Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. No právě, proto ty smajly:D
  2. No, já třeba taky někdy, akorát ta spotřeba fakt není ani nahodou okolo 7 l. To je pravě to, lidi by chtěli auto s vykonem jak raketoplán a spotřebu pod 5l, proto si kupujou naftu protože je tady přeci ten mýtus že nafta je usporná:D
  3. Radek Hurvajz

    Mobil na sluníčku

    Tam taky pišou že to vypadá na výbuch něčeho v přihrádce, a nebo tam někdo něco hodil čelním sklem, těžko říct. A PČR stahuje fotky takhle ze Saudské arábie? To jsou věci:D:D Oooo, to flame http://www.novinky.cz/koktejl/342974-muz-uderil-kladivem-do-baterky-z-mobilu-vedel-co-se-stane.html [upravil dne 21/8/14 19:24 od Radek Hurvajz]
  4. Radek Hurvajz

    Čo je toto za hríb ?

    :D
  5. Radek Hurvajz

    Čo je toto za hríb ?

    http://cs.wikipedia.org/wiki/S%C3%ADrovec_%C5%BElutooran%C5%BEov%C3%BD Bacha na alergii;)
  6. Radek Hurvajz

    odpor na HDI??

    Myslíš správně.
  7. Hmm, nevim, mužu to zkusit pokud chce, má SZ ode mě
  8. Bohužel uživatelský jméno \"Zůza\" už někdo používá To je divný, jsem to právě nenašel:myslim
  9. Rusteez style je Styl rezavý, a deep hole style je styl hlubokých děr:D:D Oboje se vcztahuje k kapotě Scratchova přibližovadla:D:D [upravil dne 19/8/14 23:41 od Radek Hurvajz]
  10. Počkej za rok, to nebude Rusteez style ale deep hole style :D:D
  11. Ja kupoval krokáč tady - http://www.autodily-hlubina.cz/ V každem připadě dej bacha na přesné označení, nejlepe to najít podle VIN v Service boxu, ono je asi 5 typů a jsou skoro stejný
  12. Radek Hurvajz

    Windows XP a virtual box

    To jo, ale z nějakého duvodu se nepřihlasí k instalaci WIN 7 a najde jen ty XP
  13. Radek Hurvajz

    Windows XP a virtual box

    Napada mě nabootovat z WIN 7 DVD a zvolit opravu spouštění systemu, mělo by to vytvořit dualboot, ale nejsem si tím uplně jistej.
  14. Radek Hurvajz

    Windows XP a virtual box

    No jasný, boot.ini v XP by jsi musel ručně přepsat, kdyby se instalovali WIN 7 jako druhý nabídka tam bude http://support.microsoft.com/kb/289022/cs Ještě by to mohlo jít nastavit v msconfig myslim [upravil dne 19/8/14 16:38 od Radek Hurvajz]
  15. Jéé vitej, a proč nejsi Zůza tak jak tě Radim vždycky uváděl? Jj, Peugeot 407 silhouette a myslim 1:18:super [upravil dne 19/8/14 15:47 od Radek Hurvajz]
  16. Radek Hurvajz

    Windows XP a virtual box

    Než se s tím takhle je... tak to radši vypnu, u toho NTB to ani nepozná
  17. Radek Hurvajz

    Windows XP a virtual box

    No protože ho nevidí kvuli tomu AHCI
  18. Radek Hurvajz

    Do jaké banky přejít

    Ty seš taky houba. Mam na co si vzpomenu, ihned bez problémů, to mě za tech 90kč stojí. Nevypisoval jsem všechno co v tom baličku je protože si to nepamatuju, ale každopádně mě to stačí a vyhovuje. Jasně že mužu začít používat MBank kterou mám bez poplatků, ale nějak mi chybí pružnost a přístup jako u spořky. [upravil dne 18/8/14 21:45 od Radek Hurvajz]
  19. Radek Hurvajz

    Windows XP a virtual box

    Proč ty XP nenainstaluješ nabootováním na ten oddíl co máš volnej, asi nejjednodušší řešení myslim, jenže tebe to nejspíš nepustí kvuli AHCI kterej XP neumí, musel by jsi to v biosu vypnout a ve WIN 7 předtím upravit registr aby to jelo bez toho. Na vykonu by jsi to nejspiš nepoznal. Jak vypnout nebo zapnout AHCI na WIN 7 bez reinstalu je na netu návod, už si to nepamatuju
  20. Radek Hurvajz

    Do jaké banky přejít

    Mam spořitelnu a mam nastavenej osobní plán nebo jak se to jmenuje, platim 90kč za měsíc a mam platby v ramci ČR zdarma, 2 vybery z bankomatu zdarma, příchozí platby zdarma atd, než jsem to změnil tak mi platby na poplatcích dělali skoro 200 se vším všudy.
  21. Já v podstatě fotil jenn tu RZS, takže tady je - http://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/41._Sraz_Peugeot_clubu,_Retro_Park_Sejfy_-_15._17._8._2014
  22. Čeče má to vubec vlastní zesilovač, jestli nebude problem v tom. Pe.Tr by mohl vědět;)
  23. Pokud to není čidlo teploty tak to bude nejspíš krokový motorek volnoběhu. Diag a slušnej servis v Náchodě bych věděl. Napiš do SZ klidně.
  24. Radek Hurvajz

    autoradio P806 - demontaz

    Tak krytka jde sundat a pod ní je matice, je to jen stínění. Pokud by nešla rukou tak zkus kleštičky Co se táče zatékání tak těsní pouze ten plast na střeše, těsnění tam není, stačí očistit střecha i ten plast, pokus chceš mít jistotu podnázni to silikonem [upravil dne 17/8/14 22:16 od Radek Hurvajz]
    • 6
  25. I já jsem už chvili doma, odjižděl jsem s posledními kousky po obědě, všechno vyšlo na jedničku Sraz byl myslim že super, pohoda. [upravil dne 17/8/14 16:43 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...