Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 593
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Joo takže na vině je Goldinka, což v připadě Scratche a jeho ženy naprosto nechápu, ale budiž, no:D
    • 16
  2. Dopr, ja tam snad pojedu jenom kvuli tomu žradlu:aut
    • 14
  3. V pohodě A všechno v jedny sekci:D [upravil dne 13/12/12 22:40 od Radek Hurvajz]
  4. Radek Hurvajz

    Potraviny v ČR

    Jo, vodňanske kuře, jestli to pravě není tohle
    • 35
  5. Radek Hurvajz

    Potraviny v ČR

    Ha, islamisti pronikají do světa skryti v kuřatech:D No jen aby tam nedavali něco jineho:roll http://olser.cz/3118/jak-v-cesku-bdi-uz-i-nad-kuraty-po-islamsku-hodni-nemecti-muslimove/ [upravil dne 13/12/12 22:34 od Radek Hurvajz]
    • 35
  6. Už bylo
  7. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Vono i ty vrata do garáže se sloupkem uprostřed, nebo zubatej plot do kopce, a další a další, ale co, to jsou jenom detaily:D:D
  8. No než olejem bych to tipoval na zatuhnutý táhla či lanovody, zaleží jakej system tam je;)
    • 20
  9. No tak to bych se asi do toho ani nepouštěl, ta dira musí být přesná, někde se dají vyměnit i futra ale stejně se potom musí přestružit. To je jednoduchý, buď si pujčiš stavitelnej vystružnik a udělaš si to sam, nebo to daš do autodilny kde ti to udělají a nebudeš s tim mit starosti.
    • 22
  10. Prodavaji se vodici tyčky ktere maji větší pruměr, je to opravná sada, díry se potom přestruží vystružníkem na daný rozměr.
    • 22
  11. Jsem si ani nevšimnul že by někdo kdo neometá tu střechu taky napsal jak se mu při přibrždění pěkně z ohřáty střechy všechen sníh sesunul na čelní sklo a byla tma, a tu hromadu ani stěrače potom neberou, mě se to stalo jednou u škodovky když jsem spěchal a neometl střechu. Od ty doby pěkně komplet celý auto, a Pandu teda ometám radši, protože je menší
  12. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    No fuj . Nejlepší je na tom ten znak z mustanga na předku.
  13. Asi jo, taky mě připadá že si mě někdo prohodil s tebou:D:D Scratch je ten v modrým tričku!!! Čiselko tahá Hurvajz!!!:D:D
    • 16
  14. No topil jsem okolo zámku a pak dírou u omezovače jsem fučel dovnitř dveří, prostě ohřát to všude, bacha na lak a tapec, moderní fény mají i 2kw a když to podržíš na místě mohl by jsi to spálit
  15. http://www.agresori.com/20346-google-street-view-kurba-v-aute.html
    • 12
  16. Radek Hurvajz

    Závada v Outooku

    Švestku jsem viděl a někde ji i mam, nějak se mi to vykouřilo z hlavy:D
  17. Radek Hurvajz

    gta 4 rozliseni

    Google našel toto - Běž do adresáře GTA IV - defaultně C:\\Program Files\\Rockstar Games\\Grand Theft Auto IV a tam vytvoř soubor s přesným názvem - commandline.txt z poznámkového bloku. Do něj napiš -norestrictions -nomemrestrict ulož, spusť gta
  18. Zamknul jsem kličem, a pak aktivoval alarm dalkačem, takhle jsem to dělal asi týden, pak jsem vytahnul teplo z fénu:D
  19. No pokud sundaš tapece tak potom prostřikat všechny zamky a mechanismy s nimi související. Mě takhle vloni blbli zadní dveře. Přestali po prohřátí fenem, ale moc se tomu nechtělo
  20. Radek Hurvajz

    Závada v Outooku

    Kamile? To bude asi nějaký citát, ale neznám ho
  21. Jo vím, MRÁZ. uplně normální jev, strč to do tepla a maš opraveno;)
  22. Radek Hurvajz

    Závada v Outooku

    Už jsme to tu řešili a vyřešili
×
×
  • Vytvořit...