Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Ja ti nevim proč to někteří tak žerou:D:D:D
  2. Radek Hurvajz

    Hudební koutek

    Korpiklaani, jasně, super hospodskej metal:D:D:D Mam tu i nějaklý CD ještě od puvodních Shaman;) [upravil dne 6/3/12 23:51 od Radek Hurvajz]
  3. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Nežer to tolik:D:D:D
  4. No jasně, brejle:D:D:D
    • 14
  5. Se divim že to nezplesnivělo, buhví z čeho ty řízky v americe dělají:D
    • 14
  6. Francouzi maji všechno atyp. Kola bez děr, šrouby s rovnou dosedací plochou, středový pokličky 50mm (Normalni jsou 60) no a ostatní věci radši ani nechtěj vědět:D:D:D http://www.dumtechno.cz/kanalizace/htm-zaslepka-50mm/ [upravil dne 6/3/12 21:16 od Radek Hurvajz]
    • 9
  7. No tak diru na pokličku má takovou určitě. Jdou použit zátky na odpadový novodurový roury, seděj přesně, navrch nalepiš 3D samolepku s lvem a je to
    • 9
  8. Radek Hurvajz

    Bitpower.cz - zkušenosti

    Co třeba Straki?? Ten by ti nestačil;)
    • 11
  9. Klidně jeď na kole, stejně budeme všude čekat na ty motorky, tak to už je fuk:D:D:D
  10. Proč by to postrádalo smysl, jde o ty lidi, auta jsou až na druhém místě, ne
  11. Vzhledem k tomu že přihazuje 22 lidí to asi vyleze pěkně vysoko, no přeju hodně štěstí
    • 35
  12. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    :D:D Nežer to tolik
  13. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Kua, copak jsi si to dneska nalil za liquid do éčka, že ti to tak kecá??:D:D
  14. Kurte, jestli ti tohle připadá jako kočka tak je čas se na nějakou podivat naživo:D:D:D Ale je fakt že nepsal že živou, tahle papirová zmuchlanina by to po flašce tvrdýho mohla bejt:D:D:D [upravil dne 5/3/12 20:58 od Radek Hurvajz]
    • 40
  15. Dobře, tipnu si. Je v mikrovlnce:D
    • 40
  16. Ja tam žadnou nevidim
    • 40
  17. Radek Hurvajz

    Tady snad můžu ...

    A já si říkal proč mi před 14 lety tak loupalo v kostech:D:D
  18. Radek Hurvajz

    Tady snad můžu ...

    Hurvííínek, no toto:o Hurvajz, vždycky jenom Hurvajz, Radek Hurvajz:D:D:D
  19. Menší by to nebylo?
    • 40
  20. Radek Hurvajz

    Tady snad můžu ...

    Hele andílku, jsi holka nebo kluk?? Ja jen že jsi ukecaný.
  21. Radek Hurvajz

    Tady snad můžu ...

    Marcel je normální, slintající černá ovce:D:D
  22. Hele - http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/peugeot-citroen-alu-kolo-baldy-15-4x108-et-18-9606xt-1ks-praha-o6874126.html
    • 29
×
×
  • Vytvořit...