Nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale co se týká síly motoru, tak samo, že by to nějakej ten Nm a koník mohlo mít navíc. Každopádně pokud se správně pracuje s plynem a spojkou, popř. brzdou, tak rozjezd i ve velkém kopci je možný Holt takovýhle vozítko nic neodpustí. Vše se musí dělat s mm přesností
[upravil dne 13.10.09 MJSytic]
To jsem myslel. Na běžné ježdění cca 30km tam a 30km zpět, tak to stačí myslím bohatě a i spotřeba by měla být dobrá.