Kua proč je to tak křehký, je to jak pernik, ja dnes chytil hodiny, jel jsem pomalu, asi 20, najel jsem na cestu kde svitilo slunko a byl to led, auto se otočilo jak na pětníku do protisměru a přitom jsem škrtnul o sníh u kraje cesty, prasknul narazník, asi 5 - 10 cm na spodni hraně pod mlhovkou, zavaření mě taky nemine, ale stat se to s Fabií tak tam jsou ty narazníky nějaký gumový nebo co, prostě i v tyhle kose jsou pružný