Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Koukni na ty odkazy a budeš mit jasno jaký tyčky;)
    • 7
  2. Že by už stokrát opakované studené spoje v budících?? Máš ty tyčky už proletovávaný?? Jestli ne tak šup do toho http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=187 tady je sice napsano ohnout, ale to je špětně, musí se proletovat, na foru už je o tom několik vlaken [upravil dne 16/7/12 22:18 od Radek Hurvajz]
    • 7
  3. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    tady tohle měl myslim člen ONI na blatniku 306, snad se nepletu
  4. AQ mám, konkretně 310, po vyměně kondíků na vyhybkách který teda přišli na litr, a kompletní vytlumení beden hrajiou o dost líp než předtím. Jinak ta Yamaha pokud tomu nehraje radio tak nebrat pokud to nehodláš opravovat, to už radši jen zesik, třeba toho Uhera. pokud Receiver tak funkční celej
    • 58
  5. Jo tak Fanda je podstatně zajimavější oproti Love, ale myslim nebude dlouho trvat a pojede na zemi
    • 83
  6. To bude natočenim anteny, ono ten signal z usti je tam okrajově, takže pokud je natočena jinam asi to nepujde, opačně by to asi šlo, tzn natočená na ustí a chytala by jak ustí tak Chomutov, protože chomutovskej vysilač tam ma silnej signal Asi na to kašli, stejně dam davají kulový [upravil dne 15/7/12 22:24 od Radek Hurvajz]
    • 83
  7. 8 Mhz
    • 83
  8. Tak nemají antenu natočenou jinam?? Zkus zadat ručně kanál nebo frekvenci a nech ji prohledat - Ústí nad Labem kanál 55 frekvence 746 Mhz nebo 746000Khz [upravil dne 15/7/12 22:18 od Radek Hurvajz]
    • 83
  9. Asi jo, nejspiš na Chomutov Jedlová hora, je nejbliže a tudiž nejjednodušší a nejkvalitnější přijem, jinak na mutliplexu 3 co je Prima Love jede už i Óčko, ale netušim jak to je možný, ma být na multiplexu 4 kterej tady nechytám, a podle frekvence kanalu je na stejným jako Love Jo tady už je očko ve trojce, takže je to tak - http://www.digitalnitelevize.cz/informace/dvb-t/vysilaci-sit-3.html [upravil dne 15/7/12 22:19 od Radek Hurvajz]
    • 83
  10. Love chytíš jedině na vysilači Usti nad Labem, ten jede i s Multiplexem 3, Chomutovskej ma jen Multiplex 1 a 2, asi by to šlo, ale zaleži kam je antena natočená. Ustí ma všechny 3 multiplexy http://www.digitalnitelevize.cz/vysilace/lokalita-141344-504019-usti-nad-labem.html [upravil dne 15/7/12 22:06 od Radek Hurvajz]
    • 83
  11. Fanda nevysílá na pozemním digitálu, jen Satelity a IPTV a UPC atd Love naladiš normalně podle kanalu a frekvence, ale je možný že v mistě bude třeba jiným směrem než mate antenu na Multiplex 1 a 2 Koukni se sem, najdeš tam i azimuty na nastavení anteny z tveho bydliště http://www.digitalnitelevize.cz/vysilace/ [upravil dne 15/7/12 22:01 od Radek Hurvajz]
    • 83
  12. Podle mě by to měla hradit pojišťovna a nasledně to vymahat z ožraly, takhle by se ti mohlo stát že se někdo zasekne a budeš čekat na to až někdo někde něco podepiše a pul roku budeš bez auta nebo taky bez nohy. Kam to spějem:myslim
    • 9
  13. Na dálku odemknout obrazovku (tady mi uniká, k čemu taková funkce je). Tahle funkce je užitečná pokud odemykáš obrazovku pinem nebo gestem a zapomeneš ho. Ale nepodporuje to každej telefon;)
    • 17
  14. Jako že ta Kia má v hajzlu kompresi a proto se takhle rozstřelila o stýblo ? :D:D
    • 9
  15. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    To nema dodělaný, to stačí jen zaleštit a je to:D:D:D
  16. Radek Hurvajz

    306 5dv hatch 1,4

    Copak tam nevidíš tu hromádku smajlíků:P:D Četl jsem to celý, neboj, vim o co go. Ale nedalo mi to:D [upravil dne 14/7/12 21:12 od Radek Hurvajz]
  17. Kdyby jsi chtěl kupovat ty bedny nový tak mrkni sem - http://www.hifipartner.cz/Cenik.aspx?cat=speakers Dobrej poměr ceny a výkonu mají Wharfedale [upravil dne 14/7/12 20:33 od Radek Hurvajz]
    • 58
  18. 5.1 bych asi nedoporučil, ale pokud by chtěl proč ne. Tu AZS 222 i 223 jsem měl, od 50% vykonu strašný zkreslení, nikdy více Ja bych si uměl doma představit něco takovýho, ještě lepší s ručkama - http://elektro.aukro.cz/pioneer-sa7800-made-in-japan-sa-7800-pioneer-i2489976271.html [upravil dne 14/7/12 20:21 od Radek Hurvajz]
    • 58
  19. Tomuhle zrovna chybí knoflik, ale to je detail, je jich tam víc [upravil dne 14/7/12 20:12 od Radek Hurvajz]
    • 58
  20. Logitechy v tomhle provedení okolo 5000,- a ten zvuk co dostaneš např z tech Heco Victa který mají 17cm basák bude o 200% lepší. Jinak co se tyče zesilovače na aukru je docela dost kousků Yamahy RX 350 což je slušnej receiver, sice je to starší ale slušně hrajici kus. pokud se vyhneš značkam jako Phillips, Nightline, Auna, Dixon a podobným krámům tak se dá koupit zvukově hodně zajimavej kus za super penize
    • 58
  21. No kup klidně starší, budou kvalitnější než tyhle, a Redstar nebrat, měl jsem s nima tu čest a 90% brumělo, chrastilo šumělo, a kdovi co ještě Hele tady maš zesik třeba, od toho kluka jsem bral CD přehrávač, vozi to z německa da se s nim domluvit, nechal by to tušim z tu vyvolavačku - http://aukro.cz/uher-classic-ua-50-vyborny-zesilovac-i2477031946.html Připadně samože jich tam je mraky na tom aukru Bedny např - http://aukro.cz/reproboxy-heco-victa-301-cerne-51882-i2480257706.html Budou hrát líp než ty sloupy [upravil dne 14/7/12 19:41 od Radek Hurvajz]
    • 58
  22. četl jsi třeba tohle - http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1711&t=1159238 osobně myslim že jsou to vyhozený peníze. Napiš mi sem kolik hodláš investovat, uvidime co se s tim dá dělat, nebo klidně do SZ [upravil dne 14/7/12 19:21 od Radek Hurvajz]
    • 58
  23. Radek Hurvajz

    306 5dv hatch 1,4

    Hele Stibto, nemáš tu prdel ted nějak nízko? Vždyť je to jak Š120:D:D:D:D:D
  24. Radek Hurvajz

    Soubory ke smazání

    Stahni si program Unlocker, potom přes pravej klik zvoliš Unlocker a akci smazat, nebo v nouzovem režimu Jinak takto označený soubory s \"S\" na začatku byvají soubory koše;) Takže možná vysypat koš a restart [upravil dne 14/7/12 14:35 od Radek Hurvajz]
    • 8
×
×
  • Vytvořit...