Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 593
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Odchod do důchodu

    Váš důchodový věk je 65 let a 4 měsíce. Do důchodu půjdete dne 24. 8. 2032. Do předčasného důchodu můžete jít 24. 8. 2027. Pokud jste byl důchodově pojištěn méně než 35 let, ale více než 20 let, Váš důchodový věk je 70 let a 4 měsíce. Do důchodu půjdete dne 24. 8. 2037. [upravil dne 28/12/12 17:18 od Radek Hurvajz]
    • 48
  2. :D:D. No ja bych tam taky nejel ani náhodou, ale matka mě ukecala tak jsem musel.
    • 38
  3. Pruser je že oni to nepochopí, leda by jsi to každymu solo vysvětlil:bojim
    • 38
  4. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Co to má vzadu? Neštovice?? :D:D
  5. Radek Hurvajz

    Hudební koutek

    No chlapci byli nějaký mrtví či čo:D:D Pořádnej Rokenroll je tohle - :D [upravil dne 27/12/12 23:10 od Radek Hurvajz]
  6. Matka chtěla do Kauflandu. No sdělím vám tajemství, přednost zprava neexistuje, nevěřte tomu, je to fáma. Leda že si ji vytroubíte na parkovišti tak jako já, a ještě jsem byl potom asi za blbýho za to že troubim:D:D:D
    • 38
  7. Radek Hurvajz

    Hudební koutek

    Kdee je rokenroll??:D
  8. Tak ten měl asi více štěstí jak rozumu, nechapu jak se sebral a šel pryč http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=15669
    • 7
  9. Hele jo, \"Z\":D A potom v mych maldych dobách je skoro totež jako v tvých mladých dobách, takže to šlo i u tebe:D:D [upravil dne 27/12/12 21:13 od Radek Hurvajz]
    • 44
  10. ¨Čemu se divíte, vždyť je to uplně normální, takový ceny byli vždycky;)
    • 44
  11. Radek Hurvajz

    Výdechy topení 406

    Tak mu podchází někde hlavní roura a pak tam něco vlítne a jakoby to fouká. jinak si to neumim vysvětlit.
    • 52
  12. Radek Hurvajz

    Výdechy topení 406

    No ty malinký trojuhelničkový prostě nefoukají, ty tam jsou jen na provzdušnění palubky;)
    • 52
  13. Radek Hurvajz

    Výdechy topení 406

    Zavři prostřední vydechy, to jako první, potom nastav foukání uplně nahoru a z tech bočních musí jit průvan jako kráva, ja nevim co to jsou zamlžený okna, teda ve 406, jak vlezu do Pandy tak je to v řiti:D
    • 52
  14. 0W haha, to jsi ji zapoměl asi rozsvítit:D:D:D
    • 54
  15. Radek Hurvajz

    Mechanik - elektrikář?

    Jak mužeš napsat že jsi s hrůrou zjistil že musiš na STK, to snad víš pořád, jakypak zjišťování. Peostě s tim počitam a vim že jdu v červenci, a i kdybych to nahodou zapoměl, tak auto udržuju ve stavu že projde ted hned okamžitě z fleku. No tak ještě 7 let a naučiš se to taky:D
    • 88
  16. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Jedna vánoční, ani ne tak o fotografování jako o následné upravě. Zatiší s Peugeoty;)
  17. Jo, SMD diody už celkem svítí dobře. chce to koupit jednu na zkoušku, jinak to nepujde testnout
    • 54
  18. 4W? to máš ale LEDky
    • 54
  19. No tak rozhodně 11W;) a fakt doporučuju vyzkoušet něž koupiš všechny, nebo alespoň někde kouknout jak to svítí [upravil dne 26/12/12 21:24 od Radek Hurvajz]
    • 54
  20. Noo, kolik w maš ted ty bodovky?? Ja bych radši bral být tebou 11W nebo alespoň 9W. Kup někde jednu na zkoušku než koupiš balik a budeš rozčarován A když pohledáš nebo zkusiš člena Minimaxa seženeš i levněji, ja to dal jen na ukázku, první web kde byli žárovky [upravil dne 26/12/12 21:19 od Radek Hurvajz]
    • 54
  21. U usporných se uvádí životnost 15000 hodin což je dobrá výdrž proti klasický bodovce která nevydrží snad ani 100 hod. Ta led co jsi tam vybral je bludička, moc to nesvítí, je to ještě stará koncepce
    • 54
  22. Tak usporku 11W GU10 4000K to je celkem dost bílý
    • 54
  23. No led jsou drahé, tak jsem tam nakonec koupil usporné, takové kouličky, ale dělají se usporné i jakoby s parabolou bodovky. http://www.kupzarovky.cz/usporne-zarovky-reflektorove-bodovky-c-101_8.html Ja použil toto a svítí to luxuxně, jen to není směrový,a le čert to vem - http://www.kupzarovky.cz/usporna-zarovka-megaman-ct0109-e14-9w-softlight-p-52.html [upravil dne 26/12/12 20:53 od Radek Hurvajz]
    • 54
  24. Radek Hurvajz

    tablet

    Napajení je přes USB, jiný tam není
    • 22
  25. S jakou studánkou??
×
×
  • Vytvořit...