Přejít na obsah

Almanil

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    1 783
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Almanil

  1. Almanil

    Vrácení telefonu?

    Samozřejmě by se mi víc líbilo, pokud by všechno prodával sám výrobce. Ve skutečném světě není něco takového dost dobře možné, a proto existují překupníci a i ti překvapivě mají se svým podnikáním starosti a práci. Rozhodně to nefunguje jen jako inkasování peněz bez práce. Proto si myslím, že nefér jednání je nefér jednání i když odrbávám někoho vůči komu si myslím, že mám morální převahu.
  2. Almanil

    Vrácení telefonu?

    Já Alzu nemám rád. Zvlášť od té doby co začali cpát toho zeleného zm*da do reklam, ale šlo mi spíš o obecný přístup, než o Alzu
  3. Almanil

    Zateplenie Autobaterie

    Já žádné zateplení nemám a dnes jsem s relativně novou baterkou nenastartoval, tak to možná k něčemu bude, ale spíš si myslím, že jde o ty skokové změny teploty.
  4. Almanil

    eshop - platba pouze kartou

    Sice už to bude OT, ale to se takhle stává běžně měl jsem za to, že takové útoky budou cíleny na movitější spoluobčany a n běžnou populaci spíš jednodušší a masovější útoky spolehající víc na chybu klienta.
  5. Co je to za Peugeota s NCAP **********? já to teda z těch fotek nemůžu poznat, leda znak mi říká, že je to nějaký novější typ. Ale zase celková škoda za 90 000?
  6. Na tohle jsem se díval, vůbec to nechápu a ani jsem nepoznal co to bylo za auto. Každopádně štěstí v neštěstí.
  7. Almanil

    Vrácení telefonu?

    Pod nákupku to nedá, ale jako férové jednání mi to teda nepřijde. I ten prodejce musí mít nějakou smysluplnou marži, aby se to vyplatilo.
  8. Almanil

    Vrácení telefonu?

    Podle mě je vrácení do 14 dní při jakémkoli nákupu mimo prodejnu ze zákona dané. Jinak vrátit a pak koupit to samé ve slevě mi přijde jako trochu sviňárna.
  9. Méně než padesát si myslím, možná víc během volna i když já to mám spíš naopak.
  10. Almanil

    usporne auto na dialnicu

    S lehkou nohou by se dalo jezdit pod 6 podle mého i s něčím jako Lancia Lybra jtd.
  11. Almanil

    zajímavé aplikace pro Android

    Já používám většinou původní androidí aplikace, ale třeba gosms se mi zdálo docela dobré ve spojení s gokeyboard. Už to nepoužívám protože jediné sms co píšu jsou na parkování . Z navigací používám google v ČR a do zahraničí offline Sygic. A do auta se hodí ještě FuelLog na zaznamenání spotřeby.
  12. Dorazilo, děkuji
  13. Almanil

    prosím o radu, kde koupit

    Za 500,- to vypadá, že bude ještě dobrá cena i v Číně je to dost drahé (přes 1000CZK) z toho co jsem zatím našel.
    • 8
  14. http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/rozhodnuti-o-ulozeni-pokuty-za-poruseni-stanovene-jakosti-pohonnych-hmot/ Tady je soupis všech, ale nevím, kde je to v nějakém použitelném formátu, v jednom dokumentu.
  15. Třeba v aplikaci Pumpdroid to myslím bylo.
  16. Já Slovnaft nikde v okolí nemám, ale na Lukoilu tankuji taky a nikdy nebyl problém. Lukoil má podle mého nejlepší ceny, a to bez jakýchkoli akcí(Shell, O2+Agip), akorát mně nejbližší Lukoil nemá plyn, tak tam tolik netankuji.
  17. Já tankuji většinou na Shellce, protože to mám při cestě a mají i plyn a neměl jsem, žádný problém. Rozhodně jsou některé motory na kvalitu citlivé, také mám již nemilou zkušenost s kvalitou paliva a vstřiky, na druhou stranu jsem jezdil i v nafťáku, kterému bylo celkem jedno jaké je palivo, dokud bylo hořlavé. Já bych to shrnul takto, pokud to auto reaguje, tak tankuji tam, kde to reaguje kladně. A když nereaguje tankuji všude.
  18. Almanil

    klubový tisk ( časopis )

    Nápad je to fajn, ale spíš bych to viděl tak, že případní dobrovolníci začnou psát články na web a když to bude fungovat může se udělat časopis. Já se třeba reklamě nebráním zvlášť třeba ve formě přehledu akcí partnerů. A taky bych to neomezoval jen na členy, ať je to pro inzerenty zajímavější
    • 74
  19. Almanil

    LPG ceny

    Tomegas Lipník nad Bečvou 17.50 dneska.
    • 19
  20. Almanil

    LPG ceny

    Včera jsem se bavil s čerpadlářem z Shellky a ten mi tvrdil, že takové ceny mají přes zimu kvůli Butanu. Na druhou stranu jsem si nevšiml, že by to tak bylo úplně pravidlem u jiných čerpaček. Aspoň o tom nevím:mad:
    • 19
  21. Almanil

    LPG ceny

    Shell Hranice Olomoucká nově 18,40. To už je celkem neveselá cena.
    • 19
  22. Almanil

    Škodu 110 R NEW!!

    Nápad je to sice zajímavý, ale mě to teda moc nenadchlo. I kdybych na to měl, tak si radši koupím původní eRko.
    • 21
  23. Almanil

    Taky máte nešikovné dítě?

    K tomu, že z pobytu v přírodě pramení nějaká koordinační schopnost, musím díky sobě pochybovat, ale beru to tak, že jsem snad pobral jiný věci a holt některé sporty jsou pro mě jen jako diváka. Na druhou stranu jak se tady okrajově zmiňuje manuální (ne)zručnost, tak to je myslím ještě horší. Já sám jsem ten nejméně zručný z rodiny, ale co předváděli někteří mí vrstevníci, tak to vůbec nechápu.
    • 56
  24. Almanil

    Taky máte nešikovné dítě?

    Já žádné potomstvo bohužel nemám, tak možná bude můj názor zcestný. Poslední dobou si všímám, že nejen rodiče, ale kdekdo je přecitlivělý a všechno je nebezpečné, problém atd.. Příklad, co chvíli vyjde nová studie s tím co je zdravé jídlo, a co naopak není. Myslím si, že by stačilo se držet zdravého rozumu a zlaté střední cesty. A to by mě teda nenapadlo, že je vůbec možné vidět les poprvé v 4 letech.
    • 56
  25. Almanil

    spolujizda -nabizim

    Podle mého by asi ideální byla nějaká tabulka, kdo kudy pojede. Já teda poslední dobou nikam moc nejezdím, ale semtam se to může hodit.
    • 22
×
×
  • Vytvořit...