Jde chlápek k doktorovi, aby si nechal udělat HIV testy, vyplní dotazník, odevzdá krev. Za nějaký čas si přijde pro výsledky a ptá se: \"Tak pane doktore, jak to dopadlo?!\"
Doktor: \"No mám pro vás špatnou zprávu, testy jsou pozitivní\". Chlápek je vyšokovaný a chce vědět, jestli fakt neexistuje nějaká metoda, jak by se mohl vyléčit.
Doktor na něj: \"...a vy tady píšete, že jste homosexuál?\" Chlápek: \"......no, to jsem.\"
Doktor: \".....hm, tak to se dalo čekat! Ale mám pro vás pomoc: vezmete 2litry mlíka, necháte ho 2 dny na Slunci a pak to vypijete dohromady se 3 zkaženými vejci a 0.5 kg řádně odvětralým zelím. Tak to budete dělat 20 dní a zachráníte se !!!\"
Chlápek poděkuje a nadšeně odejde. Když je pryč, tak se sestra ptá: \"Pane doktore, proč jste mu neřekl, že testy dopadly dobře?\"
Doktor: \"Ať ví, na co se používá prdel, buzerant jeden!\"