Tony Stark: Někteří se museli lečit několik let a třeba se ani uplně nevylečili, a ty tady po několika měsících spíláš doktorům. Ja mam invalidní duchod a mam problem který se v podstatě nedá operovat protože by mi to nepomohlo a třeba i přitížilo, tak dělám to co můžu a něco navíc, ale hlavně nenadávám okolo sebe na všechny ostatní jen proto že mi někdo nemuže, neumí pomoct. Trošku na to koukej jinak, třeba co by jsi jako dělal kdyby ti tu nohu uříznuli
A věř tomu, že aby jsi se uplně uzdravil budeš muset sedět na zadku doma třeba 3 roky
A nemyslím si že by tohle vlákno bylo potřeba mazat, když je něco co se ti nelíbí tak hned smazat, zamknout, utéct od problemu? Ale takhle to v životě nechodí, každý je zodpovědný za to co řekne, napíše, hlavu ti nikco netrhá, jen diskutujeme. Tak si zase uprav nazev vlákna jak má být a neblbni.
[upravil dne 3/9/14 22:56 od Radek Hurvajz]