No to je pravda že je to jak za novej DVB-T nějaky strašný značky, ale psal že chce uni levnější než to co mu nabidli.
Jinak ja vyzkoušel asi 4 DVB-T od Sencoru, Evolve, ECG, Strongu a všechno je to jedna sračka, takže jsem skončil u Topfieldu tf-4100 s vestavěným HDD, byl levnej, a hlavně fungoval naprosto přesvědčivě
[upravil dne 18/11/12 21:00 od Radek Hurvajz]