A vydiš to, tady to maš, kdyby jsi to takhle napsal mě tak mě to uráží, tudiž automaticky beru že když to psal Marcel je to stejný, a ne tak jak to pišeš že to není osočování
A ty víš něco lepšího co bych mohl vytáhnout?? Ja to vzal namatkou, protože v poslední době jsi nebyl zrovna uplně bez prohřešků, nemam na teba zapotřebí cokoliv vytahovat, ale když už jsi myslel že něco lepšího tak tu asi někde něco bude ne?
[upravil dne 6/9/13 21:13 od Radek Hurvajz]