Jump to content

BranoKuraj

User
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

  Never

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 405

Profilové informace

 • Město
  špačince
 • Stát
  Slovenská republika

BranoKuraj's Achievements

Mám víc než 10 odpovědí :-)

Mám víc než 10 odpovědí :-) (2/6)

0

Reputation

 1. Čo poviete na kotúče Lucas? Musím ich nahodit nakolko sú jedine poruke dnes! na obed a odchadzam preč na mesiac.Stare ma už na nemeckej dialnici vystrašili ked som na ne dupol a pedál stvrdol. [upravil dne 13/6/11 09:08 BranoKuraj]
 2. Ja som od februára vo Švajci a po 3-4 tankovaniach tu mi auto 406 TD ide podstatne lepšie.Ak nemám na ceste lacnú pumpu idem tu na Shelku.Pocitovo to je 20-30% lepšie.Takže dačo na tom bude že vonku je kvalitnejšie palivo.
 3. Ja práve riešim tento problém.Robím vo Švajci a chodím na SK raz za mesiac a mám 406 TD 66kw. Na jazdenie do práce to stačí ale chcem dačo na cesty mám to 1000km.Pozerám tiež po 406 ale s 2,2hdi motorom.Tých 130 koní je už na dialnicu dost.Sú tie motory spolahlivé?Tiež sa bojím tej elektroniky.
 4. To hádam na 66kw motore mate spotrebu kolo 4,8 až 6,5? Ja na 1000 km ceste len pod 7litrov.A to som šiel sám.Motor má ale už 300tisíc.Ide pekne nedymí olej nežere hádam pozriet trysky?
 5. Ja som teraz spravil z SK do SCH 1210 km a vyšla mi spotreba 6,6 čista jazda po dialnici kolo 120km/h. Doma jazdím krátke jazdy so studením motorom cez 7 litrov. Mám 1,9TD.
 6. Mal som ten istí problém a pri kuchaní sa v aute tak som si všimol že mam mokrú trubku na kúrení pri odvzdušnovacej čiapočke len som ju pritiahol a hotovo.Teraz dúfam že to bolo ono.
 7. Serus levici! Hlasim sa k tomuto mini zrazu aj paličky donesim! Rezervujte mi miesto na rybarsku stoličku pri vas!
 8. Skus zapnut vystražné-blinkre. Na nakladaku to používam normalne.
 9. takže v piatok odchadzam tak sa musím s ťažkým srdcom odhlásiť!
 10. aj ja sa hlásim nech ma máš na zozname na žlto.Teda dufam že mi do toho nič nepríde!
 11. Tak neviem vlastne kedy to bude presne ten ´mini´zraz? Na valentína abo na šibačku?
 12. Radšej som si overil dátum istota je gulomet! Velice rád prídem ak sa bude dať!!! Keďže mi Senica utiekla tak by sa patrilo!
 13. Niekde tu bol navod ako na to. JA som to spravil takto: do spodnej polohy podržat 5 sekund a potom zavrieť a zase podržat 5 sekúnd.Začalo to behať normálne.
 14. sa nedočítal kde ho na SK zohnať? Nie že ho chcem hneď kupiť ale na 85% tomu verím a keby sa to rozšírilo a overilo tak ho tam dám. Len moj motor ma cez 200000 tak neviem ci to nemajú byť nové motory?
×
×
 • Create New...