Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 586
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Pžesněji Ford shelby cobra concept 2004
  2. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Gordini t15c aneb Simca coupe, jelikož jsem to věděl ihned po zveřejnění a nechtěl jsem kazit soutěž tak to ted jen doplním a právo na další má samozřejme freew, tak davej chlape;) Tady je zepředu [upravil dne 20/11/12 21:30 od Radek Hurvajz]
  3. Kdepak starci, rozumný lid;)
    • 64
  4. Jéé, takhle se povstání nedělá, hned zalezeš do nory:bojim:D:D:D
    • 64
  5. :super
    • 64
  6. Ty jo, von už snad i ten facebook platí lidem aby je propagovali, nepolezu tam ani kdyby mi platili, nepolezu a nepolezu, a už vubec se nebudu snižovat jako nějakej inkognito, jednak mě to uráží a druhak nevím co to znamená
    • 64
  7. Radek Hurvajz

    Sněhová fréza

    No hustý, TV produkt kterj nikdo nechce, samotná nabidka je lepší než ten slevomat, http://www.tv-products.cz/snehova-freza.html to se nějak nepovedlo:D
    • 10
  8. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Tak se ukažte
  9. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Trabant AWZ P70 / Trabant 600 1957;) [upravil dne 20/11/12 10:59 od Radek Hurvajz]
  10. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Jenže Callista se dělala s karoserií vcelku, ne se solo blatníkama;) Bude to nějaká kopie od Lotusu Seven, a tech bylo mraky, ale nic mě nenapadá Možná z doby kdy Lotuse koupila Bugatti nebo tak něco [upravil dne 19/11/12 22:59 od Radek Hurvajz]
  11. Radek Hurvajz

    Blesk v mobilu

    No není, ja mam u Vodafounu 100min, 50 sms a 150mb dat internet za 360,-. Ale pro lidi co jen volají, a vypnou si ten defaultně zapnutý denní internet za který platí 20kč za den jakmile si telefon šahne na net, tak si myslim že se na tom ušetřit asi dá.
    • 46
  12. Radek Hurvajz

    Blesk v mobilu

    jj, my s tim volame do německa a na slovensko uplně normalně za super penize, mam v PC program X-Lite a s nim to šlape uplně bezchybně. Přes telefon s Wifi tam byli nějaký problemy, ale takhle se sluchátkama naprosto suprový A na pevnou uplně za hubičku Jinak lze koupit telefon pro Voip a s tím to pak šlape bezvadně A myslim že do ty N900 bude určitě nějakej programek kterej to bude umět, jde to i na symbianu [upravil dne 19/11/12 21:18 od Radek Hurvajz]
    • 46
  13. Jenže to topení tam nemáš, v tom jednom přispěvku od Kobliha ti to i pišou Ze v aute chybi pridavne topeni co se dodava do aut , ktere miri do severskych zemi Tak ze vubec nic se nedeje , kdyz vyskoci tato chyba )
    • 17
  14. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Morgan
  15. No tak displej je nejspiš s Nexusu, procesor je sice dvoujadrový ale jede na 1Ghz u SII je na 1,2Ghz. Neřikam že je to špatnej telefon, ale je to udělaný jako mezičlanek mezi SI a SII, zřejmě kvuli cenovýmu rozdílu kdy SII byla za cca 14000,- Jako sam jsem měl SI a tohle myslim by nebyl špatnej nastupce, ale ted už do něj nepujdu.
    • 15
  16. ořezaná S II? No to ani nahodou, spiš to je co kde našli a vymetli s šupliku:D
    • 15
  17. Co piše ten počitač přesně?? Ja bych viděl spiše chybu taky v tom termostatu, pokud se to ohřívá tak dlouho:myslim Mohlo by tam být nezávislý topení, webasto, pokud se ale do 406 dávalo, to si nejsem jistej. Kdyžtak dej sem VIN [upravil dne 19/11/12 18:25 od Radek Hurvajz]
    • 17
  18. Nepatrně se dá zvětšit i potom jak pišu, efekt je v podstatě stejný, zhoršení kvality fotografie. Ale zase když uděláš jen výřez a nebudeš ho už zvětšovat tak kvalita bude dobrá
    • 15
  19. Tady taky pišou že ho nemá - http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=30&t=1172932
    • 15
  20. Pichni dva prsty do displeje a roztahni je od sebe:P Jinak ale digitalní zoom je k ničemu, fotku si mužeš zvětšit nasledně jak v telefonu tak v PC a bude možná i kvalitnější Aha, tak tady pišou že ho nemá - http://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s-advance-i9070-povedeny-utok-na-stredni-tridu-recenze-201207 Takže na tom tvym odkaze kecaj ] [upravil dne 19/11/12 18:12 od Radek Hurvajz]
    • 15
  21. A čim by to asi měl měřit?
    • 15
  22. No von snad sežral celýho bažanta:o:D:D:D
    • 95
  23. Radek Hurvajz

    Blesk v mobilu

    Když už jsi u toho klikni a volej tak je to pěkně drahý, ja mam tohle - https://www.odorik.cz/ Telefon Ve špičce 0,59 Mimo špičku 0,39 Mobilní telefon Mobil - vždy 1,00 ceny v Kč/min včetně DPH účtováno po vteřině 1+1 [?] více v \"ceny volání\"
    • 46
  24. Radek Hurvajz

    Blesk v mobilu

    Co to zkusit napsat do Google?? http://bleskmobil.blesk.cz/ Jinak, hned zkraje, nejnižší dobití je 200,- a kredit platí jenom 3 měsíce, takže pokud nevoláš stojí tě to 67kč měsičně za nic;) [upravil dne 18/11/12 21:15 od Radek Hurvajz]
    • 46
  25. Radek Hurvajz

    uni ovladač-dvb-t tuner

    No to je pravda že je to jak za novej DVB-T nějaky strašný značky, ale psal že chce uni levnější než to co mu nabidli. Jinak ja vyzkoušel asi 4 DVB-T od Sencoru, Evolve, ECG, Strongu a všechno je to jedna sračka, takže jsem skončil u Topfieldu tf-4100 s vestavěným HDD, byl levnej, a hlavně fungoval naprosto přesvědčivě [upravil dne 18/11/12 21:00 od Radek Hurvajz]
    • 13
×
×
  • Vytvořit...