- protože se mi zrovna chce
- pokud vim tak v pravidlech to zakázáno není
- pokud si otevřeš nápovědu, tak v části \"Co je BB Code\" zní nadpis takto:
\"V příspěvcích MŮŽETE používat BB Code\"
Bože to jsou otázky
Další parkování v Šumperku, tentokrát před Kauflandem...ukázka naší MP
http://img7.rajce.idnes.cz/d0703/9/9184/9184655_255f9f74bf363f6c20ad96ef8fac915a/images/IMG_20140905_144937.jpg[/img]
[upravil dne 8/9/14 19:20 od StibTo]
Parkování v centru Šumperka
P.S.: Já to nejsem, mám jinou značku a stříbrný hagusy
http://img7.rajce.idnes.cz/d0703/9/9184/9184655_255f9f74bf363f6c20ad96ef8fac915a/images/18082014051.jpg[/img]
http://img7.rajce.idnes.cz/d0703/9/9184/9184655_255f9f74bf363f6c20ad96ef8fac915a/images/18082014050_1.jpg[/img]
[upravil dne 8/9/14 19:20 od StibTo]
Co v tom je? Nic divnýho. Shromažďování funkčnních e-mailových adres pro spam. Jestliže pčřijde odpověď, adresa odesílatele se uloží do databáze. Překlady jsou realizovány většinou podle koncovky adresy googleem, proto ty jazykolamy. Jen zcela vyjímečně by snad mohlo jít o fiktivní svazky manželské za účelem získání občanství.
Sice mi zatím žádný takový mail (asi) nepřišel, ale spíš ty mejly budou za účelem získání občanství...nenabízí tam náhodou ještě nějakou finanční odměnu Vám?
Přesně tak, taky jsem vyzkoušel par ubytoven v olomouckém kraji, takže to tam bude stejný. Nevyspíte se. Pokud chceš co nejvíc ušetřit, tak se domluvte s někým z klubaku co bydlí nejblíž. Jak nabízí např. Almanil..
Klubové SPZ, malá samolepka pod nápisem 307 SW a velká uprostřed víka kufru. Samozřejmě se snažím reprezentovat, ale přijde mi že jsem v olomouckém kraji snad jediném se samolepkama, přitom členů je tu dost...
Stalo se Vám někdy, 307káři, že jste na panelu automatické klimy měli nastaveno např. režim ECO, výdechy na sklo, větrák na 3/4, a najednou se Vám při jízdě sama zvyšovala a zase snižovala intenzita větrání?