Ja k tobě foták nevozim:myslim Asi viš proč. A hele proč mame mit vlastní večeři??, Jinak zamlouvam mě a Džaňovi madračku co neuchází. Tu co uchází at si vezmou ti skokani mladý nevycválaný
jinak k pivu, ja nevim že se vubec ptáš, prostě kumburak, jako vždycky;)
[upravil dne 14/10/12 15:44 od Radek Hurvajz]