Zdravým kolegové
Při brouzdání na netu jsem narazil na toto Peugeot Partner 2.0 HDI udajně r.v. 2000 ale s touto palubní deskou jsem se ještě nesetkal.Má stím někdo zkušenost?Co to umí klady,zápory,Plánuji manželce pořídit jiný vůz a tenhle mně zaujal.