Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. To musiš vypálit, takže přijedeš a uzdraviš se:)
  2. Ted jsem volal majiteli, prujezdnost k chatě je nyní dobrá, zitra uvidime jestli se to nějak změní
  3. Ještě že je tam to pijáno:D:D
  4. No hlavně aby jsme tě našli:D
  5. Radek Hurvajz

    Topení

    Myslim že bude vyhřátý konektor, zkontroluj nejdřív tohle než to rozebereš
  6. Hééj,ja už nemužu, mam dost, a to na to mam ten dvoukolák trakturek s radlicí, a stejně je to dřina
  7. Chumelí se chumelí, vyhrnul jsem hromady sněhu, na autě bylo cca 20 čisel, celou cestu 100m jsem vyčistil a za dvě hodiny mužu začít znova, zasraná zima hnusná:grr:grr Teplota 0° [upravil dne 15/2/12 15:14 od Radek Hurvajz]
  8. No tak to je guut, nech si čvachtat:)
  9. Rozkvedlej kvedlačkou lžičku hladký mouky v deci studené vody pak to pomalu za staleho míchání nalij do omáčky a cca 15 min povař, zhoustne to, ale bacha ať z toho neuděláš puding, nevim kolik ty omačky máš Tak a ted mě minimaxa urve hlavu:D [upravil dne 14/2/12 21:30 od Radek Hurvajz]
  10. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    No pán bude asi cizinec podle gramatiky, ale jinak to auto taky nemá chybu:D:D http://spechato.cz/inzeraty/prodam-nebo-vimnenim-ID6GVP.html#4f3ac11943ec9 prodam nebo vimnenim skodu oktavii rok 98 obsah 18.20 ventyl auto je dene v provozu ma lite kola deni sviceni radyo na cd pm3 tažne zarizeni stresni okno a okna v elktryce ma erbeky a central pred 3 mnesici dělane rozvody a brzdy lak jde je stochu poskrabany vimnenim to za mercedese vito a nebo nakou dodavku v dobrem stavu 35000,- Hlavně je to TypeR podle znaku na kufru:D:D [upravil dne 14/2/12 21:24 od Radek Hurvajz]
  11. Radek Hurvajz

    Dotaz na klempíře :)

    Ty si nedáš pokoj dokud nebudeš mít zase nějakou novou kasičku na prachy. Ach jo
  12. Protože když to psal ta ještě myslel na štihlou linii, ale ted přišel na to že to nemá smysl:D
  13. No jen aby ho nedusil polštářem cca dva dny:D:D
  14. Gronholmm: Orestuješ do zlatova, podliješ a dusíš pod pokličkou, dusíš do měkka, takže to u každýho masa bude jinak, nejlepší je ochutnat, muže stačit 15min nebo taky 30, zaleží na mase. Občas promíchat a když bude malo vyvaru tak přilít dokud to nezměkne, pak pokračuješ podle receptu [upravil dne 14/2/12 19:19 od Radek Hurvajz]
  15. Za to nemužeme noo;) Snad nechceš jít spát už v 17.30? [upravil dne 14/2/12 18:56 od Radek Hurvajz]
  16. Dodatečné info k ubytování, vzhledem k předchozímu zajezdu bude ubytko volné až v cca 18 hod, do ty doby budou k dispozici prostory restaurace
  17. Jaky maš v PC vystupy na to video, jaky možnosti připojení ma televize, ma WIFI??To není jen tak
  18. No, kdyby jsi měl učtenku bylo by to lepší, bez učtenky ti nemusela dat vubec nic. Ale tak snad nestaneš vyrážku nebo plíseň , nejdřiv ji vyper Ja reklamuju zasadně zpusobem Jdu vratit zboží Proč je špatný? Ano je špatný a ja chci zpět penize penize nemužu, jine zboži ja chci penize ne, ne to nejde ja chci zpět své peníze ne pane to nejde ja chci zpět sve peníze to nejde, jiný zboží zavolam policajty, vim na co mam pravo aano pane tady mate svych 99 korun, nashledanou :D Většinou to funguje [upravil dne 13/2/12 20:59 od Radek Hurvajz]
  19. No to už tu bylo asi před rokem, a ted to par dní zpět objevila TV nova tak to zase frčí:D
  20. Tak to měl kliku, kamoš proběhl panelákovýma dveřma a měl 20 stehů jen v obličeji, nos mu skoro upadnul:(
    • 7
  21. Mě ne, ja bych šel pořád, bud by mě ta zed zastavila nebo bych prošel zkrz, ja totiž rano když jdu tak spim a probouzim se až tak v 10 hod:D:D
    • 7
  22. Ty chceš vyhořet že? Francouzi už takhle mají slabší elektroinstalace a ty tam narveš dvakrát takovej proud než normálně No teda to je světla, taky napad koupit něco ve vietnamu a čekat že to bude fungovat:D [upravil dne 12/2/12 19:59 od Radek Hurvajz]
  23. Odtah do tepla a je klid
  24. Radek Hurvajz

    sůl na autě

    No nevim v těchto mrazech by si musel pindika nakonec odlomit od toho zmrzlýho proudu, jako Smoljak:D:D:D http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pamxjNpvGMI#t=5065s [upravil dne 12/2/12 19:11 od Radek Hurvajz]
  25. Radek Hurvajz

    sůl na autě

    Noo přijet zmrzlej a pustit na auto vodu muže bejt docela vo hubu, a kor teplou. Pak tu budou vlákna, prasklo mi v myčce sklo, odprýsknul mi lak na střeše atd, a to nemluvim o vodě která zateče do zámků a ihned zmrzne, protože i když to auto stojí v garaži tak vnitřní teplota ve dveřích bude dlouho pod nulou i v ty garaži, v zimě a pokud není nad nulou se auta zasadně nemejou
×
×
  • Vytvořit...