No led jsou drahé, tak jsem tam nakonec koupil usporné, takové kouličky, ale dělají se usporné i jakoby s parabolou bodovky.
http://www.kupzarovky.cz/usporne-zarovky-reflektorove-bodovky-c-101_8.html
Ja použil toto a svítí to luxuxně, jen to není směrový,a le čert to vem - http://www.kupzarovky.cz/usporna-zarovka-megaman-ct0109-e14-9w-softlight-p-52.html
[upravil dne 26/12/12 20:53 od Radek Hurvajz]