No tak displej je nejspiš s Nexusu, procesor je sice dvoujadrový ale jede na 1Ghz u SII je na 1,2Ghz. Neřikam že je to špatnej telefon, ale je to udělaný jako mezičlanek mezi SI a SII, zřejmě kvuli cenovýmu rozdílu kdy SII byla za cca 14000,- Jako sam jsem měl SI a tohle myslim by nebyl špatnej nastupce, ale ted už do něj nepujdu.