Přejít na obsah

Roman 1173

Uživatel
  • Počet příspěvků

    319
  • Registrace

Vše od uživatele Roman 1173

  1. Roman 1173

    Klape z kompresoru klímy

    Tady je pořád někdo :-)
    • 18
  2. Ještě dotaz pro zkušenější: smlouva je postavena tak že se záruka nevztahuje na opotřebení vzniklé obvyklým užíváním ale zjistil jsem přes SB a potvdily mi to v Peugeotu že počáteční záruka je od 31.12.2002 ale dle TP je r.v. 28.11.2001 dá se v tomto případě odstoupit od smlouvy?
    • 7
  3. Roman 1173

    zahadny prepínač 2.0HDI

    Kolega má to samé ale v plastovém obalu (vypadá to jak doma dělané)na 206tce 2.0 HDI a je to čip motoru.
    • 12
  4. Dobrý den Dnes jsem koupil manželce Peugeot 307 r.v.2001 2.0 HDI motor RHY a celou cestu z bazaru cca 70 km v pohodě (před koupí prověřeno diag.bez závad) po zastavení a vypnutí motoru po opětovném nastartování se rosvítila diag.motoru a auto nejde přes 3000 otáček a po ujetí cca 500 metrů vypne motor.Zítra budu ještě řešit s majitelem bazaru ale moc šancí si nedávám.Po napíchnutí diag. hlásilo následující chyby po vymazání jde motor chvylkama do otáček a zustala hláška :snímač tlaku paliva nesprávný Dokáže někdo poradit co stím ? Mám Partnera se stejným motorem napadlo mně přendavat díly do 307mičky a zjistit kde je chyba ale nejsem si jist zda je to dobrý nápad. Vin 307 je VF33CRHYB82190165
    • 7
  5. Roman 1173

    WAG COM kody

    Stáhni si VIS (uložto, torrent atd.)Nebo dílenský manual ten najdeš na Uložto
    • 8
  6. Má někdo zkušenost s tm-auto v Mělníku? Za repas+práce chtějí 6500kč.Do Příbrami to mam 150km a tohle je nejbližší co jsem našel (od Teplic)
  7. Roman 1173

    Dotaz na výbavu

    Přiblížil jsem si fotku z boku a je vidět že prodávající vložil chybné foto.Omlouvám se za zbytečné téma,holt musím příště líp koukat
    • 6
  8. Roman 1173

    Dotaz na výbavu

    Děkuji za info to mně nenapadlo už jsem myslel že do Partnerů dávali víc druhů.
    • 6
  9. Roman 1173

    Dotaz na výbavu

    Další foto
    • 6
  10. Zdravým kolegové Při brouzdání na netu jsem narazil na toto Peugeot Partner 2.0 HDI udajně r.v. 2000 ale s touto palubní deskou jsem se ještě nesetkal.Má stím někdo zkušenost?Co to umí klady,zápory,Plánuji manželce pořídit jiný vůz a tenhle mně zaujal.
    • 6
  11. V mém případě udělali soudruzi ve Francii asi chybu.Na autě je to z tvého návodu a kolega se stejným r.v. je na tom stejně.Do SB mám taky přístup.
  12. Pěkný návod gratuluji, jen dodám že je to stejné i u předface.Originál nový motorek (čerpadlo ostřikovačů) v Peugeotu stojí 1088kč kupoval jsen neorigo za 296kč.
  13. Měl jsem podobný problém zajel jsem dnes na STK a poprosil o kontrolu přední nápravy.U mě je problém v horním uložení tlumiče u tebe může být problém jinde ale co mě překvapilo vše zdarma prý to mají nakázaný z důvodů prevence
  14. Roman 1173

    pojistky

    Zdravím kolegové Mám prosbu nedaří se mi na netu dohledat schéma pojistek na mého Partnera.Co jsem našel tak je vše od 6/2001 a já mám 3/2001 a je to uplně něco jiného,jak v motorové části tak pod palubkou.Pokud by byl někdo ochoten schéma ofotit a poslat budu moc vděčný.
  15. Roman 1173

    tečie voda 1,9 D WJY

    Nevím jak u 1.9 D ale u 2.0 HDI je nad termostatem odvzdušnovací čepička,stalo se mi že špatně těsnila a vypadalo to jako když to rosí z příruby.Po výměně čepičky je vše ok.Nevím tedy jestli ti to pomůže
  16. Roman 1173

    Palivový filtr 1.6 thp

    Máš SZ a filtr opravdu nemáš
    • 15
  17. Zkus se podívat na spotřeby.cz snad ti to pomůže.
    • 12
  18. Roman 1173

    Palivový filtr 1.6 thp

    Pokud se ti nepodívá někdo jiný tak dám vědět večer až přijedu domu z práce.
    • 15
  19. Roman 1173

    Palivový filtr 1.6 thp

    Nebude jednodušší když sem dá vin nebo rok výroby? Potom nebudou zbytečný dohady :-)
    • 15
  20. Roman 1173

    Palivový filtr 1.6 thp

    Straki007 tak to jsem nevěděl, omlouvám se.
    • 15
  21. Roman 1173

    Palivový filtr 1.6 thp

    Psal jsem že většina a pokud jsem dobře koukal tak je to tento WK 616 od MANNA
    • 15
  22. Roman 1173

    Palivový filtr 1.6 thp

    Většina benzínů má pal.filtr u nádrže.
    • 15
  23. Roman 1173

    central

    Stav se v Peugeotu a nech zkontrolovat jestli dálka v klíči funguje.Nevím jak jinde ale v Srbicích v Peugeotu mi to zkontrolovali grátis.
    • 8
  24. Tak dneska dorazila osička zakoupená na Aukru a vypádá opravdu kvalitně.Pokud by někdo potřeboval tak hledat ,,osička kliky pro Citroen Berlingo " není to odlitek ale vyfrézované.Platil jsem za osku 170 kč + 40 pošta při platbě předem.
    • 16
  25. Roman 1173

    zdechne za jízdy

    Co na diagnostika a má saxo tempomat? Pokud má tempomat tak by to mohl spínač na nožní brzdě.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...