Přejít na obsah

hardhouse.trip

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 518
  • Registrace

Vše od uživatele hardhouse.trip

  1. To asi těžko. Je to zavedená dlouholetá rodinná firma, kde pracuje otec se svými dvěma syny, a pochybuju že by kdy je vůbec někdy napadlo někoho mezi sebe přijmout
    • 60
  2. U nás sluníčko, +15°C
  3. No, u mně začíná hrana zavazadelníku - odlupuje se lak, to samý nad prostředním světlem a za zadním blatníku...taky zatím nerezne nic, ale ten lak jsem očekával že tam vydrží dýl... Jak se opravuje odlupující se lak? Dá se to nějakým sprejem? Zase mi přijde zbytečný vyhazovat za opravu laku tisíce někde v karosárně....
  4. Přijde žena do Lékárny. Jde přímo k magistrovi a říká: \"Potřebovala bych kyanid.\" \"Na co kyanid?\" Ptá se magistr. \"Na zabití manžela.\" Odpovídá žena. \"Na zabití manžela? Zbláznila jste? Je to nezákoné a mohl bych přijít o licenci a ještě k tomu, by nás oba zavřeli do vězení!\" Žena se na něj podívá a vytáhne z kabelky fotku manžela v posteli s lékárníkovou ženou. \"No to je něco jiného!\" Říká lékárník. \"Neřekla jste, že máte recept!\"
  5. hardhouse.trip

    Servis po koupi ojetiny

    Tak jak píše Chip a ostatní výše já třeba ještě nechával kontrolovat přes diagnostiku jak jsou na tom vstřiky a kdy naposledy regeneroval FAP...
    • 9
  6. Leštění plastů: cockpit sprayem interiér Oprava laku: dávám to sem tam za 3 roky na rozleštění úhlovou bruskou, nebo tak něco...objeví se sem tam nějaký škrábance, odlupující se lak...už to začíná pomalu, ale jistě kvést (což je po 10 letech docela jako nějak brzo ) a k tomu mi vydesinfikujou interiér...vypadá to jak kdyby to zrovna vyjelo z výroby
  7. hardhouse.trip

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes v 8.00 u Shellky v Zábřehu parkovala modrá 406 s klubovými SPZkami. Kdopak to byl?
  8. 2x měsíčně vysávání, 1x měsíčně myčka a leštění plastů, 1x za 2-3 roky chemicky vyčistit interiér a oprava laku, 1x za 2 roky komaxit na ALU
  9. hardhouse.trip

    strojni lesteni

    Otázka hodinky a půl Lidi k nim jezdí i z větší dálky... [upravil dne 6/3/14 20:59 od hardhouse.trip]
    • 7
  10. hardhouse.trip

    Co a na co to je?

    Ultrazvukový odpuzovač hlodavců http://www.ss.ua/msg/ru/electronics/home-appliances/kitchen-appliances/other/ajfcx.html
    • 8
  11. hardhouse.trip

    Smutné výročí.

    jj...to je snad podle mě ta nej hospoda. Natáčelo se tam i Vrchní prchni. Mají vlastní pivovar, levný jídlo a super pivko, harmonikář ti zahraje co chceš... Když jedem do Prahy tak tam vždycky zajdem... sry za OT
    • 21
  12. hardhouse.trip

    strojni lesteni

    Zajeď si sem http://www.auto-vejchoda.cz/ Nechal jsem si dělat renovaci laku včetně vyčištění interiéru, maximální spokojenost, jen za 2.000,- ...
    • 7
  13. hardhouse.trip

    Páčky v P307

    Já myslel že on myslí to samý co sis myslel ty Mě se to vypínalo vždycky až tak po ujetí 30 km, za studena ani prd, cca měsíc až dva to blblo... teď už je to 3 měsíce a páčky pořád zatím fungujou...asi nějaká haluz nebo co
  14. Vítej v sekci 307 a mnoho šťastných kilometrů bez nehod a poruch
    • 70
  15. Možná je to starý, ale dnes jsem zaslechl v práci v mladý týpky, a ten jeden se ho zeptal: \"Hele, nejsi náhodou z dvojčat? První bylo hovno.\"
  16. hardhouse.trip

    Příspěvky

    Tak kromě toho zvuku zahřátého motoru to zatím ničemu nevadí. Jezdit se s tím dá, tak co S tou spotřebou ti neporadím, snad se ozvou zkušenější Jen mi nejde do hlavy, že u RHS jsi měl 8.2 a ted 5.8... Já mám RHR, a za 5.8 jezdím normálně bez lechtání plynu... [upravil dne 6/3/14 16:34 od hardhouse.trip]
  17. Takhle před prací u nás jedna expertka parkuje podobně skoro každý den Asi to nafotím, jak zase zaparkuje takhle
  18. Jde chlápek k doktorovi, aby si nechal udělat HIV testy, vyplní dotazník, odevzdá krev. Za nějaký čas si přijde pro výsledky a ptá se: \"Tak pane doktore, jak to dopadlo?!\" Doktor: \"No mám pro vás špatnou zprávu, testy jsou pozitivní\". Chlápek je vyšokovaný a chce vědět, jestli fakt neexistuje nějaká metoda, jak by se mohl vyléčit. Doktor na něj: \"...a vy tady píšete, že jste homosexuál?\" Chlápek: \"......no, to jsem.\" Doktor: \".....hm, tak to se dalo čekat! Ale mám pro vás pomoc: vezmete 2litry mlíka, necháte ho 2 dny na Slunci a pak to vypijete dohromady se 3 zkaženými vejci a 0.5 kg řádně odvětralým zelím. Tak to budete dělat 20 dní a zachráníte se !!!\" Chlápek poděkuje a nadšeně odejde. Když je pryč, tak se sestra ptá: \"Pane doktore, proč jste mu neřekl, že testy dopadly dobře?\" Doktor: \"Ať ví, na co se používá prdel, buzerant jeden!\"
  19. hardhouse.trip

    Příspěvky

    No, řešili jsme to tady a bylo mi to rozmluveno
  20. hardhouse.trip

    Páčky v P307

    Ahoj. Tak jak to vypadá? Ozval se ti už na to někdo kromě mně?
  21. Taky mi to dneska přišlo - nic to není - takovejch šmejdskejch mejlů dostávám tuny a okamžitě mažu
    • 25
  22. No, hlavně to nezakřiknout Ale je to 307, tak počítám že se zanedlouho objeví něco jinýho...
    • 18
  23. hardhouse.trip

    Smutné výročí.

    Goldi & Stib: souhlasím taky...mám všechny alba, jeho texty jsou nezapomenutelný, a je škoda že pár oněch \"umělců\" to zvládlo takhle do*ebat...
    • 21
  24. Díky za info
    • 18
  25. hardhouse.trip

    Příspěvky

    Co odpojit? Jen ten údajnej ventil na EGRu nebo EGR OFF?
×
×
  • Vytvořit...