Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Brzdove kotuce-kvalita

    Pokud má kotouč ochranu proti korozi tak se jedná o ochranný nástřik který po prvním použití z funkčních ploch zmizí a zustane jen na plochách které nejsou ve styku s brzdovými deskami, obržděná plocha při stání normálně rezne, kdo jezdí hodně ani si toho nevšimne, kdo málo tak se diví že to chytá lišku, žádná jiná ochrana na kotoučích není, leda by, jak už bylo zminěno, byli keramické [upravil dne 6/5/14 21:25 od Radek Hurvajz]
    • 65
  2. Radek Hurvajz

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Neměl by jsi uvadět spiš vykon na kole? jak js vlastně uvaděný vykon z vyroby co je v TP? [upravil dne 6/5/14 21:03 od Radek Hurvajz]
  3. Ja nosil jen Hrušku, ten Che-Guevara v my ruce byl jen na napití, ale ne nošení
  4. Ježíííš, některý fotky by tam vubec neměli bejt, ted se vysvětlije proč jsem měl v hubě jak v polepšovně, to si nějak vubec nevybavuju:o Přiště Goldince zabavim foťák, nebo nebudu pít nic co doveze Moby:D [upravil dne 6/5/14 19:47 od Radek Hurvajz]
  5. To bude asi Roman Bazi
  6. Čeče pravě jsem chtěl napsat to samý, no nic, už si to na sebe ušil tak ted potřebuje jen vědět kde to bude probíhat, jen nechapu jak to že to neví na policajtech, přeci to někam podavali tak vědí kam, ne? Na poště se dá zadat požadavek o přeposílání pisemností na misto současného bydliště, takže si udělej tu chvili času a zařiď si to, potom ti to doručí přimo tam kde jsi [upravil dne 6/5/14 16:26 od Radek Hurvajz]
    • 11
  7. No, myslim že by se to tu nemuselo tolik hrotit kvuli jednomu nespokojenýmu Stiflerovi. Prostě měl pocit že musí někoho vyzdvihnout a udělat mu negativní reklamu za to že je sám neschopnej si koupenou věc zkontrolovat ihned, a ještě mu zde do nadpisu hodí že je neplatící komerčák a čeká jak mu zavaří že po něm bude chtít vedení poplatek za komerci. No prostě spiš to ukazuje na Stiflera, dokonce se projevil i na 205 klubu, ted snad sám vidí že přestřelil.
    • 58
  8. Bylo to super, parada.
  9. Tak, snad mám všechno, po obědě se vykulím směr Ústí
  10. No tak to je jasný
  11. Radek Hurvajz

    Všechno nejlepší Hurvajzi!

    Ještě tady mám fotku jak jsem chodil do šlkoly s taškou na zádech:D:D
    • 21
  12. Golďucho v kolik zitra vyražite??
  13. Radek Hurvajz

    Všechno nejlepší Hurvajzi!

    Však nedělí ještě bude:D
    • 21
  14. Radek Hurvajz

    Všechno nejlepší Hurvajzi!

    Tomu celkem věřim :D:D
    • 21
  15. Radek Hurvajz

    Všechno nejlepší Hurvajzi!

    To mě asi máma 41 let bez 7 dní přenášela teda [upravil dne 2/5/14 21:42 od Radek Hurvajz]
    • 21
  16. Radek Hurvajz

    Všechno nejlepší Hurvajzi!

    Ale já nemám narozeniny dnes, ja už je měl, dnes je má opravdový Hurvínek, je mu 88 let Hurvínek (* 2. května 1926) je populární česká loutková postava kluka. Hurvínek je synem Josefa Spejbla. Loutku vytvořil řezbář Gustav Nosek
    • 21
  17. Radek Hurvajz

    Šikovný pán elektrikář

    A kdyby ten zdroj umřel v záruce? Sakra, Koblih byl rychlejší [upravil dne 2/5/14 21:26 od Radek Hurvajz]
    • 96
  18. Nepodfukuje to u svodů vyfukového potrubí na jednom válci??
    • 30
  19. Tak nam vitr přifoukal od severu pěknou kosu, během dvou hodin je z 15° pouhých 5°, sprchlo jen trošku, doufám že se vyprší v noci a zitra bude klid
  20. Sitka čistím obě celkem často, jsou OK, ale i tak dik
    • 7
  21. Radek Hurvajz

    Všechno nejlepší Hurvajzi!

    No vidiš to jak si hezky pamatuješ den kdy jsem se narodil, pamatuju se jak jsi memu otci Gustavovi radil kde mě má vyřezat tohle a tamto, ty jsi říkal že větší je lepší, on to blbě pochopil a tak mám uši jako plachty:D
    • 21
  22. Radek Hurvajz

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Ježiš, ještě nam nakonec bude tvrdit že nafta jede líp jak benzín:D:D:D
  23. Hlavně to natlakuj na noc, aby jsme zitra neměli pivo bez bublin:(
  24. Radek Hurvajz

    Velkoprostorový kabriolet

    Jakože takhle? :D
    • 51
  25. Kdyby nepomohl nový ovladač tak jen v Biosu změniš u grafiky která ma startovat jako první, ale když to nezměníš tak to nejspiš pojede taky. Ted je tam nastaveno On Board, ty by jsi tam nastavil PciE [upravil dne 2/5/14 10:46 od Radek Hurvajz]
    • 26
×
×
  • Vytvořit...