Hlavně, že to v pohodě a v suchu dopraví z bodu A do bodu B !!! A o to vlastně jde. Jinak si myslím, že 206 jede pěkně. Sám jsem měl možnost se svést 206 1.4i od Peugeot09 a musím uznat, že jsem byl překvapen mile. A to má seriový podvozek a 13\" kola. Na 14\" to bude ještě lepší .