Ty seš taky houba. Mam na co si vzpomenu, ihned bez problémů, to mě za tech 90kč stojí. Nevypisoval jsem všechno co v tom baličku je protože si to nepamatuju, ale každopádně mě to stačí a vyhovuje. Jasně že mužu začít používat MBank kterou mám bez poplatků, ale nějak mi chybí pružnost a přístup jako u spořky.
[upravil dne 18/8/14 21:45 od Radek Hurvajz]