Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Miníku, to je pravě to, Philips před 8 lety dělal kvalitní přistroje, jenže jak jde doba dopředu stal se z něho jen další vyrobce spotřebáku jako hodně dalších. Dnes Philips nedoporučuju, i když neřikam že je vyloženě špatnej, ale za stejný prachy se dá koupit lepší
    • 11
  2. Co Sony, nebo Sharp, o tom jsi neuvažoval? A asi bych se nebál ani Samsungu http://www.alza.cz/sony-cmt-s20-d468032.htm http://www.alza.cz/sharp-xl-e12h-d503897.htm [upravil dne 17/11/13 13:40 od Radek Hurvajz]
    • 11
  3. Ja ale potřebuju navi která bude v autě, předává se mezi 4mi lidmy. Be-On road znám, ale nemyslim že ji davají do PNA navigací
    • 14
  4. Ja taky nejsem fejsbůkář, ale stejně bych hlasoval pro kapra, jako každý vánoce:D:D
    • 6
  5. Popisný čisla až tak nepotřebujeme, dam si POI podle GPS souřadnic a pak se bude volit přimo POI Peta: nejspiš tvoji nabidku využiju;) [upravil dne 16/11/13 17:12 od Radek Hurvajz]
    • 14
  6. Ještě jsem zapoměl na jednu věc, celkem duležitou. Mělo by to mít správu tech POI přes PC. Připadně misto POI by se dali použit Oblibené mě tak ted napadá
    • 14
  7. No to by bylo super;)
    • 14
  8. O Tom Tomu pišou že si plete strany i v této navigaci, ne jen v ty mobilní, tak nevim:myslim http://gps-navigace.heureka.cz/tomtom-start-20-regional/recenze/ [upravil dne 16/11/13 14:54 od Radek Hurvajz]
    • 14
  9. Vybiram navigaci do služebáku, potřebuju aby uměla vlastní POI body s vlastním nazvem a aby je uměla řadit podle abecedy. Další požadavek je jednoduchá volba toho či onoho POI bodu k navigaci Mate nějaký napady? Díky
    • 14
  10. Radek Hurvajz

    rady a tipy Windows 8

    A jsi si jistej že máš Windows 8??:D [upravil dne 16/11/13 12:26 od Radek Hurvajz]
    • 25
  11. Joo, Citrus CX Break, taková loď a má taky ručku na předek, brzdí to destičky velikosti pětikoruny :D
    • 52
  12. Ano, jak už bylo řečeno, toto je blbost, asi to psala blondýna Správně by mělo být B í když tam je to taky blbě, prostě to točení volantu je přehozený, ale nejsem ženská, tak nevím:D [upravil dne 15/11/13 17:17 od Radek Hurvajz]
    • 52
  13. Je zajimavý že některý vtipy se tu opakují během pár dnů, viz Je vidět jak se to aktuálně šíří :D
  14. Není to moc?
    • 29
  15. Radek Hurvajz

    Dotaz na adminy

    Ježiši maňas, býlý:D
    • 18
  16. Jo přesně, Aston martin jak vyšitej. A k Ty Pandě, nevim jestli se ti Méďo víc libila ta hnusná palubka, nebo sedačky který se po 30tis km svlíkali z rámu, a ten prostor uvnitř, no řeknu to rovnou, Fiesta je vevnitř prostě obrovská proti ty Pandě, a klidně bych si ji uměl předtavit misto 406, jen ale ve verzi ST Tohle sice jede slušně na to že to má 44kw ale není to uplně ono
    • 14
  17. Pandičky šli na prodej a mame nový Fiestičky
    • 14
  18. No když jste u tech Fordů, nedá mi představit moji fungl novou kočičku;) Už má najeto 500km:D [upravil dne 14/11/13 12:25 od Radek Hurvajz]
    • 14
  19. Radek Hurvajz

    partner klubu AUTOKELLY

    Ale na benzin program je tu 30%, tak a ted jde jen o to kam to oni zařadí
  20. Radek Hurvajz

    Dotaz na adminy

    :D:D
    • 18
  21. Radek Hurvajz

    Dotaz na adminy

    Vydrž až to vystaví. Měl dotaz na Adminy, seš snad admin?? :D
    • 18
  22. Radek Hurvajz

    Dotaz na adminy

    Jj, v pohodě, pokud to takhle pěkně předem napišeš a domluvime se tak to uplně v pohodě. Takhle by to mělo nějak vypadat.
    • 18
  23. Chlape uprav si nadpis podle pravidel, takhle nikdo neví na co se chceš zeptat. A pak kdyby se takhle ptal každej tak to tu mame samý Dotaz, a nebo pomozte. A jinak, Vitej na foru
  24. Radek Hurvajz

    Znak na kufr 406(coupe,sedan)

    Peňauze odeslany podle tve instrukce, adresu by jsi měl mít.
  25. Ja psal jako když se nesežere, jinak je pryč hned:D
×
×
  • Vytvořit...