Francouzi maji všechno atyp. Kola bez děr, šrouby s rovnou dosedací plochou, středový pokličky 50mm (Normalni jsou 60) no a ostatní věci radši ani nechtěj vědět:D:D:D
http://www.dumtechno.cz/kanalizace/htm-zaslepka-50mm/
[upravil dne 6/3/12 21:16 od Radek Hurvajz]