Koupil jsem origo šrouby a ted když jsem je zkusmo hodil do díry kola tak koukám že není něco uplně ok, nebo je?? nevim jak by to mělo být, našel jsem dva typy šroubů pro peugeot, viz niže, a muuj problem pod tím, díky za postřehy který mi bud potvrdí moji obavu, nebo ještě líp ji vyvrátí.
Kolové šrouby pro Peugeot, Citroen (chrom)
plochá s podložkou, chromované
Rozměrzávit - M12x1,25 ,
S Délka závitu - 36 ,
L Celková výška 62
a druhé
Rozměrzávit - M12x1,25 ,
S Délka závitu - 55
L Celková výška - 82,5
Moje šrouby jsou celkově 58, ale to proto že maji nižší hlavu, delka dříku komplet až po podložku souhlasí 36mm, ale když ten šroub vrazím do díry kola tak zavit projede celej a ještě tak milimetr až dva dříku bez závitu, pujde to dotahnouit, nevim jestli je nějakej nábeh zavitu u náboje na autě, nebo mam blbý šrouby???
[upravil dne 24/2/12 17:13 od Radek Hurvajz]