No kup klidně starší, budou kvalitnější než tyhle, a Redstar nebrat, měl jsem s nima tu čest a 90% brumělo, chrastilo šumělo, a kdovi co ještě
Hele tady maš zesik třeba, od toho kluka jsem bral CD přehrávač, vozi to z německa da se s nim domluvit, nechal by to tušim z tu vyvolavačku - http://aukro.cz/uher-classic-ua-50-vyborny-zesilovac-i2477031946.html
Připadně samože jich tam je mraky na tom aukru
Bedny např - http://aukro.cz/reproboxy-heco-victa-301-cerne-51882-i2480257706.html
Budou hrát líp než ty sloupy
[upravil dne 14/7/12 19:41 od Radek Hurvajz]