Jsem si ani nevšimnul že by někdo kdo neometá tu střechu taky napsal jak se mu při přibrždění pěkně z ohřáty střechy všechen sníh sesunul na čelní sklo a byla tma, a tu hromadu ani stěrače potom neberou, mě se to stalo jednou u škodovky když jsem spěchal a neometl střechu. Od ty doby pěkně komplet celý auto, a Pandu teda ometám radši, protože je menší