Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Hele prasečí uši:D:D:D
  2. Radek Hurvajz

    Křižovatka

    No to je uplně jasný, žlutej a červenej jedou současně. Určitě tam bude někde i reklama na havarijní pojištění
  3. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    No jen aby:D
  4. Radek Hurvajz

    Zadní ložisko

    Nedá, musi se vyměnit komplet náboj. V sekci udělej si sám je návod
  5. Nikde nevidim http://www.hendricksgin.com/age-verification.aspx?ReturnUrl=/default.aspx http://www.drinks24.cz/hendricks-gin-07l-p-2254.html [upravil dne 24/2/12 23:59 od Radek Hurvajz]
  6. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Ten blinkr mi připomíná Mazdu 626 Coupe nebo Volvo, no ale jinak bych sundal ten nárazník celej a bylo by to ok. Kokám na toho Partnera nebo co to je vedle, nemá nejaký divný ET na tom zadním kole?? [upravil dne 24/2/12 23:34 od Radek Hurvajz]
  7. Radek Hurvajz

    Jaké xenony pro VW Touran

    Jo, Fabie jsou pomsta, a dělá to blbá konstrukce paraboly
  8. Ad odpojená lambda, pokud je nefunkční nic se nezmění, takže to nepoznáš Ad zvuk, bud je posunutý rozvod a pálí to moc brzy, nebo jak pišeš pálí to jen někdy a jen u některýho válce, takhle těžko říct no. Pokud bude rozvod skočenej o zub, dva nemusí se s tát nic, jen se nastaví zpět a zkontroluje se proč se to stalo, většinou napínací kladka nebo nějaká chyba při montáži. To pískání mohla být klidně ta kladka Rampu skus vyměnit [upravil dne 24/2/12 22:07 od Radek Hurvajz]
  9. No pravě, pokud by to někdo blbě udělal stát se to muže, navic je to podezřelý že právě tak brzy po tom servise, ale muže to být i ta rampa jak piše Ferry, nepálí to a proto ten zvuk, žravost bude tou lambdou, chce to prověřit všechno [upravil dne 24/2/12 21:58 od Radek Hurvajz]
  10. Ano je to špatně, kdyby to dělal každý....................... Jinak, co rozvoďák, nemohl skočit o zub nebo dva
  11. Na STK stanici. U nás to dělají za kilo a maš to nejjistejší
  12. Pokud si myslíš že ti po 10 minutách někdo odpoví proto že jsi založil druhé vlákno tak se pleteš. Co se dělalo při tom servisu??? [upravil dne 24/2/12 21:31 od Radek Hurvajz]
  13. Radek Hurvajz

    Jaké xenony pro VW Touran

    Já neblikám, ja bych jim ty světla vždycky nejradši rozkopal. Šmejdi svítivý. By mě zajimalo co by řikali až jim někdo trefí auto nějakou popelnicí a bude se hájit že ho oslnili ty světla, všechno zaplatiš
  14. Tohle muže fakt vymyslet snad jen rus:D:D:D http://www.mojevideo.sk/video/d3a4/nova_ruska_masina.html
  15. No ne, ja koupil kola Ouragany, a jinde šrouby, dneska jsem byl shodit gumy z mých liťáků a přiští tyden je nacham hodit na ty Ouragany, a jak jsem to tady přerovnával tak jsem jeden ten šroub vrazil do kola a .................
    • 6
  16. No jo, mi to nedošlo nějak, ale stači do mě kopnout a jak se převrátím tak mi to sepne:D:D:D
    • 6
  17. A vzadu?? A joo tam je zase buben a zavit až po ním, super, už jsem klidnej:D [upravil dne 24/2/12 17:14 od Radek Hurvajz]
    • 6
  18. Koupil jsem origo šrouby a ted když jsem je zkusmo hodil do díry kola tak koukám že není něco uplně ok, nebo je?? nevim jak by to mělo být, našel jsem dva typy šroubů pro peugeot, viz niže, a muuj problem pod tím, díky za postřehy který mi bud potvrdí moji obavu, nebo ještě líp ji vyvrátí. Kolové šrouby pro Peugeot, Citroen (chrom) plochá s podložkou, chromované Rozměrzávit - M12x1,25 , S Délka závitu - 36 , L Celková výška 62 a druhé Rozměrzávit - M12x1,25 , S Délka závitu - 55 L Celková výška - 82,5 Moje šrouby jsou celkově 58, ale to proto že maji nižší hlavu, delka dříku komplet až po podložku souhlasí 36mm, ale když ten šroub vrazím do díry kola tak zavit projede celej a ještě tak milimetr až dva dříku bez závitu, pujde to dotahnouit, nevim jestli je nějakej nábeh zavitu u náboje na autě, nebo mam blbý šrouby??? [upravil dne 24/2/12 17:13 od Radek Hurvajz]
    • 6
  19. A já narozeniny:D:D:D na Jiřího čeče asi to rozdělim a založime hned to vlakno, aby jsme tady nespamovali [upravil dne 24/2/12 16:20 od Radek Hurvajz]
  20. Néé, bude nový v připravovaných srazech Stifler: no vida, to bude masakr:D:D Koukam do kalendaře a víkend 21,22, nebo 28,29, zaleží na Scratchových [upravil dne 24/2/12 16:13 od Radek Hurvajz]
  21. Duben, mam narozky, tak hlidej vlakno;)
  22. Takovej malej, více zde - http://ivori2003.rajce.idnes.cz/Chalupa_rijen_2011/ [upravil dne 24/2/12 13:57 od Radek Hurvajz]
  23. Mě se mail zpozdí i o hodinu, když jsem to zkoušel tak jsem si poslal mail na seznam a na peugeot club, ze seznamu byl zatky za cca minutu a z peuclubovýho mailu až za hodinu, nijak to neřeším, ale být by to tak nemělo
  24. Já, já, já se hlásím že mam taky malej grill:D
  25. Davide, víš že na internetu se nic neschová. Bacha na to, i takovéhle naznačování muže mít špatný následky. Nezapomeň že vime kde bydliš, mame tvoje čislo bot, vime i co snídáš:D:D
×
×
  • Vytvořit...