Já tankuji většinou na Shellce, protože to mám při cestě a mají i plyn a neměl jsem, žádný problém.
Rozhodně jsou některé motory na kvalitu citlivé, také mám již nemilou zkušenost s kvalitou paliva a vstřiky, na druhou stranu jsem jezdil i v nafťáku, kterému bylo celkem jedno jaké je palivo, dokud bylo hořlavé.
Já bych to shrnul takto, pokud to auto reaguje, tak tankuji tam, kde to reaguje kladně. A když nereaguje tankuji všude.