Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Vodu vytváří funkční katalyzátor, promění škodliviny na vodní páru, pokud je výfuk studený, což po 15km nemá ještě tu správnou teplotu, tak jde voda, po zahřátí jde jen pára která je vidět jen když je chladno [upravil dne 23/4/14 13:05 od Radek Hurvajz]
  2. Nebyl to jen smrad z nových vypalujících se dílů, po nějaké době by to přestalo???
  3. Radek Hurvajz

    Šikovný pán elektrikář

    Tak když se hrabe v HDS tak vyhodí asi něco na přivodu do baráku nebo v tý rozvodně. Ale to je fuk, možná by stálo za to přejmenovat vlákno na \"Šílený pán elektrikář\" [upravil dne 22/4/14 22:45 od Radek Hurvajz]
  4. Radek Hurvajz

    Šikovný pán elektrikář

    No, co bočník, stihnul se vypařit :D
  5. Radek Hurvajz

    Šikovný pán elektrikář

    Tak zaleží na které straně jističe to přiložil;) Nejspíš vyhodil pojisky až v rozvodně elektrárny:D:D [upravil dne 22/4/14 20:22 od Radek Hurvajz]
  6. To jsou cvoci, musel jsem si to pustit několikrát, je to nějaký návykový video :D:D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=19293
    • 8
  7. 20 z 20ti. Dyk je to pro ženský
  8. No jenže oni se tím nechlubí na netu a netvrdí jaký jsou borci a mají super auto který to uveze, v tom je to celkem dost rozdíl.
  9. Pokud máš \"B\" tak platí to co je psano výše. Pokud máš omezení v řidičáku tak to muže být dáno něčím jiným, třeba věkem, nebo nevím, nechce se mi to hledat.
  10. Místo aby jsi přemejšlel o ty blbosti kterou jsi udělal tak se obhajuješ např. motorkářema. No maš se ještě hodně co učit, takovejch chytrejch mládíků jsou bohužel plný hřbitovy https://www.google.cz/search?q=nehoda+p%C5%99%C3%ADv%C4%9Bsn%C3%BD+voz%C3%ADk&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a&channel=sb&gfe_rd=cr&ei=GXJVU8m5A4To7AafiIAI [upravil dne 21/4/14 21:32 od Radek Hurvajz]
  11. Nad 3500kg to je jasne,ale vy jste psaly ze vozik ma vetsi vahu na nalozeni atd,a na to mne varoval ze tam je potreba b+e u nejakeho pripadu.to uz presne nevim,jak rikam mne to nezajim,mam na vse ridicak Je tam rozšíření potřeba: Řidičské oprávnění skupiny B - text, který odpovídá směrnici 2006/126/ES: 1. Motorová vozidla s výjimkou vozidel skupin AM, A1, A2, A, jejichž největší povolená hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg, s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo a) o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg, b) o největší povolené hmotnosti převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3 500 kg, nebo c) o největší povolené hmotnosti převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy převyšuje 3 500 kg, ale nepřevyšuje 4 250 kg, jedná-li se o řidičské oprávnění v rozšířeném rozsahu.“ („B96“).
  12. StibTo: Nechapu? on měl naloženo 2,5 Tuny, nebo ted nějak nevim na co reaguješ
  13. E pozřebuješ až nad 3500kg cele soupravy, tj auto + vozík, proto stačí u 406 B, maš mezery na to že jezdíš s kamionem. I když na dálkový ovladání je to jedno:D
  14. Radek Hurvajz

    nestahuje se okynko

    Vyměnit
  15. Radek Hurvajz

    nestahuje se okynko

    Samozřejmě že to má vliv na spolujezdcovo okno, jsou to přepinače a proud jde přes ně i ke spolujezdci Jak piše ChouLu tak jsem to dělal i já, jen nebyla 21W žárovka ale 55W H7:D [upravil dne 21/4/14 15:10 od Radek Hurvajz]
  16. Radek Hurvajz

    nestahuje se okynko

    Tam je jedinej plošný spoj v tom spinači, jsou k němu naletovaný ty mikrospinače, ale to musiš ten spinač jedině odspoda rozebrat, sundat předtím tlačítko. [upravil dne 21/4/14 15:08 od Radek Hurvajz]
  17. Radek Hurvajz

    nestahuje se okynko

    Právě ten spinač u spolujezdce mu´že být dobrý a dělá to spinač od řidiče, potom to nefunguje ani na jedné straně
  18. Radek Hurvajz

    nestahuje se okynko

    Chyba bude v přepinači, buď u spolujezdce nebo u řidiče, nedavno jsem měnil oba u řidiče, napětí prošlo a bylo měřitelné, ale připojenou žarovku misto stahovačky to jedním směrem nerozsvítilo. Na straně spolujezdce je klasický přepínač s plíšky a kontakty, kdežto u řidiče jsou na pravé okno mikrospinače a ty většinou odejdou kvuli vysokým proudům které tam jsou. Pišu o starém modelu, nikde neuvadíš který model máš [upravil dne 21/4/14 12:52 od Radek Hurvajz]
  19. Tak mě nějak nejde do hlavy, teda pokud to pivo bylo v letáku, proč jsi jim to v tom Novém městě neobouchal o hlavu. Stává se často i v Náchodě že jaksi zapomenou do kasy nacpat tu či onu slevu a lidi nakupují protože je to přeci v akci, a nevšimnou si toho. Já když tohle zjistim tak je zle, ani je nenutim změnit mi cenu, prostě to s velkým rámusem vrátím aby se pěkně rozkřiklo co je to za šmejdy:D Aháá, ja tu pišu bludy, ono totiž v Nachodě jsi to koupil v Albert Hypermarketu a v Novém Mestě je jen Supermarket, takže se nediv, to je to celkem normální že Super má jiné ceny než Hyper:D [upravil dne 21/4/14 00:19 od Radek Hurvajz]
  20. Stačí jeden přechod, maminka s dětima která neví že vezeš nesmyslnou váhu za prdeli, ty nedobrzdíš ani náhodou, a když to dobře dopadne a nikdo neumře tak budeš 15 let sedět, horší je že by to asi dopadlo špatně pro tu maminku s dětmi. A ted se chytni za nos, dej si facku, koukni se do techničáku kolik muže tahat 406 na vozíku za sebou a pak si řekni že už to víckrát neuděláš. Nevim jak by jsi se tvářil kdyby ti třeba tvoji rodinu přejel někde na chodníku řidič s nesmyslně přetíženým přívěsem:bojim A 2500kg na vozíku na ty brzdy co má 406 to je skutečně hodně. [upravil dne 20/4/14 20:34 od Radek Hurvajz]
  21. Radek Hurvajz

    Na DVD se třese obraz

    No možná je to špatně zvolený system PAL/ NTSC, ale to jen tipuji podle popsaného problemu
    • 7
  22. Čeče nemám, asi jsem zrovna koukal jinam nebo nevim, ale tyhle fotky jsou všechny co mám;) Možná Káťa by mohla mít;) [upravil dne 20/4/14 13:00 od Radek Hurvajz]
  23. Hromadná fotka je tady, zbytek naladuju na Rajče Pro zvětšení klikni http://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/19._4._2014_-_minisraz_Polabi_-_zamek_Bon_Repos_muzeum_soc._aut_s_projizdkou [upravil dne 20/4/14 12:18 od Radek Hurvajz]
  24. No já mám za dnešek asi 310km, krásná projížďka;)
  25. Čeče, to bych sem ani nepsal, to je přiznání k přetěžování auta. Bych se celkem bál že to tu kouli někde utrhne
×
×
  • Vytvořit...