No to nam mužou klidně napichat nanoboty do žíly a muže jim rovnou chodit online zaznam všeho co dělame, podle všeho k tomu jednou dojdeme, ani nemusim koukat na Sci-Fi a za chvili to mame tady
takze myslis, ze se to aktivuje, jen kdyz bouchnou bagy, tzn. behem 20ms se lokalizuji satelity, urci poloha, vyhodnoti situace a odesle se volani ?
nebud naivni
Spiš se jen vytočí zachranka po aktivaci bagů, vše ostatní bude aktivní pořád
[upravil dne 9/7/12 21:33 od Radek Hurvajz]