zas budu potrebovat neco dat do laku a ze by si to kapota pomalu zaslouzila... [upravil dne 6.1.08 Vvitty]
  5. no tak ja tedy taky par kousky prispeju, vic je k videni po kliknuti na muj podpis... 2chuck: puklice na zimakach nemam, protoze na hlinik nejdou nasadit a jinak bych je minimalne v praze ani neshanel, a uz vubec ne na zimu, jednak to bylo prvni co mi z 309 ukradli (vydrzely tyden), jednak za to leze svinstvo a bordel.... 2beda: ja ta chapem taky jsem delsi dobu mel letni, jarni a zimni, nez jsem letni smetl a ohnul a jeste jedna zimni.... [upravil dne 6.1.08 Vvitty]
  6. Vvitty

    ředění slivovice

    tak kazdy ma rad jinej level, ale tech 50 je tak akorat na to aby chutnala. 60+ uz jen pali v krku, brrrr
  7. Vvitty

    ředění slivovice

    ideal je 50-53%, redit potravinarskou destilkou.
  8. Vvitty

    Zadní čirá optika na 306ku?

    z jineho auta a dobastlovat to? na gticko? brrrrrr
  9. Vvitty

    Nova pumpa v Praze

    co tam stoji benzin? ja jen ze kdyz uz jsme u tech levnych benzinek, tak v pruhonicich na te nove meli cele svatky benzin za 28.40
  10. Vvitty

    Nějaký prográmek na kuchyň?

    nejaky velice zajimavy, nejlepe politicky tisk na obzvlaste mekkem papiru? ale pak by byla ponekud nevhodne umistena....
  11. Vvitty

    Kola na 306ku

    195/55/15 je standardni osazeni 306, aspon vyssich verzi.
  12. Vvitty

    Nějaký prográmek na kuchyň?

    Palo nerypej, to je edisonuv lustr a kdyz jsem videl jeho zapojeni v byte co jsem koupil (napr. zvonkovym dratem, pripadne oholenym koncem flexi snury, ktery se strkal rovnou do zasuvky), tak tohle je pohoda
  13. Vvitty

    1.4e a 100 oktanu??

    Ale pomuze, benziky budou mit vetsi zisky
  14. Vvitty

    Nějaký prográmek na kuchyň?

    2p406b: nejhorsi je ze ty panty na rohovou vychytavku jsou drahy jak ..... jinak pokud je dost mista, tak v IKEA se do toho da koupit v dratenych doplncich takovej dratenej 3/4kotouc, pridelanej otocne na tyci a zpristupnis si tak i veci vzadu. Bohuzel, minumalni velikost dveri je pak 60 2petr: az te prestane bavit tam cpat typovky z ikea, tak si prijed ke me pro PRO100 teda pokud ti to bude delat nejakej truhlar.... predpokladam, ze do te mistnosti ma prijit i jidelna? [upravil dne 3.1.08 Vvitty]
  15. ale jako for dobry, a kdy to bude ve zpravach na nove? ten zaznam s nakladaky, otacejicimi se na najezdu zaregistrovali mezi svatky
  16. vendulka v zadnem mrazaku na silvestra urcite nebyla, vzdyt na silvestra maji preci vsude zavreno
  17. Vvitty

    Zadní čirá optika na 306ku?

    noooo ja bych teda taky nechal ty co tam jsou, noooooo, zejmena na s16
  18. Vvitty

    Kola na 306ku

    tak to jsi hodne dobre poladil ET me to i s vytazenym a riznutym lemem pri plnem nakladu obcas drhnulo... nez jsem to nechal srovnat a jinak ty 195/45 je preklep, ne? spis 195/55, kdyz uz ...
  19. Vvitty

    Kola na 306ku

    co v tom mas za motor chlape? 215 zapomen, i 205 tam nejdou bez vytazeni blatniku nebo aspon seriznuti lemu....
  20. Vvitty

    Nějaký prográmek na kuchyň?

    Pro100, kdyztak se zastav, ale predtim dej vedet at to najdu a hodim na nejake medium Soft od IKEA je fajn, ale jen do te doby dokud chces pouze IKEA typizovane skrinky. No a potom jeste budes mit problem sehnat truhlare... Jo a precti si tu moji diskusi co tu probehla, bylo tam par rad a inspiraci, co muzes pouzit, vyjadrovalo se k tomu i dost aktivne varicich lidi No a pak to hod sem na forum, my ti to sepsujeme a budes to moct predelat znova Neone, ta mikrovlnka je strasne vysoko, pozor na opareni pri vyndavani veci z ni...
  21. Vvitty

    unikatni 106ka??

    jako uznej kde se na tohle hrabe s16ka.. :D to je fakt, tohle odpravi spojku a dalsi dily jeste nez to vubec odhrabne od garaze
  22. Vvitty

    unikatni 106ka??

    a ja si rikal ze koukate po s16
  23. Peta: to kluziste je fajnovy hihi my ho mame ted taky, a dokonce zastreseny... holt jak sundali strechu a napadnul snih, tak to vsechno proteklo klenbou do mistnosti a tam to na zemi zamrzlo. akorat by asi drobet vadily ty cihly a prkna, co jsou do toho vmrzly [upravil dne 31.12.07 Vvitty]
  24. Vvitty

    užíváte si zimní jízdu ? :)

    jojo, zejmena minulou zimu jsem si ten snih opravdu uzival, vsechny tri vanice co ten rok byly jsem vychytal v aute nebo v letadle nadherna zabava, krouzit kolem prahy trictvrte hodiny a netusit jestli neskoncim v ostrave, brne, vidni, nebo bez paliva na louce )
    • 66
  25. 2netopka: a na copak? obdivujes nasi ruinu? jinak je to z let 1730-1860, a po rekonstrukci to bude uplne jina vilka ))) ale chceme zachovat duch toho domu, ono to ani jinak s pamatkarema nejde
×
×
  • Vytvořit...