Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    help-nejde PC

    Standard, kolego - standarta je vlajka. Mačká to správně - F8 když vyskočí volba zařízení (tedy boot menu) vybere HDD, odentruje a hned zase buší do F8. Tak se dočká toho, co potřebuje. Když to řikaš ty tak to asi tak bude, ja mam zkušenost že se objeví hned volba nouzovyho spuštění
    • 23
  2. Radek Hurvajz

    help-nejde PC

    Aha, tak to bude nějaká nestandartní deska, tohle je Boot menu Dej ESC tak ale potom netušim jestli bude volba nouzaku na f12 nebo na f2:myslim [upravil dne 11/7/12 20:28 od Radek Hurvajz]
    • 23
  3. Radek Hurvajz

    help-nejde PC

    vypni počitač, zapni ho a ihned přerušovaně mačkej F8, objevi se bilej text [upravil dne 11/7/12 20:19 od Radek Hurvajz]
    • 23
  4. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Majitel ma asi vadný všechno:D:D Ty voe, jsem si až ted všimnul toho křídla:o Jinak tuhle raketu pro náctiletý v Náchodě potkávam a musim se pokaždý tlemit, to jede s cca 5000 otačkama a je to mrňavý jak Chinqechento nebo možná ještě menší Ale hlavně je to hrozný http://auto.bazos.cz/inzerat/17103788/Aixam-400D.php :D:D [upravil dne 11/7/12 17:53 od Radek Hurvajz]
  5. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Strašidlo, nebo Batmobil:D:D http://auto.bazos.cz/inzerat/17104897/146-16-boxer.php [upravil dne 11/7/12 17:34 od Radek Hurvajz]
  6. Piš si stavy, ve stejnou hodinu, na to se přijde myslim
  7. zkus si týden psát stav na elměru, jak piše Judes někde tam musí být něco co ti žere, a jediná možnost je to vysledovat Ta spotřeba 5,6KW denně je normalní da se říct
  8. Proboha, je v tom motoru olej??
    • 14
  9. Radek Hurvajz

    Co říkate na tento foťák?

    No protože když si tady klikneš na nabidku elektroworldu tak ty šmejdi tam maji 2960 misto 2950 - http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/fujifilm-finepix-s2950/ Nahoře jsem to opravil, diky za upozornění
    • 28
  10. Stačí mít připravek, nebo novou řemenici jen na nastavení, ty řemenice jsou pootočený snad na všech 1,8 16V a 2,0 16V, myslim ale že to bude i na jinych motorech
  11. Radek Hurvajz

    Co říkate na tento foťák?

    Přema ji měl ale za uplně super cenu v akci Fujifilm Fujifilm FinePix S2950 http://www.anacomp.cz/fujifilm-finepix-s2950-14-mp-18x-zoom-3-0-lcd_d55476.html [upravil dne 10/7/12 19:12 od Radek Hurvajz]
    • 28
  12. Tak zapojuje se to nejspiš do radia připadně zesilovače, a je možný že vzadu bude někde připravenej konektor, zeptej se Pe.tra nebo mu jen pošli odkaz na tohle vlakno, až tu bude tak ti to napiše Hele - http://c4owners.org/plugins/forum/forum_viewtopic.php?154046 [upravil dne 10/7/12 11:21 od Radek Hurvajz]
    • 7
  13. Ma to Pe.Tr ve svy 207 [upravil dne 10/7/12 11:25 od Radek Hurvajz]
    • 7
  14. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Ty jo, kola z mercedesu zpusobujou u někoho slepotu, to jsem nevěděl :D:D:D
  15. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    No to jo, jenže sice nemá origo, ale nemá je z jineho vozu i se znakem, když už tak bych sundal znak, a pak ta barva:o Snad se ti nelíbí ta barva, protože jestli jo tak na přišti sraz kupuju oranžovej sprej :D:D:D [upravil dne 10/7/12 00:03 od Radek Hurvajz]
  16. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Co je vkusnyho na kolech z medvěda na VW a navic v tehle barvě???
  17. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Tak třeba je to Mercedes převlečenej za VW, proto sundal ten znak zepředu:D:D:D:D
  18. tím,že déle ohřívá tak zvyšuje spotřebu .............. Né déle ohřívá, dele trvá než začne ohřívat, to je řadově v sekundách. k magnetum, prostě možná to funguje ale jak jsem psal, moc jim nevěřím
  19. Radek Hurvajz

    Landi Renzo

    Plynu až tak moc nerozumím, ale obecně vzato když to dělá při natankování plné nemuže to být tim že zamrzne vystupní ventil protože je tam toho moc?
  20. To že slyšíš ohřev je proto že se ohřívá voda už při vyšší teplotě, je to normální
  21. No magnetum moc nevěřím. Ale, co se tyče vodního kamene, energie se nikam neztrácí, takže pokud je těleso obaleno vodním kamenem tak déle trvá než začne ohřívat vodu, ale nestoupne spotřeba, jediný co se stane až tam bude balík kamene je to že to těleso se nebude ochlazovat o vodu a přepálí se, pak to přestane topit uplně. U bojleru bych vodní kámen zase tolik neřešil, normálně vydrží desetiletí i dvě.
  22. Radek Hurvajz

    jaký et mají tyhle kola???

    http://cityparts.co.uk/product/Stromboli_17%C2%94_Alloy_Wheel_5402Y0-x-4 http://www.autodoplnky-domansky.cz/peugeot?sort=p.sort_order&order=ASC&page=9&product_id=375 Měl by mít ET 32
    • 10
  23. No, když vezmu 10 odběrů vody za den, a pokaždý ten boiler sepne na pul hodiny tak udělá 5KW cože je za rok cca 1800KW takže čistě teoreticky by to mohlo být tim boilerem, jako po přepojení boileru a zavedením dvoutarifu asi spotřeba o moc neklesne, ale větší část se přesune do levného tarifu tzakže se rapidně sníží platby, tipuju až o polovinu
  24. No to nam mužou klidně napichat nanoboty do žíly a muže jim rovnou chodit online zaznam všeho co dělame, podle všeho k tomu jednou dojdeme, ani nemusim koukat na Sci-Fi a za chvili to mame tady takze myslis, ze se to aktivuje, jen kdyz bouchnou bagy, tzn. behem 20ms se lokalizuji satelity, urci poloha, vyhodnoti situace a odesle se volani ? nebud naivni Spiš se jen vytočí zachranka po aktivaci bagů, vše ostatní bude aktivní pořád [upravil dne 9/7/12 21:33 od Radek Hurvajz]
    • 42
  25. Jo takže vlastně to bude normalni GPS sledovačka kde ti po nehodě řeknou že jsi jel o 7km rychleji a nevyplatí ti ani Ň
    • 42
×
×
  • Vytvořit...