Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 580
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. No držme se zákona. Třikrát stejná závada a znovu vadný vyrobek, kdykoliv během záruky. Nebo 4 ruzne zavady a znovu vadný vyrobek. Lhuta pul roku je k neshodě s kupní smlouvou, tzn že pokud behem teto doby zjistím u vyrobku vlastnost kterou mít nemá nebo ji prostě má a nikde nebyla deklarována tak mužu od kupní smlouvy odstoupit. Všechny zavady musí být samozřejmě uznány po posouzení odpovědnou osobou. Vždy pokud se jedná o odstup od kupní smlouvy je na zakazníkovi zda volí peníze nebo jiný kus, pokud někomu cpou jinej kus je to špatně, to samý i při překročení lhuty 30 dní na vyřízení reklamace Jo ještě jedna věc, pokud se mění celý výrobek není to oprava, běží nová zaruka, takže mužeš mít třeba taky něco napořád, vždy ti to vymění a nezbavíš se toho:) [upravil dne 7/2/12 21:09 od Radek Hurvajz]
  2. Proč by to nešlo, podle mě to musi jit bezproblému, leda by banka měla nějaký omezení, ale to je nesmysl
  3. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Monitor mam HP LP2275w, takže taky žadny vořezavatko, i když třeba to Eizo na tom muže být lepe, kdbych měl TN panel tak bych si nedovolil k fotkám někomu snad napsat jakoukoliv poznámku;) Je pravda že při zmenšení je potřeba doostření, to je fakt, takže je možný že to bude tím Stejně to makro je úžasný když je na to technika [upravil dne 7/2/12 20:54 od Radek Hurvajz]
  4. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Super, se divim že se nerozmočí Jen nevim, u tvých fotek mam dojem přeostření, doostřuješ nějak, ať už softem ve fotáku nebo v PC, i když bych hadal že to fotiš do RAWu teda Jinak ty detaily jsou naprosto úžasný, čim fotíš? Jo, už jsem to našel na stránkách, koukám že mame čest s profikem;) Bodejť by tam nebyli super detaily, s tímhle železem [upravil dne 7/2/12 20:46 od Radek Hurvajz]
  5. No tak si nějakýho pořiď a bude tvůj;) Jinak pak už jedině to co jsem přidal výše:D
  6. Přemo, např Apple MacBook Pro a MacBook Air má podsvícenou klávesnici Nebooooo :mad: [upravil dne 7/2/12 20:17 od Radek Hurvajz]
  7. No ony neblbnou ikony, ale některá klávesa nebo více kláves je nejspíše stále sepnutá, takže to vydim a vyměnu. Napiš sem přesně typ notebooku, koukneme co se dá dělat Kdyby to ale byla sodovka tak se to neslepí, takže to muselo bejt něco sladkýho. A pak tomu známýmu vyřiď aby ti koupil novou klavesnici, mějt ji jarovou vodou to jsem jěště neviděl. To jako si baby psali na serveru žena in aby klavesnici umyly v myčce:o [upravil dne 7/2/12 18:39 od Radek Hurvajz]
  8. No kápnout, musel by jsi asi sundat tapec a mazat zevnitř, jinak nevim jestli bude stačit zvenku, myslim že nebude, ja to mažu před zimou zvenku vždy, ale tyhle mrazy už jsou moc tak to stejně nepomuže
  9. Radek Hurvajz

    Zapojení klávesnice na P406

    Popis jsem našel tady na foru, ale fotku mam v PC, to jsou totiž moje dráty. Ale už jsem ji sem někdy dával, ale myslim že z toho vlákna zmizela
  10. Radek Hurvajz

    Zapojení klávesnice na P406

    fotka tu někd je,myslim tam bylo i schema pin 1 fialový E25C 07 pin 2 šedomodrý 6299 pin 3 hnědý 820 pin 4 oranžový 821 pin 5 šedý 1031 pin 6 volný pin 7 volný pin 8 šedomodrý 824 pin 9 fialový 6298 pin 10 šedý 6289 pin 11 oranžový 3050 pin 12 hnědý 826 pin 13 fialový 72 CC05 pin 14 šedý 822 pin 15 žlutozelený ?? [upravil dne 7/2/12 17:07 od Radek Hurvajz]
  11. Hurvajz se hlásí jako hlídač Minimaxy u pijána co stojí u krbu;)
  12. Džáňa nemyslí, Džáňa píše:D:D
  13. Radek Hurvajz

    Zamrzá firefox

    Shockwave Flash je něco jinýho než Adobe Flash player http://get.adobe.com/shockwave/ http://get.adobe.com/cz/flashplayer/ Přeinstaluj ten shockwawe [upravil dne 7/2/12 12:20 od Radek Hurvajz]
  14. Radek Hurvajz

    Zamrzá firefox

    Nápověda/ Restartovat se zakázanýmy doplňky a zkusit, pokud to pojede je chyba někde ve vestaveném pluginu, jinak ještě zkus vytvořit nový profil a FF spustit s novym profilem http://support.mozilla.org/cs/kb/Spr%C3%A1va%20profil%C5%AF#w_spuaatlunag-spraavce-profilag
  15. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Chce to hlavně OKO, ruce jsou druhý, a objektiv je dobrej myslim [upravil dne 6/2/12 23:12 od Radek Hurvajz]
  16. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    To bych radši použil přechodový filtr, ať už digitalní nebo skleněnej
  17. No vida, i přispěvky se ti přiřadili zpět, jen ted nesouhlasí počet u tveho nicku, popros Kurta jestli s tim jde něco dělat, a nebo to nech tak
  18. Radek Hurvajz

    smula a sama smula

    Na tomhle kousku by ten sprej asi nebyl ani vidět. Ja mam kliku, ja koupim za 120 kč sprej Škoda Stříbrná a jen ten narazník přestřiknu a je to uplně stejná barva, už jsem to jednou dělal když jsem ho odřel
  19. Radek Hurvajz

    smula a sama smula

    Kua proč je to tak křehký, je to jak pernik, ja dnes chytil hodiny, jel jsem pomalu, asi 20, najel jsem na cestu kde svitilo slunko a byl to led, auto se otočilo jak na pětníku do protisměru a přitom jsem škrtnul o sníh u kraje cesty, prasknul narazník, asi 5 - 10 cm na spodni hraně pod mlhovkou, zavaření mě taky nemine, ale stat se to s Fabií tak tam jsou ty narazníky nějaký gumový nebo co, prostě i v tyhle kose jsou pružný
  20. Jo, to je dobrý vědět, ale ted budu spiš potřebovat narazník. Ale je to malý tak to snad zavařime. Hodiny na ledě jsou sfině
  21. On se neptal, on psal že zustanou tak jak je ručně nastaví
  22. Radek Hurvajz

    Tajomstvo smrti

    Hrabe jim z mrazu:D:D
  23. Měl jsem to přesně tak, zadní pravý. To zamykání je zpusobený přimrzlým kontaktem, ale to se tě netýká
×
×
  • Vytvořit...