Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. No Meďa ma snad rozlišení 800x600 jinak to není možný A Marko, udělaj z toho zase dva řadky;) [upravil dne 8/9/13 23:25 od Radek Hurvajz]
  2. Nu, zilionaja jest gut:D:D
  3. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    :D:D Ty voe, Feelly kam na to chodíš, mam zachvat smichu:D:D [upravil dne 8/9/13 23:18 od Radek Hurvajz]
  4. Na mém taky nečitelné;)
  5. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    :D:D:D:D mam dost...........:D:D
  6. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    :super:potlesk:potlesk Super, díky za to že tě tu máme, jako opravdu, nedělám si srandu. Se musim smát, prej divný touhy:D:D:D [upravil dne 8/9/13 23:05 od Radek Hurvajz]
  7. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Hele, proč chceš koupit origo prahy na 306? Nebyli by lepší nějaký ťuningový?? Než trapný seriový?
  8. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Co je s kolama, pěkný ne, v barvě, hlíny límec, 7 palců šiřka, ty sou gut;) No a ten volant, v kůži z kanárka, pecka:D [upravil dne 8/9/13 22:50 od Radek Hurvajz]
  9. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Joo Bobe to je tu asi 5x, a divím se že tu krasavici za ty 2 roky co ji prodavají ještě neprodali:D:D:D Sakra 79 litrů, no ja snad prodam svoji trapnou seriovku za 100:D:D:D [upravil dne 8/9/13 22:45 od Radek Hurvajz]
  10. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Hele nikdo neuráží, i když s tím propracováním se k tomu si celkem zahráváš. A poprosim tě aby jsi necitoval těsně předcházející příspěvky, je to nepřipustné. dík [upravil dne 8/9/13 22:42 od Radek Hurvajz]
  11. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Jo to jsem rád že uznáš že je mi tě lito. Tady nejsme na Tuzing foru, víš Bože to jsem byl v 25 letech taky takovej zabedněnec??:D:D [upravil dne 8/9/13 22:33 od Radek Hurvajz]
  12. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Opatrně Dominiku, aby jsi nepřestřelil. Sranda je jedna věc, ale uražky druhá, a jsme ve vlákně kde spiše panuje sranda a pak ještě možná litost
  13. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Trapný? co je tady trapný? :D:D:D
  14. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    No jasně, a co je drahý je taky hezký:D:D go.play: to vzadu je losos?? To s těma parohama co chutná jak ryba když se to upeče?? :D:D [upravil dne 8/9/13 22:11 od Radek Hurvajz]
  15. Jo a pak já budu ten kterýmu vynadají že nemá auto v podpisu když si to vypnou, taky věc k prdu, no nic, jen muj nazor. Vždycky je to o lidech a mjejich myšlení, kdyby byli všichni normální tak by byl svět moc jednoduchej a podpisy tak akorát:D:D
  16. Mooc pěkný. Pár detailů k tý Tatře na začatku. Tady nějaký video - Jinak ty roury na výfukách jsou Ejektory chlazení, u tohoto motoru byli odmontovány vrtule chlazení a přešlo s ena ejektorové chlazení, jednak se odlechčilo motoru a ziskal tím větší vykon a také se snižila váha, ovšem hlučnost stoupla:D [upravil dne 8/9/13 21:25 od Radek Hurvajz]
  17. Nedavno to tu někdo řešil
    • 7
  18. NJ, ale všechny ty Eshopy beží na nějakým redakčním systemu nejspiš, naše stranky + forum jsou rozhodně odlišné
  19. Radek Hurvajz

    identifikace závady

    Tohle nebude kočka ani nahodou, kočka jsem vždy do mista kde to muže zahrabat. Tak buď kuna, nebo nějaká veverka či co Když to vymeješ ve vodě tak poznaš z čeho se to sklada a podle zbytků potravy pak už lehce určime kdo to byl. [upravil dne 8/9/13 13:40 od Radek Hurvajz]
    • 19
  20. Dimmer je automatické ztlumení podsvícení displeje radia pokud rozsvítíš světla u auta. U Alpine to je tak že se ztlumí jen písmo na displeji, tlačítka svítí stejnou intenzitou
    • 16
  21. Nj, ale to bylo nějaký popichování jenom, už si ani nepamatuju o co šlo, ale vim že jsem ti to sliboval:D Tak už vím, hledání funguje:D [upravil dne 6/9/13 21:28 od Radek Hurvajz]
  22. No a všimaš si reakcí na to, jo? Takže tady to fungovalo jak červená na bejka a v připadě když to napsal Marcel tak to jako bylo jiný?? Prostě pro příště je jediná možnost, snažit se psát slušně, pak to nemuže vyznít jakkoliv jinak [upravil dne 6/9/13 21:15 od Radek Hurvajz]
  23. A vydiš to, tady to maš, kdyby jsi to takhle napsal mě tak mě to uráží, tudiž automaticky beru že když to psal Marcel je to stejný, a ne tak jak to pišeš že to není osočování A ty víš něco lepšího co bych mohl vytáhnout?? Ja to vzal namatkou, protože v poslední době jsi nebyl zrovna uplně bez prohřešků, nemam na teba zapotřebí cokoliv vytahovat, ale když už jsi myslel že něco lepšího tak tu asi někde něco bude ne? [upravil dne 6/9/13 21:13 od Radek Hurvajz]
  24. Jo ok, pardon. Rychle čtu a unikly mi ty uvozovky
  25. No řikam si že to snad zkouší, nebo fakt jinak nevim. Ale sorry, nevšimnul jsem si uvozovek a Koblih asi taky ne [upravil dne 6/9/13 21:04 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...