já snad obrečel svoje první auto - 205ku 1.8D když šla do šrotu...u ostatních aut (309, 306) už jsem to nějak neřešil...kdybych teď prodával 307,asi by taky slza ukápla
Tím jsem chtěl říct, že bych taky nejradši odsud vypadl, ale vzápětí souhlasím s tím co napsal Medvěd, že cesta je od slov k činům dlouhá a najednou se zjistí že odsud už není kam... Nic špatnýho v tom nehledej
[upravil dne 18/3/14 21:07 od hardhouse.trip]
No a není to jenom Kameňák...poslední dobou česká kinematografie vypouští jeden paskvil za druhým. Za posledních 5 let byli snad super jenom Bastardi 1,2,3...
Prej \"nezašpiníte se\"...a už vidím jak to zvládne ženská...pokud nebude kulturistka...navíc tam ani kanystry s kapalinama snad nemůžou dostat tím úzkým otvorem
http://img7.rajce.idnes.cz/d0703/9/9184/9184655_255f9f74bf363f6c20ad96ef8fac915a/images/607radio.jpg[/img]
[upravil dne 16/3/14 12:01 od hardhouse.trip]
Možná to bude to, co psal Koblih, že to může být jen netěsnost v uložení...každopádně dokud to jede, výkon je v normálu a nekouří to, bych se tím nezabýval...
Dežo na Eržiku:
\"Ne, Eržika, koupíme si prase.\"
Eržika: \"Dyk Dežo, mysli trochu, co ten bordel, špina, smrad?\"
Dežo: \"Neboj Eržika, dyk on si zvykne\"