Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Kurnik to čtu a řikam si že si oholim hlavu a ty mě šoupneš do poroty:bojim:D:D Jinak teda nabidnu pomocnou ruku, kdyby chtěl někdo zmlátit k nepoznání tak porota určitě muže v tomto pomoci:D [upravil dne 15/10/12 13:44 od Radek Hurvajz]
  2. Zkus použivat tlačitko odpovědět místo citace. Mě hrabne:myslim
  3. No možna se tam najde nějaká Lunar vodka:D:D:D, uprav si to....
  4. Agresssor: co ty citace pravě předchazejících příspěvků?? kdo to bude po tobě uklizet, co?:D Koukam že to maš nějakou nemoc, bo to dělaš pořád, tě budu muset asi u Scratche vylečit:D:D:D [upravil dne 15/10/12 12:38 od Radek Hurvajz]
  5. Radek Hurvajz

    co s motorem po 300tis km?

    No napada mě vyměnit vzduchový filtr, už jsem viděl všelicos, ale je možný že ho měníš pravidelně
    • 38
  6. Nj, jenže všechny ty spreje fungují právě na tom že u kuny když si lizne vyvolají dávení a tim ti ty kabely a hadičky není schopná překousat
    • 21
  7. No co, my měli na minisrazu štědrovečerní večeři cca v 17 hod, asi tak 10 prosince a hned po večeři začala oslava silvestra, letos to možná zopakneme:D
    • 66
  8. Pokud se nevejdeš do chaloupky tak v autě, se mužete s Bobem zahřejvat kdyžtak:D [upravil dne 14/10/12 23:39 od Radek Hurvajz]
  9. U mě Motip v Pandě taky zafungoval, jednou jsem otevřel motor a koukam co to mam za žmolek na bloku a ona se tam ta kuna poblila. Takže to funguje;)
    • 21
  10. To je komický video, jak laškovně zvedají to zadní kolo. Ale jinak odvažlivci teda, brali to tehdy vážně:D http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=29390-rally_trabant.htm
  11. No jestli chceš dojet až k chalupě tak si ale sebou vem tak dvě vany:D:D
  12. Radek Hurvajz

    Nová Škoda Rapid

    Právě proto;) a měla bágl na prdeli:D
    • 28
  13. To sice jo, ale mohl překonat i ten rekord v delce volného pádu, myslim by mu to vyšlo, ale asi to holt nejde oboje najednou
    • 31
  14. Radek Hurvajz

    Nová Škoda Rapid

    No fuj, to radši teda favorita MTX Cabrio než tu divnou felcku, Favouš vypadal mnohem líp
    • 28
  15. No právě
    • 31
  16. No co to jee, on otevře padák když je skoro dole, takhle si to zkazit:D:D Ale je dobrej že se trefil na misto kam viděli kamery:super [upravil dne 14/10/12 20:17 od Radek Hurvajz]
    • 31
  17. Ale tak když tam poletí koukne se aby viděl a vrátí se normálně tak to jako chápu, to je vyzkum, poznání atd, ale co ho vede k tomu skočit dolů jen tak:myslim
    • 31
  18. Radek Hurvajz

    co s motorem po 300tis km?

    No chce aby to táhlo jako zamlada, no.
    • 38
  19. No ty vole, jestli nezmznul už ted tak cestou dolu to ma jasný No v každym připadě držím palce aby to dobře dopadlo a přiště by jsme ho mohli vidět při překonání rychlosti světla volným pádem:D Ja si u techto pokusů vždycky říkám \"PROČ\"
    • 31
  20. Nevozim protože jednak kdo ho ma pořád hlidat aby nepřišel k uhoně, a pak když si to chci aspoň trochu užit tak je lepší mit volný ruce, takže focení mobilem na takovyhto akcích bohatě stačí
  21. S fotkama to nějak dopadne, něco bude z mobilu, něco se nahrabe z foťáků co tam budou. To nějak dohromady dáme.
  22. Ja k tobě foták nevozim:myslim Asi viš proč. A hele proč mame mit vlastní večeři??, Jinak zamlouvam mě a Džaňovi madračku co neuchází. Tu co uchází at si vezmou ti skokani mladý nevycválaný jinak k pivu, ja nevim že se vubec ptáš, prostě kumburak, jako vždycky;) [upravil dne 14/10/12 15:44 od Radek Hurvajz]
  23. Radek Hurvajz

    co s motorem po 300tis km?

    To potom změření lip jede, to neviš:D
    • 38
×
×
  • Vytvořit...