Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Subaru Impreza- zkusebni jizda

    ˇŠkoda, že to není poblíž mého bydliště. Vím o trati, kde se ezdili závody do vrchu (dva mrtvý!!!) a nebo trati, kde byla legendární RZ rally Sumav a a Vltava. Samý zatáčky + horizonty !!! A pokud by blo libo šotolinu?!
    • 21
  2. Na internetu jsem objevil docela zajímavý článek o výrobku, který má uvnitř vozidla napodobit zvuk sportovního vozidla a přitom mít klasický výfuk. Jsem zvědav, zda-li to někdo z P-C bude mít ve svém vozidle
    • 18
  3. Taky si myslím. Ale ty jsi moc zdaleka, takže nelze ti doporučit.
  4. Přesně, tak. Pětka je dlouhá, zbytek ke ,,krátký\". Alespoň u Peugeot09. Peugeot09: ty kolejou jsou nejen mezi Pískem a Táborem.
  5. Hlavně, že to v pohodě a v suchu dopraví z bodu A do bodu B !!! A o to vlastně jde. Jinak si myslím, že 206 jede pěkně. Sám jsem měl možnost se svést 206 1.4i od Peugeot09 a musím uznat, že jsem byl překvapen mile. A to má seriový podvozek a 13\" kola. Na 14\" to bude ještě lepší .
  6. Tak už je vynesení ,,verdikt\"?
  7. OK406

    Mal som nehodu-poraďte

    Tak to je jasná chyba. A to jsou ty kuřáci!!! Tak to je asi nejdražší cigareta, kterou sis dal:myslim;)
    • 16
  8. Co na to říci?? Že by Eva a Vašek šli s dobou a trošku přitvrdili???
    • 11
  9. OK406

    čirá optika 406 old

    To by mě moc zajímalo, jak to svítí???!!!:myslim
    • 14
  10. OK406

    modelky18

    To nemá nikde 406 starý model sedan??
  11. Poslední dny je teplota + počasí vcelku příjemné. Jinak dneska unás pršelo lehce. Teplo ta je dneska 11 st.C.
  12. OK406

    Peugeot 1007 - Už je doma

    Ať slouží k plné spokojenosti.
    • 42
  13. Odkud si?? V avataru není uvedeno. Jinak to bude docela adrenalinová jízda.
    • 17
  14. OK406

    FM Transmitter

    Například když budeš něco dělat na autě a budeš chtít poslouchat hudbu, tak aby si nemusel mít zapnuté zapalování.
    • 10
  15. OK406

    Tak nevím, velebnosti

    Je pátek 13
    • 36
  16. OK406

    prasklá hadička benzínu

    Kup ten kousek benzinové hadičky nový a i dvě svorky. Drahé to není a uříznou ti kolik potřebuješ.
    • 17
  17. Po dlouhé době se dneska unás ukázalo sluníčko, i když teplota je 10 st.C, je to příjemné
  18. OK406

    prasklá hadička benzínu

    Přesně tak. S tím se setkal skoro každý majitel 406;) a odstranění závady je jednoduché a laciné.
    • 17
  19. Nikterak to do vzhledu vozidla nezasahuje. Taky jsem zastáncem originálu. Ale pokud už se musí nesmyslně svítit celoročně, tak mě denni RL světla připadají jako nejlepší kompromis.
    • 58
  20. A co si namontovat homologované RL denní světla ??
    • 58
  21. OK406

    nova605 v klube - novy clen

    Taky tě vítám na P-C a hodně kilometrů a spokojenosti s 605.
    • 28
  22. OK406

    Vedete si statistiku tankovani

    Tak to jsou velmi zajímavá čísla. Porobně si to začínám vést PHM až letos viz v podpisu ikona spotřeba.cz. Jinak dříve jsem to taky vedl a byl jsem překvapen, jaká čísla se mi ukázali.
    • 32
  23. OK406

    308 CC

    Měl jsem možnost se vněm projet a nádhera.
    • 18
  24. OK406

    308 CC

    A zde je test 308 CC 2.0 HDi .:mad:
    • 18
  25. :myslimNěco podobného řešilo se zde.
    • 17
×
×
  • Vytvořit...