Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Co třeba kodeky, dekoder mp3, Ogg, fungovalo to na tom notebooku vubec někdy?? Zkus tenhle odkaz spustit např ve VLC playeru nebo Winampu - http://stream.funradio.sk:8000/fun128.mp3?4097 Přeinstaluj Flash player. A pro Firefox zkus doinstalovat toto - http://www.interoperabilitybridges.com/windows-media-player-firefox-plugin-download [upravil dne 22/11/12 11:39 od Radek Hurvajz]
    • 11
  2. A možna mame i tu školu VŠTE A sousedku by mohl zvladnout třeba hned, ne:D:D:D [upravil dne 21/11/12 22:36 od Radek Hurvajz]
    • 59
  3. P1129 je vidět [upravil dne 21/11/12 22:23 od Radek Hurvajz]
    • 59
  4. Ty vole, ušatý torpedo a dvě ružový prasnice:D:D:D
  5. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Matii: mame tu pravidlo že další hadanku dává ten kdo uhodnul předchozí, takže doržovat prosim;) freew: čeče tohle zrovna z googla nemam, isetta už se kdysi probirala a tak vim že to byla jakoby třikolka [upravil dne 21/11/12 10:14 od Radek Hurvajz]
  6. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Isetta měla zadní kola blizko u sebe, vypadala jako tříkolka a byla dvoumístná, tohle je čtyřmístné BMW 600 které z isetty vychází A koukám že už to Pipi odhalil taky;) [upravil dne 21/11/12 10:11 od Radek Hurvajz]
  7. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Pžesněji Ford shelby cobra concept 2004
  8. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Gordini t15c aneb Simca coupe, jelikož jsem to věděl ihned po zveřejnění a nechtěl jsem kazit soutěž tak to ted jen doplním a právo na další má samozřejme freew, tak davej chlape;) Tady je zepředu [upravil dne 20/11/12 21:30 od Radek Hurvajz]
  9. Kdepak starci, rozumný lid;)
    • 64
  10. Jéé, takhle se povstání nedělá, hned zalezeš do nory:bojim:D:D:D
    • 64
  11. :super
    • 64
  12. Ty jo, von už snad i ten facebook platí lidem aby je propagovali, nepolezu tam ani kdyby mi platili, nepolezu a nepolezu, a už vubec se nebudu snižovat jako nějakej inkognito, jednak mě to uráží a druhak nevím co to znamená
    • 64
  13. Radek Hurvajz

    Sněhová fréza

    No hustý, TV produkt kterj nikdo nechce, samotná nabidka je lepší než ten slevomat, http://www.tv-products.cz/snehova-freza.html to se nějak nepovedlo:D
    • 10
  14. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Tak se ukažte
  15. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Trabant AWZ P70 / Trabant 600 1957;) [upravil dne 20/11/12 10:59 od Radek Hurvajz]
  16. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Jenže Callista se dělala s karoserií vcelku, ne se solo blatníkama;) Bude to nějaká kopie od Lotusu Seven, a tech bylo mraky, ale nic mě nenapadá Možná z doby kdy Lotuse koupila Bugatti nebo tak něco [upravil dne 19/11/12 22:59 od Radek Hurvajz]
  17. Radek Hurvajz

    Blesk v mobilu

    No není, ja mam u Vodafounu 100min, 50 sms a 150mb dat internet za 360,-. Ale pro lidi co jen volají, a vypnou si ten defaultně zapnutý denní internet za který platí 20kč za den jakmile si telefon šahne na net, tak si myslim že se na tom ušetřit asi dá.
    • 46
  18. Radek Hurvajz

    Blesk v mobilu

    jj, my s tim volame do německa a na slovensko uplně normalně za super penize, mam v PC program X-Lite a s nim to šlape uplně bezchybně. Přes telefon s Wifi tam byli nějaký problemy, ale takhle se sluchátkama naprosto suprový A na pevnou uplně za hubičku Jinak lze koupit telefon pro Voip a s tím to pak šlape bezvadně A myslim že do ty N900 bude určitě nějakej programek kterej to bude umět, jde to i na symbianu [upravil dne 19/11/12 21:18 od Radek Hurvajz]
    • 46
  19. Jenže to topení tam nemáš, v tom jednom přispěvku od Kobliha ti to i pišou Ze v aute chybi pridavne topeni co se dodava do aut , ktere miri do severskych zemi Tak ze vubec nic se nedeje , kdyz vyskoci tato chyba )
    • 17
  20. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Morgan
  21. No tak displej je nejspiš s Nexusu, procesor je sice dvoujadrový ale jede na 1Ghz u SII je na 1,2Ghz. Neřikam že je to špatnej telefon, ale je to udělaný jako mezičlanek mezi SI a SII, zřejmě kvuli cenovýmu rozdílu kdy SII byla za cca 14000,- Jako sam jsem měl SI a tohle myslim by nebyl špatnej nastupce, ale ted už do něj nepujdu.
    • 15
  22. ořezaná S II? No to ani nahodou, spiš to je co kde našli a vymetli s šupliku:D
    • 15
  23. Co piše ten počitač přesně?? Ja bych viděl spiše chybu taky v tom termostatu, pokud se to ohřívá tak dlouho:myslim Mohlo by tam být nezávislý topení, webasto, pokud se ale do 406 dávalo, to si nejsem jistej. Kdyžtak dej sem VIN [upravil dne 19/11/12 18:25 od Radek Hurvajz]
    • 17
  24. Nepatrně se dá zvětšit i potom jak pišu, efekt je v podstatě stejný, zhoršení kvality fotografie. Ale zase když uděláš jen výřez a nebudeš ho už zvětšovat tak kvalita bude dobrá
    • 15
  25. Tady taky pišou že ho nemá - http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=30&t=1172932
    • 15
×
×
  • Vytvořit...