Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Slušně vypatlaná kráva. Pak se je fakt čemu divit, že to tu vypadá tak jak to vypadá. Taky máš ráda, když někdo strká všechny ženské do jednoho pytle, že slepice za volantem nemají co dělat? Že děláš úplně přesně to samé, a ještě k tomu jsi tak neuvěřitelně blbá, že si to ani neuvědomuješ a blbě se tomu směješ. Oddie, neprijde ti že tohle už je celkem moc?? Mohl jsi to napsat nesproste, ono nestačí že se sproste nadava v jinem vlakne, ono to pozvolna prechazi do celeho fora, snad by jsi nemusel hned startovat sproste, ale napsat to trochu mirneji. Dík [upravil dne 18/9/13 17:16 od Radek Hurvajz]
    • 67
  2. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    fyzicky napaden,když do mě někdo strčí,tak to už je napadení,nebo ne? Ano je
    • 67
  3. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Pokud je zavolas musis jim rici ze jsi byl fyzicky napaden, jinak ani neprijedou:( S tou zbrani mas pravdu, nikdy nevis co takovejhle agresor vytahne
    • 67
  4. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Pokud do tebe strčil tak te omezil na svobode, tudiž maš pravo se jako bežný občan primerene branit, a pripadne ho i zadrzet na dobu do zjisteni totoznosti, tj do prijezdu policie. Sorry za diakritiku, pisu na slovensky klavesnici PS: prsne jak pise krtek, kdyz te nikdo nevidi tak zmlatit do modra;) [upravil dne 17/9/13 13:48 od Radek Hurvajz]
    • 67
  5. JARVISi, dej mi oblek:D Pěknej Jarvis;)
  6. Radek Hurvajz

    krasavec 407SW 2,7HDi

    :D:D Mohy kua, si zabil. Ale maš pravdu, se sakra rozepsal:D:D
    • 22
  7. Zkusit hledat tě nenapadlo?? A pozor na warez, to tu nemame radi. díky [upravil dne 14/9/13 23:29 od Radek Hurvajz]
  8. Sakra odkud??
    • 87
  9. Conti 850 maji ted v Okay za super cenu v akci 1 355 Kč [upravil dne 14/9/13 22:32 od Radek Hurvajz]
    • 87
  10. Radek Hurvajz

    ERROR CODE (radio v .....)

    Tam budou nejspiš normalni malý žarovičky, tedd nevim jestli jsou naletovaný a nebo se dají jen vytahnout a zasunout nový, ale myslim že letovaný
    • 27
  11. To je divný. Hromadě lidí to zase takhle nechodí. Ono si to asi dělá co chce, jak bylo puvodně možné se registrovat na forum zvlášť tak je to celý nějaký pomatený
    • 70
  12. To nepujde nejspiš. Pokud prohližeč v telefonu ukládá cookies tak je vymaž, mělo by to pomoct.
    • 70
  13. Radek Hurvajz

    mobilheim

    nejsi první kdo se tu na to ptá, tak mrkni sem -
    • 7
  14. BAN nemáš, ted jsem zkusil odbanovat tu Cinicovu IP tak to zkus
  15. Koknu na to, ban na ip dostal Cinic, tak leda by tě to vzalo sebou
  16. Nesmazal jsi si učet??
  17. Až to doděláš napiš mi SZ, přesunu ti to do sekce udělej si sám
    • 7
  18. Hele dotaz, jak to nakrejváš?? Klasicky, nebo maš nějakou metodu se stoličkou třeba nebo tak nějak?
    • 27
  19. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    :D:D Jaký vejce?
  20. Ale houby, v levý ruce ma spodek o mixeru, to vidim, ne
    • 27
  21. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Ty di taky spát :D:D
  22. Joo ty myslíš v pravý rucee, no tak to joo to bude hadice:D:D:D V levý drží nějakej spodek od mixéru
    • 27
  23. Sakra kde vidite tu hadici?? Ja tam vidim jenom \" má rád plyšové hračky.\" a to mi stačí:D:D:D [upravil dne 9/9/13 00:00 od Radek Hurvajz]
    • 27
  24. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Jo tady nikdo nic neví o plastech a laminatech, tady mají všichni jen seriovky:D:D
  25. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Jakyho člena [upravil dne 8/9/13 23:31 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...