Jo přesně, Aston martin jak vyšitej. A k Ty Pandě, nevim jestli se ti Méďo víc libila ta hnusná palubka, nebo sedačky který se po 30tis km svlíkali z rámu, a ten prostor uvnitř, no řeknu to rovnou, Fiesta je vevnitř prostě obrovská proti ty Pandě, a klidně bych si ji uměl předtavit misto 406, jen ale ve verzi ST Tohle sice jede slušně na to že to má 44kw ale není to uplně ono